възможно ли е котката да ми пречи?

  • 3 390
  • 13
  •   1
Отговори
възможно ли е котката да ми пречи и да оказва негативно влияние върху мен вследствие на което да не мога да забременея?ако някой знае нещо по въпроса пишете ми

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Ами аз имам две котки, бременна съм, не съм забелязала, нито чувала, че котката пречи  Simple Smile

# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Не пречи на самото забременяване. Може да попречи на плода и то само ако нямаш тела за токсоплазмоза.

# 3
  • Мнения: 2 122
Преди 14 години майка ми забременя 5- 6 месеца, след като си вземахме коте, а беше на 31 години. Не зная дали е просто съвпадение, но след като поотраснах малко, тя ми обясни, че с баща ми са искали 3-то дете, но нещо не се е получавало около 5 години (до годината в която си вземахме коте). Аз в момента също си отглеждам котка и за мен едва ли има някакъв проблем точно в животното.

# 4
благодаря ви че ме успокоихте.просто така сам чувала и реших да ви попитам защото е важно за мен.
 Grinning

# 5
  • Мнения: 177
По никакъв начин това не може да ти пречи, скоро дори четох някъде че във Франция в аптеките продавали котки, доказано е че ти влияят положително на организмана човек. При забременявани обаче трябва за следиш често за наличие на антитела за токсоплазмоза.

# 6
  • Мнения: 857
Не е свързано със самото забременяване а с детето.Наши приятели имаха бебече.Когато е било на около 3-4 месеца детето умира по много тайнствен начин вседствие задушаване.След време жената ражда друго дете,което отново умира вседствие задушаване.На третия път жената влиза в стаята да погледне детето и вижда че котката е качена върху гърдите на детето.Тогава разбира че другите две деца са били задушени от котките.Може би котката е ревнувала по някакъв начин от децата. Rolling Eyes

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Не е свързано със самото забременяване а с детето.Наши приятели имаха бебече.Когато е било на около 3-4 месеца детето умира по много тайнствен начин вседствие задушаване.След време жената ражда друго дете,което отново умира вседствие задушаване.На третия път жената влиза в стаята да погледне детето и вижда че котката е качена върху гърдите на детето.Тогава разбира че другите две деца са били задушени от котките.Може би котката е ревнувала по някакъв начин от децата. Rolling Eyes

Е това ме разби направо !!!

# 8
  • Мнения: 857
Не е свързано със самото забременяване а с детето.Наши приятели имаха бебече.Когато е било на около 3-4 месеца детето умира по много тайнствен начин вседствие задушаване.След време жената ражда друго дете,което отново умира вседствие задушаване.На третия път жената влиза в стаята да погледне детето и вижда че котката е качена върху гърдите на детето.Тогава разбира че другите две деца са били задушени от котките.Може би котката е ревнувала по някакъв начин от децата. Rolling Eyes

Е това ме разби направо !!!
И мен

# 9
  • Мнения: 856
Котките обичат да им е чисто и топло, точно каквото е креватчето на бебето. За това въпросната котка е ходила да спи там. Със сигурност това не е ревност и няма нищо общо с бебето.
Аз имам позната, чието бебе спи на едно легло с котката и тя по никакъв начин не му е навредила. Друг е въпроса за косми, хигиена и т.н. Ако има бебе и котка в една къща, просто трявба повече внимание.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Да и аз примери за бебе и котка мога да дам много, но слава богу не лоши, иначе котката не пречи на забременяването, напротив аз нали си имам и сега така леко ми мърка на коремчето вечер  Simple Smile

# 11
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Въпросът е че има стари градски легенди. Не сте ли чували от баби, лели и т.н., че било опасно, когато котка одраска момиченце, че нямало да може да има деца като порасне. Е аз една преди година сигурно разбрах, че това изобщо не е вярно.

# 12
  • Мнения: 1 761
Нина,всяка котка е различна.Аз обичам котки,но много кихам от тях.А когато отида на гости в дом, в който има котка тя веднага идва при мен и се вкопчва с нокти така здраво,че не мога да я преместя като си тръгвам.Чувала съм,че котките отивали при хора,които имали здравословен проблем или били натоварени психически.Ако котката ти е здрава и с благ нрав не би трябвало да ти е проблема тя,но по-добре се изследвай дали нямаш някоя алергия и дали котката е здрава.

# 13
  • Мнения: 93
аз мисля че може да пречи много даже!!! Внимавай много, не я целувай и не я гушкай много защото който си е нямал проблеми той може да ти каже всичко от рода че нищо няма да ти стане. Аз лично бих я махнала ощи повече като имам познати които са пострадали много от нотка. Ако много искаш бебче махай я за да се предпазиш ти самата. Ако ти сама не се пазиш няма кой да те пази а ако вече ти е толкова мила остави я но знай от мен , че един ден забременееш ли обезателно трябва да я махнеш защото причиняват спонтанни аборти! Аз лично имам познати които са го преживели!

Общи условия

Активация на акаунт