Облекло за тлъсти мацки

  • 1 968
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 811
С какво се обличате в сезона по закръглените за да се чувствате хем комфортно хем красиви?

Не съм свикнала с пълнотата, но пък и не мога да отслабна и ми писна да отлагам купуването на дрехи до момента на свалянето на заветните 10 кг. Ето как се обличам аз:

1. Често ходя с тъмна вталена пола до коляно, обувки на дебел ток/платформа, нагоре вталена но пак тъмна блуза. Постепенно спряха да ме питат кой е умрял. Така най- много се харесвам, защото според мен изглеждам най-слаба, но пък е едноонбразно а и около мен никой не носи пола... newsm78

2. Черен панталон сравнително свободен, висок дебел ток/платформа. Отгоре красива туника сравнително по тялото, защото иначе изглеждам много едра.

Споделете вашите идеи?   bouquet  bouquet

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Много интересна тема,ще я следя че и аз съм към закръглените  Embarassed

# 2
  • Мнения: 22 349
Според мен много зависи и структурата и формите на самият човек.
Има доста пълни хора, които изглеждат добре. Има и такива, които дори и 3-5кг да качат, те се трупат на места, на които доста личат и обезформят тялото.
За това и дрехите трябва да са доста съобразени със самата структура на тялото.

Някой дами напълняват в горната част на тялото, правят "гръб", очертават се паласки, бюста наедрява, образува се коремче. Но пък краката се запазват слаби.
В този случай според мен могат да си позволят съвсем спокойно панталон с класическа кройка, а от горе по-свободна блуза, туника....но не е подходящо плътно прилепнали блузи.

В друг случай пък е точно обратното - запазва се добре оформена талия, бюста е ок и няма коремче, но пък напълняването е в областта на ханша, дупето, краката.
Тогава отгоре пак може да си с прилепнала блузка, но пък надолу да се сложи пола с подходяща кройка. )

# 3
  • Мнения: 2 811
Давайте лични примери  Simple Smile
Ето какво нося аз най-често, но сменям цвета на туниката.


.


Иначе проблемните места са повече от непроблемните  Grinning нямам проблеми единствено с краката от коляно надолу/пупу имам красиви прасци и глезени/, с ръцете, бюста и с лицето.
Проблемни зони- коремче-висящо, едри бедра, паласки около талията, мноого изпъкнал ала-негърски задник Embarassed широки рамена. мисля, че съм с една от най-кофти фигурите, когато съм пълна, защото заради широките рамена, ако облека нещо по-свободно, изглеждам по-едра, а ако сложа нещо по-вталено се очертават паласките. Предпочитам втория вариант.

# 4
  • Мнения: 1 324
Леко свободна дълга риза с коланче ниско на ханша. В петия месец се дегизирах като непорочна много успешно така. За лятото има много сладурски ризки без ръкав.
Нещо такова например, но колана по-ниско:

Може да пробваш от онези индийските туники, които вместо с коланче се пристягат с въженце.
Изобщо с коланите може много да се експериментира. Дори и върху трикотажна блузка могат да изглеждат добре. Може да заместиш колана и с шал.

Сещам се и за едни блузки, които доста нашумяха последните години. Отгоре са като свободен потник, а при ханша завършват с платка-колан, която се връзва отстрани. Като това, но по-дълго и свободно:


След като краката са ти хубави можеш да носиш пола молив. Имам една приятелка със слаби крака, а с доста отхвръкнало коремче. Като си сложи такава пола с нещо по-дълго отгоре изглежда фиданка.

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 380
Едва ли ще ти кажа нещо ново, но миналото лято, след като родих имах подобен проблем-и аз като теб имам хубави крака Simple Smile, но коремът ми беше доста голям/изглеждах бременна в петия месец/, бедрата ми бяха наедрели. Акцентирах върху хубавите части от тялото си-бюст и крака като си купих рокли с висока талия. Имах и няколко такива блузи. Не зная дали при теб този вариант ще свърши работа, но аз изглеждах доста добре, даже сега като си гледам снимките от този период не си личи колко безформена бях.

# 6
# 7
  • Мнения: 2 811
Благодаря ви за идеите. днес си купих две блузи и още една красива рокля/туника , два чифта обувки и една пола тип балон и една пола тип писалка. За полата балон много се чудих, но ме убедиха, че добре ми стои.

ЗлаВещица мерси много, но това май е тема за проблемите с размерите, аз съм в Германия и тук размери дал господ. При мен проблемът е по-скоро какво като кройка да облека, за изглеждам добре.

Общи условия

Активация на акаунт