защо плаче? може ли да са колики?

  • 352
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Здравейте да кажа първо, че това е чудесен форум и намирам много отговори на безбройните въпроси. та въпросът ми е бебата е на 3 и 1/2месеца и от няколко дни се превива като от колики, но пък не сме ли малко малки за зъби или пък големи за колики? Незнам нищо не помага дори не иска да яде и без това яде само насън сега и като е заспала се буди с рев с една дума недоумявам. Ако някой може да ми даде съвет  с радост ще го приема.

# 1
  • Мнения: 6 243
Защо не разкажеш повече за вас с беба? Даваш ли й сокчета вече? Колко често суче? Как я кърмиш - от едната или от двете гърди? По кое време на денонощието става това с плача и колко време след заспиване...

# 2
  • Мнения: 240
да май с подробностите трябва да започна, бебата яде само от едната гърда и то максимум 7 минути, нищо не може да я накара да яде повече врем. Сокчета - давам, от около месец, беше много запечена и след дълги опити да се изака след като и дадох Дуфалак предпочетох да й дам сокче вместо дуфалака. В интерес на истината от кооло две седмици никакви сокчета не е пила, щото се беше разтроила малко. От отокло месец яде само ако спи или е полузаспала иначе се дърпа от гърдата. Това е в общи линии иначе вода не пие, чай също само мляко. Отн биберон също не иска да пие кърма. За протокола след кърмене изцеждам още мляко, т.е според мен мляко си има. От три дни плаче като се сгърчва и то само след обяд.

# 3
  • Мнения: 7 106
Според мен сока обяснява всичко. Щом и разтройство е получила, значи и е раздразнил стомаха и изобщо не е била готова за сок. Напълно е възможно да са колики това. Не и давай нищо друго освен кърма, докато не видиш, че нещата са се подобрили.

# 4
  • Мнения: 6 243
И аз мисля, като Зори, че сокът е част от проблема. Най-добре засега не давай повече сокове. И ми се струва, че си имате и стачка. Прочети това, може да откриеш точно каквото ти е нужно  Grinning.

За запека - казват, че някои кърмени бебета не акали и по седмица, може да сте от тях.

Общи условия

Активация на акаунт