Милото детенце...

  • 7 056
  • 167
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 435
Милото детенце!Какво трябва да му се е случило,та да се стигне до това положение?

http://dnes.dir.bg/2009/05/19/news4467798.html

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Ами това, което е написано. Продавал дрога, не отчел парите, заплашили го...
Най-вероятно това е станало.

# 2
  • Мнения: 5 370
Доколкото четох в статията в друг вестник сутринта, искат да го изпращат в поправително, имало е дела срещу него........това може да накара даже голям човек да си посегне, камо ли тийн...........

Много лошо.........

# 3
  • София
  • Мнения: 15 435
Не това питам, какъв живот ли е живяло, та да започне да продава дрога и да бяга от училище?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
При мисълта, че милото детенце утре ще зарибява собственото ми по-мило детенце, не ме избива на съчувствие!

Да пази Господ!

# 5
  • Мнения: 5 370
Не това питам, какъв живот ли е живяло, та да започне да продава дрога и да бяга от училище?
Не е задължително да е лош живот. По-скоро е влечение по бързи печалби и лъскави предмети. Плаща се много скъпо, за жалост.
Справка-убитият 16 годишен в Бояна.

# 6
  • Мнения: 175
Ужасна история. Ама и коментара на майката е един...

# 7
  • Мнения: 184
Имаше някаква страшна статистика колко процента деца не живеят в пълно семейство. Това май е диагноза на сегашното поколение. Майката на работа в Гърция, бащата алкохолик изпива парите, детето или се оправя само, или с някоя баба....И пострадалото дете е живяло подобно. Confused

# 8
  • Мнения: 4 841
Не е задължително да му се е случило нищо тежко, трагично и т.н. Хайде не си представяйте сега, че е станал пласьор на дрога, защото не е имал пари за хляб или тетрадки за училище, или че едни лоши хора са казали, че ще убият любимата му баба, ако не пласира   Stop

Достатъчно е това, че няма родителско присъствие и контрол. Даже пре-достатъчно. Пак добре, че майката е във Варна, та е успяла да се върне, какво да кажем да десетките родители, които са в чужбина и едва пристигат за погребенията на децата си...

И въпреки всичко, винаги когато се появи тема в "Дом и семейство" дали семейството да се раздели, с цел да се припечели повече, ПОВЕЧЕТО отговори са "щом е временно", "нали е в името на семейството", "ще потърпите", "ама после ще се оправите"  ooooh!

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не това питам, какъв живот ли е живяло, та да започне да продава дрога и да бяга от училище?
Хубав или лош ....тъжна ми е тази съдба  Confused

Много тъга .... въпреки че някои ще го нападнат за това че е продавал дрога .... Дамм и те са прави ..... просто е тъжно че такъв млад живот, това дете се е забъркало/объркало в такива неща ......

 Confused

Никой не е застрахован и лично аз не мога да го съдя .....

Надявам се нещата да са поправими и да има по-добра съдба това дете.

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Сори, ама грам, въобще и изобщо не ми е жал!  Naughty

# 11
  • София
  • Мнения: 15 435
И аз изпитвам ужас от наркотици и наркомани, но ми е жал за детето.То май дори не е още в пубертета, та да кажеш,че са го треснали хормоните.

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Децата са много податливи и лабилни в тази възраст ......

Дори от идеално семейство да е пак няма 100% гаранция.....





# 13
  • Мнения: 9 814
Лошото е, че все нещо наистина го е довело до това положение.

# 14
  • Мнения: 27 524
...и лично аз не мога да го съдя .....

Това трябва да важи за всеки.

Общи условия

Активация на акаунт