Обезвлажнител Теразид

  • 2 603
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте! Доста информация прочетох за обезвлажнителите- както за химическите, така и за електрическите! Единствено не намерих мнение за този Терезид. Някой ползвал ли го е и доволни има ли?

# 1
# 2
  • Мнения: 53
Аз тези теми съм ги прегледала, но нещото за което питам, е на друга фирма и се казва ТЕРАЗИД! Мисля, че е ново! Та някой ползвал ли го е?

# 3
  • Мнения: 494
Това на Теразид е ново (поне аз го видях едва наскоро). Преди него бях взимала на Церезит. ползвам ги за една къща, където рядко ходим и е влажничко...
И двете дийстват, но от новото съм по доволна. То не е с таблетка, а с торбичка и издържа доста по-дълго. Предишното трябваше да го сменям всеки месец.

# 4
  • Мнения: 53
А от къде го купи?

# 5
  • Мнения: 494
Извинявай за за късния отговор. Мъжът ми го донесе от едно изложение за строителство на Цариградско шосе. Не знам къде ги има, но вече се оглеждам и ако видя ще пиша.
Мисля на първо време да проверя Mr Bricolage и един магазин на гара Пионер.

# 6
  • Мнения: 3 641
На Церезит има в почти всички големи магазини Peace

# 7
  • Мнения: 53
А какъв модел сте взели и какво количество вода събира? Питам, защото тези на Церазид събирали много малко и не били никак ефективни!

# 8
  • Мнения: 494
На Пиротска, близо до Константин Величков има фирмен магазина на "Теразид" и там ги има - различни размери са в зависимост за колко голямо помещение ти трябват.
Цените май са като на Церезит.
Надявам се да съм била полезна. 

# 9
  • Мнения: 4
Здравейте,

Пълна измислица са тези химически обезвлажнители. В нашия апартамент е доста влажно и затова взех да пробвам Церезит, с голямата таблетка, където водата се събира в каничка. Сложих го в кухнята, където е най-влажното място (след банята ни). За една седмица успя да втечни едва около 200 мл. влага. През това време прозорците продължаваха да са като изкъпани, по стените има капчици вода - влага ама влага, а то успява да хване само около 200 мл.
Имам колежка, която ползва електрически. Казва ми, че като го пусне в стаята, само за една нощта, се събират 8-10 литра (!?) вода.

Затова, смятам да изхвърля химическия обезвлажнител и да прегледам вариантите с електрическите.

# 10
  • Мнения: 494
Последният път взех от таблетките на Церезит и много бързо свърши.  Sad Мисля, че накрая изобщо не събираше вода, а таблетката изтече в легенчето. Някой имал ли е същия проблем?

Общи условия

Активация на акаунт