Колко жилища притежавате?

  • 7 333
  • 135
  •   1
Отговори

Анкета

Колко жилища притежавате?

Опции:

  • Мнения: 6
  Нека обясня преди някой да ме нападне защо пускам такава тема. Наскоро имах спор с мой познат който е брокер недвижими имоти който твърдеше 4е българинът все пове4е се замогва и с това купува все пове4е жилища. Та той ми каза 4е нормално едно домакинство разполагало с поне 4етири жилища, като става дума най-ве4е за апартаменти разбира се. Аз останах втрещена 4естно казано защото според мен няма как това да е преобладаващия слу4ай, тъй като моето семейство примерно (аз, маика, баща, брат) живеем в едно жилище и освен това имаме още едно малко(гарсониера), която е на мое име. Пове4ето ни приятели също имат 1-2 жилища като се има предвид 4е имаме горе долу еднакви доходи над средното. Та просто не мога да проумея освен ако има предвид някакви мафиоти или тем подобни. Та просто ми хрумна да пусна анкета в форума, та който желае да се вклю4и и да отбележи своя отговор. Разбира се говорим за обитаеми жилища в смисъл апартаменти или къщи, не барака на лозе:). Та още веднъж моля не ме нападайте за темата просто е 4исто любопитство, не ме интересува кой какво притежава а само статистиката. Тоест не е нужно да ми отговаряте в темата, ако не искате да се знае, а само да отбележите анонимно отговора си в анкетата. Надявам се да мога после да му натрия носа на тоя приятел щото според мен си прави бъзик.

# 1
  • Мнения: 4 965
Повечето ми познати имат по няколко наследствени жилища + няколко, които са си купили сами (с абсолютно честни и законни пари).
Съгласна съм с твоя познат. Само последните седмици няколко наши семейни двойки си купиха поредните жилища.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ние нямаме. Военните не искат да го дават вече 9-та година, а за друго няма пари.

# 3
  • Мнения: 6
Е явно тогава грешката е моя, не съм наясно. Само 4е пак ми се струва малко пресилено.

# 4
  • Мнения: 6
Северина надявам се да се уредят нещата.  Hug

# 5
  • Мнения: 1 896
Едно на изплащане.
Нямаме наследствени.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 16:28 от Ulia

# 6
  • Мнения: 6 991
Нямам нито едно.
Уравновесявам за азаф  Joy

# 7
  • Мнения: 22 343
Нямам нито наследствено (за сега), нито собствено. )) Дефакто съм си на улицита.

Аз не съм ги виждала тези хора, или семейства, които имат по 2-3наследствени жилища и още 2-3собствени....но сигурно пък ги има, щом казвате...

# 8
  • Мнения: X
  Нека обясня преди някой да ме нападне защо пускам такава тема. Наскоро имах спор с мой познат който е брокер недвижими имоти който твърдеше 4е българинът все пове4е се замогва и с това купува все пове4е жилища. Та той ми каза 4е нормално едно домакинство разполагало с поне 4етири жилища, като става дума най-ве4е за апартаменти разбира се. Аз останах втрещена 4естно казано защото според мен няма как това да е преобладаващия слу4ай, тъй като моето семейство примерно (аз, маика, баща, брат) живеем в едно жилище и освен това имаме още едно малко(гарсониера), която е на мое име. Пове4ето ни приятели също имат 1-2 жилища като се има предвид 4е имаме горе долу еднакви доходи над средното. Та просто не мога да проумея освен ако има предвид някакви мафиоти или тем подобни. Та просто ми хрумна да пусна анкета в форума, та който желае да се вклю4и и да отбележи своя отговор. Разбира се говорим за обитаеми жилища в смисъл апартаменти или къщи, не барака на лозе:). Та още веднъж моля не ме нападайте за темата просто е 4исто любопитство, не ме интересува кой какво притежава а само статистиката. Тоест не е нужно да ми отговаряте в темата, ако не искате да се знае, а само да отбележите анонимно отговора си в анкетата. Надявам се да мога после да му натрия носа на тоя приятел щото според мен си прави бъзик.

Те ако повечето хора имаха дори свое жилище, нямаше да ги има половината теми в клуба Peace

# 9
  • Мнения: 24
 ...нормално едно домакинство разполагало с поне 4етири жилища...

Не е нормално, най малкото от статистическа гледна точка...това означава във всеки един момент от времето, 3/4 от жилищния фонд в България да стои празен.
Освен това кой би живял под наем, ако разполага с 4 жилища? Това тотално би сринало идеята за инвестиция в имот с цел отдаване под наем, нали всеки има по 4 апартамента и точно тези с по четирите апартамента биха се ухапали за гъза, понеже няма на кого да ги отдадат?...Стига глупости!

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 16:32 от Seltakis

# 10
  • София
  • Мнения: 12 550
Имам едно собствено. Наследствени нямам. Мъжът ми няма нищо.

# 11
  • Мнения: 2 388
Не го намирам за нормално, без значение дали можеш или не можеш да си ги позволиш.

Да, познавам хора и с по повече жилища.

# 12
  • Мнения: 6
Те ако повечето хора имаха дори свое жилище, нямаше да ги има половината теми в клуба Peace

Може аз съм нова тук и въпреки 4е се опитвам да 4ета преди да пусна пост за да не се повтаря, не съм обърнала внимание явно на тези постове Confused

А гледам 4е много хора са отвърнали с едно или 4е нямат. Тоест май нещата не са такива каквито ги представи той. То и аз така си мисля ама ще по4акам да отговорят пове4е хора на анкетата.

# 13
  • Мнения: 6 991
Наследствени, евентуално някой ден, ще придобия, хм, 4 на брой.
Но не държа, предпочитам баба и дядовците ми, както и родителите ми, да са си живи и здрави, от колкото да имам и 4те наследствени апартамента.

# 14
  • Мнения: 1 008
На мое име 2 апартамента.
На името на мъжът ми 1 апартамент, 1 къща с дворно място.
 Понеже и двамата сме единствени деца, би трябвало да получим още наследствени имоти, но живи и здрави, дано това не стане скоро.
Всичко, което притежаваме е наследено, т.е не сме купували нищо.
Ако трябваше да купуваме едва ли щяхме да имаме повече от един апартамент.
Аз не съм съгласна с твоят познат.

Общи условия

Активация на акаунт