На 1,3 год. започна да яде нощем...

  • 497
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
От известно време/поне месец/ Дариа започна да се буди поне веднъж седмично към 3-4 часа посред нощ и да реве в леглото си на всеки 15-тина мин.

Баща й като върл фен на нощното хранене, веднага заключи, че детето е гладно и наистина дадем ли й мляко изпива по 200мл. Понякога заспива наново, понякога продължава да мрънка.

А тя спи непробудно по цяла нощ и без да яде от преди 40-тия си ден, та съм леко обезпокоена от това й поведение.

Вярно започна да се буди покрай зъбите, вярно понякога се буди от емоциите през деня, но и да яде...

Не ми се ще да я залъгвам с вода, още повече, че е голяма и номерът не върви, но пък и ми се вижда ненормално изведнъж да почне да "мези" по никоето време  newsm78

Какво мислите вие?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Мисля,че е от зъбите.Александър е същият Twisted EvilПо-миналата нощ ни побърка.Накрая от безизходица му дадах да яде.Тази нощ пак ревна.Но си казах,че ако пак му дам храна така ще се научи и ще свикне.Оставих го да поплаче,успокоявах го и заспа.Днес бяхме на консултация.За разлика от БГ тук питат и обясняват като на дете.Казаха,че е нормално таково будене от зъби и ме предупреди да не го храня нощем.казах и че го мажа с гелове,но тя каза че те не действат така добре и изписа някаква пудра за венци(не съм я чувала в БГ).Аз доста се съмнявах,че може да е от зъби,защото има само 1,а друг не се вижда,но обясни,че до 2г може да е така #Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
Ами добре, аз мога и да не я храня, но баща й как ли да го убедя, че не трябва. Като ревне дъщеря му и той просто се побърква. Прави всичко, което си мисли, че трябва да я успокои, ако не стане/защото е толкова ужасно нервен/ започва да ми крещи заповеди от рода: "Обади се веднага на лекарката, веднага! Детето плаче. Детето не е добре!"

 ooooh!

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ми......и баща му искаше да го караме направо в болницата Shocked Shocked ShockedНо му обясних,че едно дете храни ли се,значи не е болно NaughtyМалко се посдърпахме,намазах венците с гел и дадах малко панадол(беше плакал повече от1.5ч.) ,успокои се и заспа.Готова съм и за  box bash,но няма да стане с нощното хранене Crossing ArmsТой го спря след първият месец,как ли сега няма да го почне.Ще поплаче няколко нощи и ще спре.

# 4
  • Мнения: 46 484
И София имаше такъв период, тъкмо отмина  Laughing ставаше в 3 ч., изпиваше едно мляко и то го правеше почти насън. Ако не й дам мляко ще реве до сутринта, а така го изсмуква за отрицателно време и захърква на наново до 10 сутринта  Grinning

# 5
  • Мнения: 444
Катя се отказа от нощното хранене като беше на около 6 месеца! По настояване на лекарката ни и давах като се събуждаше глюкоза, за 3-4 дена спря да се събужда и от тогава нямам никакви проблеми!  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
Мерси на всички за отговорите.

Просто няма да й давам да пие мляко вече иначе ще започне и тя като баща си да яде вафли и кроасани по нощите след някоя година.  ooooh!

dani, Дариа не се буди от едномесечна за ядене и каквото и да било нощем, сега започна. Голяма е и вода или пък глюкоза няма да я излъже.

Биляна Дариа плаче по-малко време, но просто изпада в истерия, тръшка се, пищи...луди ни прави докато я успокоим.

Няма ли да излязат най-сетне тези пусти зъби  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт