повод за притеснение ли е ,че бебето повръща и ака често?

  • 484
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте мами,ние сме на 21 дни и вчера следобед бяхме много кисели и не спряхме да плачем до към 23:30 вечерта.Повърнахме два пъти изобилно и заспахме.За първи път през нощта е ял само един път и веднага заспа.Днес пак повърна три пъти обилно веднага след ядене и за 1 час се наака 3 пъти.Дали е  болен или се разболява?Утре ще идва докторката на преглед но не знае за състоянието му.Помогнете със съвет ако можете.Благодаря.

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
на кърма ли е? да не преяжда? Колко повръща? Веднага след ядене или не...
това с акането си е съвсем нормално.

# 2
  • Мнения: 109
Искам да ви се похваля,че днес сме добре.Вчера му дадох осцилококцинум и вече си е както по-рано.Явно е бил настинал милия.След хранене веднага повръщаще иначе сме на  кърма.Намазах го с мас и го разтривах.Като спи хърка явно има суполки но нищо не излиза.Дано да не се повтори Praynig

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
защо го маза с мас??????

попитай за повръщането тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29074.0

# 4
  • Мнения: 109
За да го загрея като го масажирам с нея.Пробвай ноа твоята кожа като я търкаш.Ще усетиш как се повишава температурата в участъка намазан с мас.После го облякох и го мачках през дрешките но лекичко не силно.Дъщеричката ми ,която е на 4 годинки не можех да я мажа защото е с астма и това загряване и пречи.Най вече се мажи на гърдичките ,гръбчето и стъпалата.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ааа, не:)
аз с мас не мажа!:)
предпочитам да използвам специалните мазила:)
но в случая..не мисля, че се разболява дето и има нужда от загряване.
Все пак...ти преценяваш:)
Попитай в другата тема за храненето и повръщането, може да получиш ценни съвети.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
......Вчера му дадох осцилококцинум и вече си е както по-рано.Явно е бил настинал милия.....
Това чудо дава ли се на толкова малки деца ThinkingЛекар ли те посъветва?Лекарството хомеопатично ли е?

# 7
  • Мнения: 46 434
 #Crazy Как мас бе жена  Shocked Не си играй със здравето на детето, един зехтин на водна баня пак ще действа загряващо!

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Преварената свинска мас наистина е чудесно средство за затопляне,но се прилага само в студените месеци Naughty

Общи условия

Активация на акаунт