Приятелство и секс?

  • 9 833
  • 126
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
Я споделете сега - съвместими ли са тия две неща и колко от вас са преминавали границата на приятелствоо с креватни изпълнения.

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 16:54 от viliko

# 1
Що да не е възможно, даже си е много възможно  Party
...и много сладко  Embarassed

# 2
  • Мнения: 2 448
Ами трябва да е сигурно, че няма припламващи искрици чувства в някоя от страните, защото става кофти след това за приятелството.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Става! Щом няма чувства от любовен характер, не е фатално някое и друго заиграване. Но пак си зависи от хората, които го започват. Важно е да мислят еднакво по въпроса за "след това".

# 4
  • Мнения: 593
Темата петъчна ли е?

Съгласна съм със Северина.  Peace

# 5
  • Мнения: 599
"Приятел в нужда се познава."

# 6
  • Мнения: 7 947
"Приятел в нужда се познава."
утрепа ме  Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 3 064
По принцип разраничавам нещата, но имам случай, в който се случи нещо интересно.
Приятел от детинските години, като малка много си падах по него, той не ми обръщаше внимание, точно защото бях малка. Попораснахме, и веднъж-дваж така се случи, че си легнахме заедно... Явно си е имало мерак и от двете страни. Но от това приятелството ни не пострада, а напротив - като че ли се задрави, защото не остана нищо неизказано. Мина ми мерака, и оттогава отново сме си добри приятели, и всичко е наред - той си има гадже, аз-съпруг и нямаме никакво намерение да повтаряме. Не че беше лошо, хич даже, но просто си изяснихме отношенията веднъж завинаги.

# 8
# 9
  • Мнения: 90
И аз съм имала такава случка Simple Smile,никак не пострада приятелството ни,беше хубаво,но не повторихме Simple Smile

# 10
  • Мнения: 12 662
С жени или с мъже?

# 11
  • Мнения: 2 388
Да, съвместими са, когато става въпрос за мен и приятеля ми.

Какво мисля за приятелството между мъж и жена съм писала вече много пъти.

# 12
  • Мнения: 636
Според моя  от близкото минало  - "горчив" опит,
приятелството ни лееееекинко отиде на кино.
Но поне и други, както  споменаха, вече нямаме недоизказани неща.

Всичко е изяснено, та даже и за моята законна половинка. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 448

Уместен въпрос, ако го направя с приятелка, изобщо няма да е проблем, дори и сега като омъжена.  Crazy
Но в приятелството мъж-жена вярвам все по малко, аз нямам проблем с това, но мъжете обикновено имат с мен и развалят всичко.

# 14
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 960
Да,случвало ми се е веднъж с общ на мен и бившия ми приятел WhistlingНе си развалихме приятелството.

Общи условия

Активация на акаунт