Клиника във Сливен?

  • 4 900
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,
Интересувам се от кординатите на една клиника във Сливен мисля,че беше "Константин и Елена"
Благодаря

# 1
  • Мнения: 4 362
Мога само да ти помогна с кординатите на клиника "Ева" доктор Костадинов мисля ,че беше ама не ти препоръчвам много да идеш при него.В сливен знам,че имаше и една друга "Царица Йоана" ама на нея не и знам кординатите

# 2
  • Мнения: 703
"Константин и Елена"  е преименувана на "Ева", тъй като си смени собствениците.Телефона е: 667074.Намира се  в кв. Сини Камъни близо до хотела на Лечков.

# 3
  • Мнения: 4 362
Мона а имаш ли някакви кординати на "Царица Йоана",че аз нещо съм ги забутала а ми трябват и незнам от къде да ги взема.Благодаря

# 4
  • Мнения: 219
Мога само да ти помогна с кординатите на клиника "Ева" доктор Костадинов мисля ,че беше ама не ти препоръчвам много да идеш при него.
Дея, би ли споделила защо не препоръчваш този доктор?..аз натам съм се упътила..

# 5
  • Мнения: 4 362
Дея, би ли споделила защо не препоръчваш този доктор?..аз натам съм се упътила..

Ами не заради друго,ами защото преди няколко месеца отидох да започна изследвания тоест хормонални,но още преди да започне прегледа започна да ме разпитва аз работя ли мъжат ми къде работи,като му казах къде,той каза само еми да те взимат добри заплати,след което прегледа мина и каза да направим изследния аз бях с направление,но той ми каза,че сперматограма със моите хормонални ще струва еди колко си,вече не помня цена ама около 200 и нагоре,аз естествено се спрях защото съм чувала че повечето от хорм.изследв. на жената ги поема здравната каса и така си тръгнах,ето защо аз не бих отишла при него,чух доста добри отзиви за Царица Йоана от мои познати които наскоро родиха там,та търся сега кординати за да ида.Но пък ти като бременна не мисля,че може да има проблем или да не се отнесе добре.Успех Simple Smile

# 6
  • Мнения: 219
Мерси за отговора. Ще имам едно наум..още незнам какво ще стане, не съм решила окончателно.
В нета намерих този адрес на болницата която търсиш, дано е актуален. Успех и от мен Wink
МБАЛ “Царица Йоанна” ЕООД – гр. Сливен. Адрес – ул. “Булаир” № 49. тел.662183 (84).

# 7
  • Мнения: 703
Не искам да правя реклама, но майка ми работи в "Ева" и за въпросния доктор, а и за болницата като цяло съм чувала добри отзиви.Аз съм била и на преглед при него и също съм доволна!

# 8
  • Мнения: 4 362
шошка благодаря ти и то много  Grinning

mona аз само споделям мнение,не казвам ,че не е добър лекарят или клиниката напротив чувала съм доста добри отзиви,но разбрах наското.че въпросният лекар работи със частна лаборатория или има незнам точно и гледа пациентите за изследвания да ги прекара през нея,иначе нямам нищо лично към него  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт