Пак за изневярата...

  • 3 426
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте!
Няколко дни нямах време да се включа във форума и забелязах, че темата ми за изневярата е свалена. Но успях да прочета съветите ви и ви благодаря. Приемам и критиките ви затова, че бях попрекалила с имената. Когато е разстроен, човек не се замисля...
Подхващам нова тема, пак за изневярата. Защото съм сигурна, че моят случай няма да свърши с разкриването на поредната лъжа. Деси не е порядъчна жена, която би се трогнала от един скандал, та ако ще и целият град да е разбрал за какво става дума. А и моят явно само ми се е  правил 9 години на света вода ненапита...
Моля, споделете личния си опит. Как реагирате в такава ситуация, разкажете историите си!

# 1
  • Мнения: 2 448
Да няма да пишеш книга, за какво са ти чуждите истории, на теб с какво ще ти помогнат?
Има едно копче "търсене" пише на него, натискаш, пишеш думата изневяра и ще намериш теми, колкото искаш.  Wink

# 2
  • Мнения: 806
Имала съм само 1 изневяра в предишна връзка.  Спомням си, че бях смачкана и много наранена.  За съжаление всичко беше записано на видео касета, тоест записът се състоеше от тогавашният ми приятел с едно момиче в леглото.... няма да давам подробности.
Записано беше умишлено и касетата оставена пред вратата на апартамента ми.  Въпросното момиче просто искаше аз да знам, че той е бил с нея и да развали нашата връзка за да бъде тя с него.
Тя наистина развали 3 годишна връзка, но той не избра да бъде с нея.  Напротив, моли ми се дълго време да му простя.
Не намерих сили в себе си да простя, не можех даже да го гледам от ярост.  Касетата му подарих за спомен.  Видях го отново след 2 години и дълго се мъчих да си спомня защо даже съм се влюбила в този човек.

# 3
Имала съм само 1 изневяра в предишна връзка.  Спомням си, че бях смачкана и много наранена.  За съжаление всичко беше записано на видео касета, тоест записът се състоеше от тогавашният ми приятел с едно момиче в леглото.... няма да давам подробности.
Записано беше умишлено и касетата оставена пред вратата на апартамента ми.  Въпросното момиче просто искаше аз да знам, че той е бил с нея и да развали нашата връзка за да бъде тя с него.
Тя наистина развали 3 годишна връзка, но той не избра да бъде с нея.  Напротив, моли ми се дълго време да му простя.
Не намерих сили в себе си да простя, не можех даже да го гледам от ярост.  Касетата му подарих за спомен.  Видях го отново след 2 години и дълго се мъчих да си спомня защо даже съм се влюбила в този човек.

Отговарям и на двете - не, няма да пиша книга. Нужно ми е да разбера как реагират другите в такава ситуация, за да знам дали аз постъпвам правилно. Моят хубостник също се прави на праведен и се опитва да изпълни всички условия, които му поставих, за да не го изпъдя от къщи.  Много ми се искаше точно това да направя! И аз изпитвам ярост само като го погледна. Нямам видеозапис с изпълненията им, но съм ги хващала заедно, докато ме е лъгал, че е на работа. Чувала съм от общи познати, че по кафенетата се държат като влюбени. Въпросната Деси е на почти 50, като я гледам и подобно поведение би отивало повече на щерка й!
Няколко пъти вече говорим по темата и си обещаваме всичко да е наред. Но не е... Имам чувството, че скъса ли се една връзка, не може повече да се възстанови. Но  имаме дете на 3,5 години, затова се принуждавам да потискам чувствата си. И затова търся мнението на другите.

# 4
  • Мнения: 188
Не бих го търпяла, ако държеше на семейството си щеше да бъде поне дискретен.

# 5
  • Мнения: 593
Дундичке, какво казва той? Ще скъса ли с любовницата?
Разкайва ли се за грешката си? Моли ли те за прошка?

Някои семейства преодоляват това, с помощта на психолог или семеен консултант.
Но... предполагам, че болката от изневярата остава завинаги.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 1 840
Човек не бива да прави връзката си достояние на целия град,ако държи на семейството си.Подобно поведение е обидно!Аз нещо не мога да си се представя в такава ситуация.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 629
Aз бих го оставила с бабата. Това, че го прави без дори да се опита да се скрие е сигнал да оставиш нещата.

# 8
  • Мнения: 923
Aз бих го оставила с бабата. Това, че го прави без дори да се опита да се скрие е сигнал да оставиш нещата.
Peace Peace Peace Peace

# 9
Дундичка какво да ти кажа -когато разбрах направо се смазах , непрекъсното мислех само за това ,спрях да се храня , не можех да спя ,не можех да се съсредоточа да работя абе направо загубих желание за всичко -на моменти не ми се живее и още повече когато телефона му звъни и тази го търси направо откачам ,то не бяха скандали и не бяха лъжи . Ама хайде кажи какво да правя като целият ми живот съм прекарала с този мъж/не че не са ме ухажвали / но за мен семейството е нещо свято и държа на брака си  но е отвратително на никого не го пожелавам макар че при нас изневярата е много странна /той въпреки всичко има силни чувства към мен , не иска да разделяме но иска да "помага" и на нея . Просто загърби интересите на семейството и ме остави да се оправям със всичко сама . на всичко отгоре като реша да си проведа откровен разговор с него направо бяга с думите "не познавам такава жена" което ме вбесява ,защото тя го търси а и той я търси . Мразя лъжата и това ме съсипва .Разбирам че нямат бъдеще двамата така че не очаквам да се съберат /той е на 51 а тя на 31 и е женена от две години има и дете на 1 год  / и според мен само го използва и той е потънал много надълбоко НО ЛЪЖИТЕ СА СИ ЛЪЖИ  и никой не обича да го лъжат нали . Така че предполагам че ще си живеем заедно само че аз не мога да се правя че всичко е наред и след поредната лъжа изпадам в отчаявие . Е така се чувствам  НАПРАВО ОТВРАТИТЕЛНО

# 10
  • Мнения: 7 723
Извинявам се за спама, обаче понеже Дундичка не може да получи ЛС,
ще го отговоря на нейното ЛС, адресирано до мен тук:

...
Извинявай, обаче съм тоооооолкова далеч от Деси от Ветрен, че си нямаш на идея просто.
Нещо си се объркала. Не съм аз.
Тя и ти сте последните хора, за които си мисля в момента.

Айде, със здраве Peace

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 15:53 от Tatti

# 11
  • Мнения: 6 849
Ето една история:

Тя се прибра по-рано и завари мъжа си в спалнята да прави любов с много привлекателна млада жена. Съпругата МНОГО се ядоса!
„Ти си прасе, което нищо не уважава!” – изкрещя тя „Как смееш да ми причиняваш това – твоята вярна съпруга, майката на децата ти! Напускам те! Искам развод на секундата!”
А той отвърна: „Почакай секунда, любов, да мога поне да ти кажа какво стана”
„Добре, давай” – проплака тя, „но това ще са последните ти думи към мен!”
И той започна:
„Ами, докато се качвах в колата на път за вкъщи, една млада Госпожица ме помоли да я закарам. Изглеждаше ми отчаяна и беззащитна, та я съжалих и й казах да се качи. Забелязах, че беше много слаба, недобре облечена и много мръсна. Каза ми, че не е яла от 3 дни!
Така че от състрадание, аз я доведох вкъщи, затоплих пицата, която снощи направих за теб, но ти не я докосна, защото се притесняваш да не надебелееш.
Горкото същество я изяде за секунди.
После, понеже беше много мръсна аз й предложих да си вземе душ и докато тя се къпеше забелязах мръсните й дрехи, целите в дупки, така че ги изхвърлих.
Но тъй като се нуждае от дрехи, аз й дадох дизайнерските дънки, които ти имаш от няколко години, но не ги носиш, защото са ти много тесни. Също и дадох онова бельо, което ти подарих за годишнината от сватбата ни, но ти не носиш, защото не съм имал добър вкус. Намерих и онази секси блуза, която сестра ми ти подари за Коледа, но ти не носиш, само и само да я дразниш и освен това й подарих онези ботуши, които си купи от онзи скъпарски бутик, но отказа да ги носиш, защото някой друг в офиса ти бил имал същите.”
Той си пое дъх и продължи...
„Тя беше толкова благодарна за разбирането ми и помощта, която й указах, че докато я изпращах до вратата тя се обърна към мен през сълзи и каза:
„Моля... дали имате още нещо, което жена ви да не използва?”

# 12
  • Мнения: 6 441
Тя Руска е и Фринка,и Деси  hahaha

# 13
  • Мнения: 7 723
Тя Руска е и Фринка,и Деси  hahaha
Не мога да разбера кво пък толкова им правя на тия жени? Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 6 441
Тя Руска е и Фринка,и Деси  hahaha
Не мога да разбера кво пък толкова им правя на тия жени? Crossing Arms
Нищо,симпатизираш им  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт