Къде на море за 25-26 годишни търсещи купон?

  • 1 443
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 646
Моля ви за помощ, тъй като ние ходим на почивка на в слабият сезон и търсим по-скоро тишина и спокойствие не мога да помогна на близки, които искат да почиват на нашето черноморие /  живеят в чужбина /, но търсят място за забавление. Моля ако някой има конкретни предложения за места, хотели да дава линкове за да мога да препращам да си избират. Без кола са.

# 1
  • Мнения: 1 322
Мястото е Слънчев бряг, а хотели колкото искаш.

# 2
  • Мнения: 646
Там ме притеснява чистотата на морето  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 5 251


Където и да е в голяма компания.

Но иначе всички къмпинги
-смокиня
-златна рибка  и т.н.

Там е купона със сигурност. В хотелите няма купон, няма нищо. Като места - Созопол (чистотата на плажа и морето са съмнителни),
но няма да намерят чистата на БГ черноморието, освен ако не отидат към Албена, а там има купон ако си над 60 или си с 60 човека  hahaha

# 4
  • Мнения: 646
Не, те са само 2-ма.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 251


Ами тогава на къмпинг. Там всички са много дружелюбни, приемат нови, лесно ще се интегрират..
абе с 2 думи там е купона  Peace

# 6
  • Мнения: 646
А дискотеки? И пак казвам , че са с автобус - т.е. трябва да е на място до което лесно ще стигнат с него.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 251
А дискотеки? И пак казвам , че са с автобус - т.е. трябва да е на място до което лесно ще стигнат с него.




Оспамих темата вече. Да има дискотеки (на Смокиня има бар, който вечерно време е дискотека  Peace )
На друго място доста по-трудно ще се запознаят с други хора. Но те си знаят. За мен най-удачния вариант е
това. За съжаление аз не съм фен на къмпингуването, но съм била за по няколко дена на тези места и мога
да кажа, че си изкарвахме страхотно!

# 8
  • Мнения: 646
Не си оспамила темата, спокойно.
За контакти е сложно, защото тя говори български, но той - не. Така , че едва ли ще търсят чак толкова контакти с българи. По-скоро ще се веселят двамката..

# 9
  • Мнения: 61
 Аз им препоръчвам Златни пясъци и един месец да стоят там няма да им е скучно.Пълно е с млади хора,съответно със заведения,барове,дискотеки и каквото ти душа иска...И най-важното липсват комарите и мириса на влага,с които е пропит къмпинга. newsm41
   Естествено всичко зависи от разбиранията и възможностите им...

# 10
  • Мнения: 646
Благодаря на всички и чакам още отговори.

# 11
  • Мнения: 250
Ние сме на тази възраст и мислим да ходим в Турция

# 12
  • Мнения: 646
Само за България питам - момичето е полубългарка и искат да са тук в България. Съчетават виждането с роднини и познати с почивка на морето.

# 13
  • Мнения: 4 784
Слънчев бряг е мястото според мен. Има много хотели и инфо в нета.

# 14
  • Мнения: 250
Щом е само за България ти препоръчвам Приморско - малко градче, много млади хора, барове, хубав плаж ... ще им хареса

Общи условия

Активация на акаунт