Шаблони, стикери, тапети и декорации за стена - 3

  • 285 426
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 284
Здравейте на всички случайно Ви намерих,и много се зарадвах,тъкмо да ви питам за този стикер,дали е голям(какъв размер е,че не мога да се ориентирам) Embarassedи дали ще стане за стена както е показано или е малък,и дали някъде тук в бг сайтове го има?Благодаря ви!
http://www.ebay.co.uk/itm/Winnie-Pooh-Wall-Stickers-Decal-Nurser … bc6#ht_9224wt_905
хубав е аз имам такъв в нас, стои на една малка стеничка над детското креватче, не е плътна картинка, а всяко нещо си е отделно, етделно е мечето отделно е клона отделни са цветята и тнт. в зависимост как ти ще си ги подредиш и на какво разстояние ще ги сложиш става за по-голямо или по-,малко място. няма фон (синьо) , както е дадено на картинката.

# 706
  • София
  • Мнения: 864
Здравейте,
съвсем случайно попаднах на темичката ви.
Нямам време да я чета изцяло и затова искам да попитам- от къде могат да се вземат тапети, които могат да се оцветяват/да се рисува върху тях/ и като се изрисуват да се сменят с нови. Много искам да взема за стаята на малката и да я оставя да се вихри.


никой ли не знае от къде се взимат тези тапети?

# 707
  • Варна
  • Мнения: 758
Не схващам какъв е смисъла след като ще се сменят.
Доколкото се сещам някой беше закрепял (залепвал с тиксо/забучвал) възможно най-бял и хартиен тапет надлъжно на стената на височина подходяща за рисуване.
Другия вариант е големите кртонени листи (50/70 или 70/100)
И с двата варианта закрепяш, детето изрисува, сменяш.

# 708
  • Австрия
  • Мнения: 2 299
Тепърва ще се чудя и аз и търся най-удачното решение за драскането, опирането, рисуването и пр. лично творчество по стените.. Всичко на тази тема е интересно!  Crazy

И един линк, който би могъл да е полезен на някого: www.klebefieber.de/

# 709
  • Мнения: 19
здравейте,искам да попитам дали някой в къщи-в детските има детски фото тапет голям-на цялата стена,и ако да -ще може ли снимки,че още се колебая,благодаря!

# 710
# 711
  • Мнения: 772
Момичета,каже ми тези от вас ,които лепят стикерите върху латекс,след време ако реша да махна стикера латекса под него ще падне ли заедно със стикера?А другият ми въпрос е дали стикерите залепват хубаво по стената,дали примерно ъглите не се отлепят и не шуптят?

# 712
  • Мнения: 1 103
имаме стикери върху латексова стена- залепени са много добре, ъглите не се отлепят, самото им лепило не ми се вижда яко и мисля, че ако реша мога да ги разлепя с  леко дърпане; правила съм го вече, но беше няколко дни след залепянето, нищо отдолу не се нарани ; но незнам ако престоят години какво ще стане тогава вече...

# 713
  • София
  • Мнения: 864
аз съм налепила доста стикери по стената в стаята на малката.
До сега нито един не се е отлепил
Но ако тръгнеш да ги махаш мисля ,че латекса ще се отлепи заедно със стикера, особено пък ако е от по-отдавна залепен. Поне при мене така стана.
Но защо ти е да ги отлепяш? То и без това си мисля, че ако стоят доста време залепени после дори и да ги отлепиш отдолу ще остане по-светло петно:)

# 714
  • Мнения: 32
Здравейте, искам да сложа фототапет на една от стените в трапезарията, на която има декоративен прозорец, срещал ли е някой такива, които да са подходящи за около прозорец? Търсих в нета, но е намерих нищо:(

# 715
  • София
  • Мнения: 59
 
Здравейте, искам да сложа фототапет на една от стените в трапезарията, на която има декоративен прозорец, срещал ли е някой такива, които да са подходящи за около прозорец? Търсих в нета, но е намерих нищо:(

Ооо, и ние имаме стена с малък прозорец (ама е в детската), на който искам да лепна фототапет. Имам вече някаква идея, остана да се до мислят нещата, да се намери снимка, а там вече ще е лесно)))) Дано да стане до Нова година, ако ще стане хубаво - ще покажа

# 716
  • Мнения: 32
Е ти поне имаш идея, аз нямам представа какво би могло да стане, подхвърли ми някаква идея Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 59
 Joy лошото при мен, че имам размита идея за едно дърво. Сега остана съпругът ми да разгадае какво всъщност искам и да го нарисува или да намери снимка в Интернет.  Mr. Green Мислех си за дърво с къщичка върху него. Прозорец естествено е част от тази къщичка  Simple Smile

# 718
  • хасково
  • Мнения: 290
Това със снимките от нета се оказа трудна работа. така и не намерих с нужната резолюция.Или ако има-тя е платена. тайте хубави пейзажи,но да няма много зелено в тях. Есен,море ,брези ,но също есенни.

# 719
  • Мнения: 335
https://www.google.bg/search?q=wallpaper+autumn+hd+resolution+fr … =1280&bih=856
 ето харесай си нещо, после като кликнеш на него в самият сайт има да си свалиш каквато си искаш големина

Общи условия

Активация на акаунт