Ден на репродуктивното здраве, юни 2009

  • 1 520
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 360
Скъпи приятели,

за четвърта поредна година, Сдружение "Зачатие" организира уникалното по рода си събитие за двойките с репродуктивни проблеми - Ден на репродуктивното здраве. Тази година инициативата ще се проведе в Бургас на 06 юни 2009 г. под надслов "Море от жадувани детски усмивки". Водещи специалисти в областта на репродуктивното здраве представят свои постижения и провеждат безплатни консултации. Срещата дава възможност на хората с репродуктивни проблем и да се срещнат в неформална обстановка със специалистите и да получат адекватна информация по медицински, психологически и правни въпроси, да чуят новости.

Повече информация за събитието и координати за записване за безплатните консултации:


http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 916&Itemid=31

# 1
с удоволствие бих дошла, но за поредна година съм отново в чужбина на този ден.  ooooh!
надявам се следващата да мога да се включа и да присъствам.  Praynig
пожелавам ползотворно мероприятие и приятна среща на всички.  Hug

# 2
  • Мнения: 18
В Пловдив ще има ли такава инициатива за да я посетя.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
В Пловдив ще има ли такава инициатива за да я посетя.

не, инициативата за тази година се провежда в Бургас. заповядай - от Пловдив са няма и 3 часа път.

# 4
  • Мнения: 284
Утре е деня

# 5
  • Мнения: 806
Искам да изкажа своята голяма Благодарност, към организаторите, към всички клиники и специалисти участващи в Деня на репродуктивното здраве, за цялата помощ, подкрепа и съвети относно всички проблеми и въпроси които ни вълнуват.
Бях на инициативата и съм очарована от всичко.
Радвам се, че съществувате и че сте готови на всичко за да ни помагате  bouquet
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 65
Понеже ходя често до "Селена" в Пловдив разбрах,че ще организират ежемесечни срещи, с желаещите двойки за ин витро,на които да ги информират за процедурата, изследвания и т-. нат.Щели да са безплатни, но чакам на сайта им да се появи информация за датите.Крайно време и в Пловдив да се направи нещо такова,да има къде човек да се информира и да си зададе въпросите.Някой ако знае повече за тези срещи моля да пише....

Общи условия

Активация на акаунт