Самолетен билет до Дъблин-цена?

  • 655
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Здравейте!
Имам въпрос към тези мами,които често пътуват до Дъблин.Краят на юли месец или края на август искам да отида до там и проверявах цените на самолетните билети отиване и връщане-към 300 евро са.Въпросът ми е по това време на годината няма ли чартърни полети до там ,защото приятелят ми каза,че до там изобщо нямало такива?
Вие с коя авиокомпания летите и на каква цена?

# 1
  • Мнения: 91
Здравей,
Аз летях до Дъблин миналата година - през февруари. Не знам каква точно е била сумата за самолетния билет /беше командировка/, но знам, че бях проучвали кои са евтините възможности. Ние бяхме с чешки авиолинии - през Прага и това беше евтин вариант. За чартърни полети - нямам представа дали има.

# 2
  • Мнения: 485
И аз кроя планове за Ирландия. Най-евтиният вариант, който изнамерих е http://www.aerlingus.com/cgi-bin/obel01im1/bookonline/index.jsp. Около 100-150 евро е билетът отиване и връщане. Лошото е, че летят от 25.10.

# 3
  • Мнения: 2 697
Aerlingus са единственият лоу-кост, който лети засега до Дъблин, но действително чак след октомври се очаква да стартират полетите. За август ти остава само вариант с прекачване - погледни сайта на www.easyjet.co.uk - предполагам можеш да комбинираш с полет до Лондон Hug

# 4
  • Мнения: 1 824
За да не отварям нова тема искам да попитам услугите на кои нискотарифни компании ползвате?
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт