Има ли някой със Sony Ericsson?

  • 526
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 998
Здравейте ,извинявам се за темата предварително ,не можах да преценя дали е за тук,
вчера си взех телефонът от сервиза ,беше мокрен ,но явно е имал късмет ,защото успя-
ха да го поправят.
Но имам някакъв неясен проблем с камерата ,не може да се пусне и изписва ,че в момента
 работи друго устройство ,трябва да бъде изключено за да бъде пусната камерата.
Не мога да си намеря книжката за телефонът,питах на две места във форуми за мобилни
телефони ,но има страшно малко потребители в тях и едва ли скоро ще ми отговорят.
Ако някой има Sony Ericsson и се е сблъсквал с подобен проблем или знаете място ,където да
си задам въпроса ,много ще съм благодарна.
Иначе трябва да се разкарвам до сервизът за незнам кой път Tired

# 1
# 2
  • Мнения: 265
Аз съм със
http://www.orderbg.com/images/aimages5/Sony-Ericsson-T650-Green.jpg
включвам си я от страни бутона който е за камерата , без да влизам в менюто . Зависи от модела явно

# 3
  • Мнения: 171
Здравейте ,извинявам се за темата предварително ,не можах да преценя дали е за тук,
вчера си взех телефонът от сервиза ,беше мокрен ,но явно е имал късмет ,защото успя-
ха да го поправят.
Но имам някакъв неясен проблем с камерата ,не може да се пусне и изписва ,че в момента
 работи друго устройство ,трябва да бъде изключено за да бъде пусната камерата.
Не мога да си намеря книжката за телефонът,питах на две места във форуми за мобилни
телефони ,но има страшно малко потребители в тях и едва ли скоро ще ми отговорят.
Ако някой има Sony Ericsson и се е сблъсквал с подобен проблем или знаете място ,където да
си задам въпроса ,много ще съм благодарна.
Иначе трябва да се разкарвам до сервизът за незнам кой път Tired

Моето мнение...е направо да смениш телефона, защото дори и да си го носила на сервиз..след мокренето, рано или късно ще има резултат от това мокрене (един щастлив ден, телефона ще угасне и няма да можеш да го включиш...)Преди време, и аз си намокрих телефона, носих го на сервиз...хората го почистиха и всичко беше наред, ама има няма след 2 месеца, както си работеше, така се и изключи и повече не можаг да го включа (телефона беше Ериксон)..Така, че моят съвет е да махнеш този телефон, до като е време, за да не съжеляваш, че си пръснала толкова пари по ремонти и т.н....и накрая от него да не става нищо...

# 4
  • Мнения: 92
Бaмбина, привет!
А какъв модел е твоят телефон? И аз съм със Sony Ericsson, но до такива проблеми не съм стигала за да ти кажа как точно да постъпиш.
Както е писала anisavd, до телефон си е - и моят има бутон за камерата отстрани.
Най компетентно мнение все пак ще получиш в сервиз  Peace
А телефона ти нов ли е, в гаранция ли е?

# 5
  • Мнения: 998
Бaмбина, привет!
А какъв модел е твоят телефон? И аз съм със Sony Ericsson, но до такива проблеми не съм стигала за да ти кажа как точно да постъпиш.
Както е писала anisavd, до телефон си е - и моят има бутон за камерата отстрани.
Най компетентно мнение все пак ще получиш в сервиз  Peace
А телефона ти нов ли е, в гаранция ли е?
Привет и от мен отново!
ето това е изстрадалият ми телефон:

Нов е ,но за беда не е купуван от България и няма гаранция ,много си го харесвам ,защото темата му не може да се контролира
вали дъжд,летят светулки ,пеперуди изобщо пълен е с изненади.Типично дамски модел.
Пак го оставих в сервизът ,казаха ,че трябва да се смени софтуера иначе работеше както преди,наистина никак не е хубаво това ,че е мокрен,но не ми се иска да се разделям с него.Така или иначе тези неща не са вечни.
Вече и след тази рекламация ако му има нещо ,просто няма да го нося повече в сервизи.

# 6
  • Мнения: 818
Миналата есен и аз изпрах Сони Ериксона П-900 на мьжа ми.В началото работеше ,но след 5-6 дни просто спря и край.В сервиза казаха,че вече не става.

Общи условия

Активация на акаунт