nemoga da zabremeneq

  • 4 238
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте на всички извинявам се предварително ако вече съществува такава тема.От 4 месеца се опитвам да забременея и не се получава пробвали сме какво ли не и пак не става.Утре трябва да ми дойде болят ме яйчниците и краста възмоно ли е да имам такива симптоми а да не ми дожде и да съм бременна??? Моля отговорете ми колкото може по барзо Вече съм отчаяна и си мисля че никога няма да мога да забременея а го искам ужасно много

# 1
  • България
  • Мнения: 757
Не се шашкай толкова!Аз имах симптомите на предменструални болки,а и бях сигурна,че не съм бременна,но за моя радост се оказа,че греша!А и ние чакахме нашето слънце 4г.Рано е още да се притесняваш,а и четири месеца са нищо време!Пожелавам ти от сърце да си бременна baby_neutralИ пак да кажа-може да имаш предменструални болки,а да си бременна,а и може и наистина да ти дойде мензисът!Стискам палци от сърце  Peace

# 2
  • Мнения: 9
Благодаря ти мнго че ми отговори толкова бързо моля се много това да са само симптоми.Мерси че поне малко ми вдъхна кураж защото наистина съм се отчаяла много.

# 3
  • Мнения: 148
 Миличка 4 месеца съвсем не са достатъчни да решиш че не можеш да забременееш и да не стане този път дано да е скоро  Hug

# 4
  • Мнения: 645
Миличка ние бебеправихме година и половина,имай търпение,ще стане,аз точно когато спрях да мисля за това, чудото стана и резултата е в линйката ми.
Иначе и аз имах пред менструални болки,та чаках цикъл така и не ми дойде Wink
Успех и по скоро да се похвалиш с 2-те чертички Hug

# 5
  • Мнения: 69
 4мес е много малък период за да решиш 4е не можеш да забременееш, още по малко пък да се от4аяш . както виждаш има мами 4акали години , така 4е горе главата. сигурно когато ве4е спреш да 4акаш и броиш дните ще бъдеш щастливо изненадана. желая ти го от сърце  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Дори всичко да е наред е необходимо да се въоръжиш с търпение. Не винаги става така както го плануваме Simple Smile За притеснение може да се мисли след първата година опити. Незнам дали си запозната с всичко за успешна бременност. В месеца реално можеш да забременееш само в периода на овулацията. През останалото време е НЕВЪЗМОЖНО. Може би пропускате момента  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 9
Знам че 4 месеца са твърде малко време за такова нещо и също така че има жени които чакат със години,но след всеки отрицателен тест се съсипвам психически.А за това че може да се забременне само по време на овулация това не е вярно.

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
http://www.zachatie.org/

Прочети "инструкциите", води календара, мери температурата, купи си ову тестове.

Не личи на колко години си.

Ако си порядък 20 - 30 - действай спокойно и не се тревожи. Поне 1 година.

Ако си порядък 30 - 35: пази ову тестовете, с отбелязани датите, както и разпечатка от календара. Ако половин година целенасочено бебеправене не даде ефект, обърни се към АГ - за подробности попитай в съответния подфорум на зачатие.

Но надявам се, че няма да ти се наложи.

Успех!

ПП
Може да се забременее само и единствено по време на овулация. По този въпрос 2 мнения няма.

Това, което е възможно, е да се "складира" сперма - т.е. някои от сперматозоидите от по- ранно депозиране да оцелеят и да бъде оплодена яйцеклетка от тях, разбира се, по време на овулацията.

Оплождане във време, различно от овулацията е възможно само в чашка на петри.  Laughing

# 9
  • Мнения: 6 274
Спокойно, 4 месеца съвсем не са много време.
Да, знам, че ти се струват много, но всъщност не са.
Само за сравнение ще ти кажа, че ние опитвахме 1г. и 4 месеца, за да имаме най-малкото ни човече.
Успокой се, ще стане.
Peace

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ние опитвахме 9 месеца.Успех , ще стане   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 740
Миличка 4 месеца съвсем не са достатъчни да решиш че не можеш да забременееш и да не стане този път дано да е скоро  Hug
Taka e .
Успех и стискам палци скоро да се похвалиш.

# 12
  • Мнения: 998
4 месеца е малък период ,за да се притесняваш.
Най-много да си създадеш излишен стрес.
Ако това ще те успокои ,първият път почаках 5 месеца
за да забременея ,вторият път -от първият опит.

# 13
  • Мнения: 7 723
Защо се отчайвате толкова бързо, бре хора? ooooh!

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Спокойствие, спокойствие и пак спокойствие ти е нужно.
Успех Hug

А за това че може да се забременне само по време на овулация това не е вярно.
тук си в грешка Naughty

Общи условия

Активация на акаунт