Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема №63

  • 12 690
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 13
Аз още пия Магнерич 3х2 и 3х1 Гинипрал, Гинипрала трябваше 2х1, но ми се появиха контракции и пак го увеличиха. Предполагам, че до юни ще си ги пия.

# 286
  • Мнения: 27
Аз съм напълно готова с багажа за болницата,и всеки път щом имам някакви болки се замислям дали не съм забравила нещо.

Дори съм си направила план за хигиена преди влизането-в сряда си изрязвам ноктите до дупка почти,в четвъртък или петък пълна епилация,неделя сутринта хууубаво си измивам косата,че там може и цяла седмица да си ходя с мръсна коса.

Сега дадох килима на автомивка,и това май е послевното нещо от основното почистване.
Бебчо,готови сме,можеш да идваш newsm30

Мишел я кажи,кога смяташ да изкараш Моника на разходка?

# 287
  • Мнения: 3 294
Леко раждане на Мул Карамазова , чакаме хубави вести  Hug


Славена , мерси , честита ви количка и на вас . Ама ние като тръгнахме да я сглобяваме тя си е цяло инжинерно предизвикателство , има доста функции ,а колко е подвижна , направо нямам думи , благодаря ти че ми помогна в избора  Hug

Ето такава е нашата , същия цвят , взехме си и чувалче за летния вариянт , което е доста големичко и е супер  Peace В комплекта са дъждобран , помпа за гумите , чадърче . Имаме и огромна чанта в която се побира цялата количка като е разглобена . А тя наистина се разглобява в последния детайл . Много е лека самата количка , зимния кош също е много лек и е удобен за пренасяне на бебчето , летния кош става за шезлонг ... абе лудница  Crazy

# 288
  • Мнения: 27
Somebody,супер е количката Peace

Нашия климатик е Фуджицу,и сме супер доволни.Много топли и много охлажда.

# 289
  • Мнения: 1 475
 Слънчице на мен ми казаха, да пия магнерота до края на май,въпреки, че термина ми е чак края на юни, но поради големите размери на беба, това е по-добрия вариант и вече съм намалила дозата, пиех 3 пъти на ден по 2, сега пия 2 пъти на ден по 2, а от края на следващата седмица два пъти по едно и го спирам напълно!

maria_tzvet модела количка е Condor All in One Circle  Hauck

А има ли друт ентусиаст,като мен, който смята да пере бебешките дрешки на ръка?? И още нещо, ако реша да пера бебешките комплекти чаршафи, юрганчета , завивки в пералня, как да дезинфекцирам пералнята от предното пране т.е как да  премахна остатъците от другия прах и омекотителя, за да сложа бебешки прах на напълно изчистена пералня?? newsm78

И как да почистя новата количка, може ли да мине без пране??!!! newsm78

И още нещо, някой прави ли новата тема?? Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 17:43 от somebody

# 290
  • Мнения: 1 027
Хич и не мисля да пера на ръка, а това пък да дезинфекцираш пералнята преди бебешките дрехи не мисля, че е необходимо.
Но все пак ти си решаваш  Peace
Още веднъж ти казвам, че много лекари съветват бебето да се гледа на чисто, но не в напълно стерилна среда  Peace

Количките ви са невероятни  Grinning

На мен още от 5 месец ми е изписан Магнерот и Но шпа, но не ги пия  Whistling Иначе контракции си имам редовно.

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 17:41 от Nadeto

# 291

Общи условия

Активация на акаунт