Искаме да станем родители

  • 838
  • 4
  •   1
Отговори
аз съм нова тук моля ви посаветваите ме каде да отидя на преглед от 3г. се опитваме с моя съпруг да станем родители но не се получава на какво ли не се подложих (лапароскопия,цветна снимка,хормонални иследвания и какво ли ощте не)и пак нищто кадето и да отида само глупости ми говорят че сам барзала и още какво ли не искам доктор които да ми каже каде ми е проблема ако изобщо има такъв защтото ми писна да хвърлям грешни пари

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 16:32 от Double with Cream

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Бони, всички тези неща в клиника по стерилитет ли сте ги правили? Защото според мен точно това е мястото, където помагат на хора като нас. Ако си ги правила в такава клиника, трябва да са ти разяснили нещата и ако няма какво да лекувате, в случай на неизяснен стерилитет, се пристъпва към ин витро метод.

# 2
  • Мнения: 3 453
Бони,
Хари ти е обяснила нещата, но аз да попитам нещо - спермограма правили ли сте? Защото ако не сте, крайно време е да пуснете такава в клиника по стерилитет. Успех! Peace

# 3
  • Мнения: 1 165
Запишете си час в клиника по стерилитет. Там ще ви разяснат какво трябва да правите. Знам, че е трудно, имай търпение и вяра, че ще станете родители. Минала съм по този път, и след 5 години борба и след втори опит ИКСИ в клиниката на Д-р Стаменов, резултата е в аватара и подписа ми. Желая ти от сърце успех и знай, че мечтите се сбъдват, само не ги изоставяй.  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
а виж това:
http://drz.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 916&Itemid=31

ако имате възможност да дойдете - запишете се за безплатни консултации. ще дойдат специалисти от всички клиники по стерилитет от цялата страна.

Общи условия

Активация на акаунт