Жената Дева 4 -Девицата на зодиaка :)

  • 28 896
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Айде на новата тема.
 Hug

И малко да я поразмърдаме че нещо едвам върви ,някак си не отива на ДЕвичата ни  особа такова представяне.  Party

Линк към старите теми
Жената Дева 2   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=369400.0
Жената Дева 3 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374761.0

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 13:00 от Русалана

# 1
  • Мнения: 234
Пу първа  Hug
да е много активна и интересна  Hug

# 2
  • Мнения: 5
айййй, беееее. Къа девица, къй 5 лева. Само като се сетя за Анята Пенчевата Девата и ми става зле на чревния тракт....Само вметка. Ама искрена. Ако искате си го трийте.

# 3
  • Мнения: 49
 
айййй, беееее. Къа девица, къй 5 лева. Само като се сетя за Анята Пенчевата Девата и ми става зле на чревния тракт....Само вметка. Ама искрена. Ако искате си го трийте.
Давай си мненията кво ,На нас като не ни изнася,теглим  ти теглим една и по наклона.  Party

А за Анята е ясно,верно излагацийка си беше.Някак и е в кръвта и леко преигра.Ама и е простено все пак си е актриса.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 717
За девица, не знам дали съм Simple Smile дьевойка съм Simple Smile
Туй вместо "запис" де Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5
Русланче, много си мила.  Laughing То па вкрайна сметка и да теглиш и да не теглиш - все тая. Такива като мен все са овъртоляни у Девичи акита и сигурно ше е така докат дишам на тая грешна Земя. СъдбЪ, кво да праиш. Едното елементарно Рибе кат не се фане на Дева или Скорпион, то нема на кой друг  newsm78
Целувки  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 746
Хоп-цоп,тук Flutter

# 7
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
То като погледна заглавието на темата сме едни девицииии... Тя девата е  скирта лимонмка  Mr. Green

# 8
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
То като погледна заглавието на темата сме едни девицииии... Тя девата е  скирта лимонмка  Mr. Green

Пита се къде точно  Mr. Green
И запис така да се каже  Peace

Лу
,бизнеса се мъчи,ама бавно става м******* му

# 9
  • Мнения: 49
Добро утро девичи момичета

То като погледна заглавието на темата сме едни девицииии... Тя девата е  скирта лимонмка  Mr. Green

Е там е разковничето де ,като едни деви ако не вмъкнем тънък сърказъм За къде сме  Twisted Evil

# 10
# 11
  • Мнения: 331
хайде и аз   bouquet Hug

# 12
  • Мнения: 1 174
  bouquet
Привет и хубав ден, момичета!

# 13
  • София
  • Мнения: 12 548
Хайде пльок и тук.  Mr. Green Да ви е спорна седмицата и без много нерви, макар че при мен таз формула нещо не важи.

# 14
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте  Hug
Бавно се случват тук нещата  newsm78
Ма това е нормално,Деви сме все пак  Mr. Green
Заети със 100 неща  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт