Отговори
  • Мнения: 626
Много ми е интересно да споделите мнения по тези въпроси. Аз попринцип не вярвам на 100% на хороскопите , но има зодии чиито представители си приличат . Дали е предубеждение или нещо друго  newsm78

# 1
  • Мнения: 806
Първо искам да ти пожелая леко раждане и здраво бебче.

В хороскопи не знам дали вярвам, но в зодиите да в повечето случаи.

# 2
  • Мнения: 3 675
Аз на хороскопи не вярвам, не казвам че животът е предопределен, а че всеки има право на свободен избор.За зодиите има доста верни неща, но са валидни за зодиакалния знак като цяло.

# 3
  • Мнения: 627
Не знам дали животът ни е предопределен, но знам, че не са хороскопите тези, които ще го разгадаят

# 4
  • Мнения: 593
Склонна съм да вярвам, че един от факторите, които определят характера на човека, е зодията.

Иначе... откакто не чета хороскопи, съм много добре!  Sunglasses

# 5
  • Мнения: 4 585
Да. Променят съдбата на астролога. Към по-висок жизнен стандарт.

# 6
  • Мнения: 626
Пуснах темата , защото исках бебето да се роди зодия телец . Някакси не съм привърженичка на хората от зодия близнаци, но явно ще бъде такова . Макар че има представители на тази зодия ,които обичам . Та за това исках да видя вашето мнение по–въпроса .

# 7
  • Мнения: 431
Астрологията е измишльотина.

# 8
  • София
  • Мнения: 830
Моят живот в никакъв случай не може да е предопределен от някакъв хороскоп. Но хората са различни и ако наистина вярваш в хороскопи, то те съвсем логично ще ти влияят.

П.П. След като моята дъщеря е скорпион, защо твоята да не е близнаци? хахахаха

# 9
  • Мнения: 593
Пуснах темата , защото исках бебето да се роди зодия телец . Някакси не съм привърженичка на хората от зодия близнаци, но явно ще бъде такова . Макар че има представители на тази зодия ,които обичам . Та за това исках да видя вашето мнение по–въпроса .

Моето трябваше да бъде зодия Рак, но се роди 17 дена преди термина и излезе Близнаци.
Като майка на дете от зодия Близнаци, искам да те успокоя - това са прекрасни деца!!!

Виж статията на BG-Mamma: http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=369

Повечето неща се оказаха верни за моето.
На мен си ми харесва - аз обичам палави деца!

# 10
  • Мнения: 626
Благодаря ти  Hug

# 11
  • Мнения: 4 555
Пуснах темата , защото исках бебето да се роди зодия телец . Някакси не съм привърженичка на хората от зодия близнаци, но явно ще бъде такова . Макар че има представители на тази зодия ,които обичам . Та за това исках да видя вашето мнение по–въпроса .
Тъкмо видях подписа ти и смятах да ти кажа, че детето ти ще бъде от най-хубавата зодия и се натъкнах на това!  Crossing Arms
Как може да предпочиташ Телец пред Близнаци  newsm78
Важното е, че детето си знае работата!

# 12
  • Мнения: 626
Пуснах темата , защото исках бебето да се роди зодия телец . Някакси не съм привърженичка на хората от зодия близнаци, но явно ще бъде такова . Макар че има представители на тази зодия ,които обичам . Та за това исках да видя вашето мнение по–въпроса .
Тъкмо видях подписа ти и смятах да ти кажа, че детето ти ще бъде от най-хубавата зодия и се натъкнах на това!  Crossing Arms
Как може да предпочиташ Телец пред Близнаци  newsm78
Важното е, че детето си знае работата!

Ми незнам,  може би съм предубедена  Blush

# 13
  • Мнения: 593
Един съвет - приеми го ако искаш.
На децата от зодия Близнаци им подхождат двойни имена. Вече не помня къде го четох това.

Нещо от типа: Станислав/а, Радослав/а, Любомир/а и т.н.
Е... аз съм пристрастна, защото по принцип харесвам такива имена. Blush

# 14
  • Мнения: 626
И аз харесвам такива имена , но името сме го избрали отдавна . Все пак ти благодаря   bouquet .

Общи условия

Активация на акаунт