Някой може ли да ми даде информация, какво точно означава талкиране?

  • 4 575
  • 2
  •   1
Отговори
Откриха на баба ми плеврит, може би става въпрос за воден плеврит, понеже днес лекарите са казали, че ще й източват течност!Болестта й е била отдавна, но чак сега на рентген се видя, че я има. Преди около две седмици тя си спука реброто и може би това е помогнало най после да се открие какво й е.Много ми е притеснено! CryВ една стара тема четох, че една жена, след източване на течността, повторно е започнала да събира вода , но  в София й направили талкиране и сега нямала проблем.Моля да ми кажете какво точно представлява тази процедура?Прилага ли се някъде и в Пловдив?Благодаря ви предварително! Hug

# 1
# 2
Sis*4e, благодаря, че си се потрудила да намериш нещо, ама аз точно тази тема четох и от нея ми дойде въпросът за талкирането:   "Миналата зима при свекърва ми, освен всички проблеми,
започна и дробът и да се пълни с течност.
Не можеше да лежи, кашляше и я душеше, по същото време беше на лъчетерапия в Ст.Загора там и направиха пункция и изтеглиха течността, но след време пак започва да се пълни, тогава я препратиха в Сф. там и правиха талкиране.
Да чукам на дърво от тогава  няма проблем, поне с това."                                               
Надявам се авторката на темата, все още, ако влиза във форума, да ми даде някаква информация, много ще съм й благодарна, както и на всички вас, които пишете! Praynig Hug                                         

Общи условия

Активация на акаунт