криптохизъм операция упоика и тестуване

  • 1 051
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
 др Оги искам да ви попитам трябва ли предварително тестуване или се прави тест само за упоиката която ще се ползва за операцията непосредствено преди нея ? ooooh!Нали никои лекар няма да сложи упойка без да направи тест?Моля,отговорете ми по скоро,защото е спешно!На самостоятелно дишане ли е детето когато е под тази упоика?Предстои операция на сина ми,който е на 3г. от криптохизъм в края на месеца.Закъсняли ли сме много?Той има и херния,но няма нищо външно. newsm78Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 14:29 от diana 80

# 1
  • софия
  • Мнения: 757
Кога е операциата?
Ние правихме теста на детето няколко дни преди операцията и само занесохме резултатите.

За щастие няма алергия.

# 2
  • Мнения: 14
Аз говорих с анестезиолога и той каза,че няма нужда от тест а само да пие 3 дни преди операцията ериус,а алерголозите искат даго тестуват за 16 Sadвида упоики.Той веднъж се е обринал от цевзил/антибиотик/.Вие каде и при кого го оперирахте?За колко вида упоики го тестуваха,защото мен ме питаха дали са ми написали от пирогов за какво да бъде тестуван и аз като се обадих да питам ми казаха да му дам ериус и да отидем да не се притеснявам.Аз незнам преди да поставят упоиката не правят ли тестуване на място? newsm78

# 3
  • Мнения: 2 110
Тест се прави предварително ,по преценка на лекаря за кои видове упойки. Колкото повече ,толкова по-добре. Ериус е противоалергичен детски сироп !
Ето една тема за алергиите !
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=396298.0

# 4
  • софия
  • Мнения: 757
diana 80, има назад голяма тема за обсъждание въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт