Моля дайте мнение за д-р Мария Коновалова - АГ Болница "Щерев"

  • 13 386
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Моля дайте мнение за д-р Мария Коновалова - АГ Болница "Щерев" - гинеколог! Благодаря!

# 1
  • Мнения: 72
и аз съм нейна пациентка.Много ми допадна , но в началото на август ще "работим" по бебето заедно.Хаяйде ,бе момичета, пишети за тази докторка

# 2
  • Мнения: 5
Здравейте и аз съм пациент на докторката и си следя бременността при нея   ако има и други пишете!

# 3
  • Мнения: 838
и аз бях при нея и съм много положително впечатлена.

# 4
  • Мнения: 2 153
Аз също съм нейна пациентка и съм с доста добро впечатление от нея! Поне засега!!! Peace

# 5
  • Мнения: 1
Привет на всички,аз съм при нея от февруари 2009г.Много ми допадна докторката,задълбочи се много повече отколкото Тимева.Скоро правих инс-ция  и сега чакам резултат.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте, ходя при д-р Коновалова за профилактичните си прегледи вече повече от година - много съм доволна. Когато имах проблеми тя ми се обаждаше през почивните си дни, за да разбере дали всичко е наред. Мисълта ми е, че като гинеколог си е супер, но моя въпрос е как е като АГ. Бременна съм Simple Smile в 6 г.с., а тя е в отпуска и трябваше да отида при друга докторка за първия си преглед - не ме вдъхнови особено.
XMSD казваш, че си следиш бременността при нея (може би вече дори си родила) - би ли могла да споделиш впечатленията си в тази насока. Предварително ти благодаря, както и на всички други, които биха написали нещо по темата.

# 7
  • Мнения: 0
zdr as sashto sam pacient na dr konovalova mnogo sam dovolna preporashvam q na vsqko momi4e

# 8
  • Мнения: X
I az taka - много съм доволна засега, пък да видим нататък

# 9
  • Мнения: 838
Лекарка, заради която сега имаме  1stroller
Наскоро пак я посетихме. 

# 10
  • Мнения: X
Лекарка, заради която сега имаме  1stroller
Наскоро пак я посетихме. 

При нея ли ражда, как мина всичко , аз понеже отрано се притеснявам Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 153
Никой не пише и темата е изпаднала много назад...Хайде споделяйте впечатления за лекарката, помагате на много момичета по този начин...

# 12
  • София
  • Мнения: 104
Аз съм пациентка на д-р Коновалова. Случайно попаднах при нея, защото д-р Андреева не ми хареса, а д-р Арабаджи отсъстваше и ми допадна много - усмихната и ти казва, че имаш проблем, но без да те плаши.
После съвсем случайно разбрах, че съм бременна и исках възможно най-ранния час, а той беше при д-р Юнакова - отидох, потвърди ми - и тя ми допадна, но избрах да си ме следи д-р Коновалова. Имах прекрасна, лека бременност и нищо лошо не мога да кажа - внимание, отношение - всичко на ниво. А най-благодарна съм й за изрядното секцио, което ми направиха с д-р Григорова от Тина Киркова.
Сега продължавам да си ходя при нея за профилактични прегледи и цитонамазки.

# 13
  • Мнения: 276
И аз съм нейна пациентка Simple Smile.
Харесва ми, че е откровена и по израза на лицето й знаеш колко са добре или не нещата. Елементът напразни надежди го няма, но радостта й от успеха е много зареждащ и красноречив.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 977
Изключително съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт