ПредПостАвяне :)

  • 199 135
  • 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 363
Банда..
Весе са посъбрахме повечко келеши - стига само мамки да се вихрят из форума Simple Smile
Та предлагам се представяме.. Ако искате де..

Аз - макарче що годе съм го направил. Да си кажа..

Казвам се Димитър.. Горд баща на Александер (кръстен на пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-дядо си Александър Велики - т.е. на песен на Мейдън - една от любитмите на жена ми)
Работя като луТ.. (т.е. що като.. луТ умора нема  -  само се поти) Неам още 30 - ама наближават..
Занимавам се компютри - ама на компютрите не им се занимава с мен.. (и разбираемо)
Не пия от бая време
Не пуша от 2-3 седмици
По курви не ходя (или поне не си признавам)
Слушам предимно Слейър... Щото - както казах съм луТ...
Жена ми готви много добре (когато иска)
Вдигнах от .бг преди няколко години.. От 3 г. на майтап не съм се връщал в родината..
Не съм никъв патриот.. Щот че им ебем ма**** (опа без мамки - че ще ме намраят)
И... това е
Мисля, че всеки може да направи някво предтсавяне.. Не е задлъжително или.. а.. абе на кого му пука..
наздраичката на ХоРеМаг-а Simple Smile

ПС
мЪРодератора може да стикне темичката - ако иска де..

# 1
  • Мнения: 3 569
Женен, дете 1 брой.

# 2
  • Мнения: 1 363
Аз забравих една подробност.. Когато Future pere каза.. че жена му гледа да си вземе всички изпити.. Моят Алекандер за малко да се роди в университета Simple Smile Дори на жена ми професора - който и даде (т.е. не се разбра дали тя си го взе или той и го даде) изпита сега ходи и раправя наляво надясно, че Аулата му щяла да се казва Александер Динев... Просто моята женичка - героиня тъкмо си взе последния изпит и отиде да роди Алекчото Wink
Професор ще го правим - а не хаймана кат баща си..

# 3
  • Мнения: 351
Диагноза-съпруг на Ренци.

Последна редакция: пн, 11 юли 2005, 14:06 от Бай Фадър

# 4
За статистиката :
Aсен -             35 години
женен -          от 12 години
прототипи-    2 броя , Той и Тя
хоби-              тати и риболов
музика -          VoiviD , Bathory
задължения - мъж на Morena

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Да взема и аз да се предОставя  Bulb
Юлиан
Пръкнал съм се на 29.09. в случайната 1969 година
Другата ми половина е Mamma
Челяд - броя 2. Голямо женско и малко мъжко. Луди, луди жаби -  Адриана и Симеон Sunglasses
Учил съм нек'ви компютри , нек'ви финанси , бе забавлявал съм се  Wink
Занимания : * Метеоролог и често организатор на метлотрафика (трафик на ниско и високо летящите на метли) в прилежащите форуми. * Всичкоправене (по-мека форма на пенкелеризъм). * Неспане.
Пия, пуша и си гледам работата (да не се тълкува буквално) и семейството.
С две думи "нещо подобно"

# 6
Ами да се представя и аз. Казвам се Мариян, татко на вече едно месечна сладурана Михаела. Родена на 05.06.2004 с тегло 3.500 кг. - тогава. Днес за мой ужас на контролния преглед кантара закова 4.950 кг. Шокиран съм.
За мен, какво да изръся, компютърен идиот, занимаващ се с какво ли не, но най-вече с дизайн, хардуер, софт по малко, поддръжка и т.н. и т.н. Или по дуг начин казано, ако не се занимавам с Мишката (Михаела) то съм пред компютъра. Laughing

# 7
Име:Тодор
Години:28
Град:Стара Загора
Дащеря:1 брой
Музика:House Muzik Lovers
Maния:PCта

# 8
Здравейте татковци 55
И аз да си кажа тежката дума във форума Laughing
Казвам се Ивайло , татко съм на пубертета Стоян- 13г. В началото на ноември очакваме да видим резултата от второто попадение #Sniper
Работя като военнослужещ в Мусачево. С мама Мери и синчето живеем в София.  Умрам си да вися на РС-то и да се ровя в нета  typeuu , така се намерихме с Мери   hug

# 9
Бъдещ татко (26 ноември) - Валери
28 год. Grinning
 Отскоро бракуван и то щастливо (засега) Embarassed
Музика - всичко що ми харесва с предпочитания към хард рок!
Сектор - Информационни технологии (май всички сме оттам)
Жена ми се подвизава и тя в този форум - Lili_a  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 204
A maraba i ot meni .. otdavna ne sa biah viasval tuka iliada novi forumi i tem podobni Simple Smile
da sa pristavia i az :
ime: Flowerpeace
god:25
grad:SF
shterka smotana:1 broi
jena: 1 broi
kuche: niama
music: Chillout
sredno: izbutah go nekak si
vishe: mi nemam
shofiorska knijka: nema
kola: pa nema
proslujil : da
interesi: siakakvi

ai stiga tolkoz

# 11
здравейте мили и сладки татковци /това го прихванах от моята кекеричка, която си говори на корема по този начин.Simple Smile/

Да ви се представя Grinning  

Казвам се Тодор /tushe/ и съм женен за secretgarden /elena/
Преди няколко дни стах на 27. Все още си доучвам Физика в СУ и на 04 и 05.09 имам малко изпити, така че стискайте палци. Работя като SysAdmin в една миньорска фирма.Гледам да не се преработвам, че ако се амортизирам може да ме падне рейтинга:-)

Имам си едно сладко бебенце, което се роди на 22 септември 2004 год.
Булката иска 5 ама май няма да може да се справим...Simple Smile

Айде успехи на всички бъдещи и настоящи    smile3534  smile3532 smile3533

# 12
Здрасти! Казвам се Георги и съм на 32 /почти/. От около 15 дни съм на таковска вълна. Жена ми се казва Веселина и не е много по форумите, но по бебоците много си пада. Завършва икономика в УНСС. Не знам ще се справим ли?

# 13
Здравейте татковци(и мами).Приятно ми е да се запознаем.Казвам се Николай(32),щастлив съпруг на Доротея(Teya) & любим татко на Ванина(11).Правим опит(за сега успешен) за еволюция в една братска държава.
Професия(последната-БАШтаткото спомена нещо за бързата преквалификация):Truck Driver(как зву4и само Laughing ) .......поне за сега Stop  Arrow  Flowers Four Leaf Clover
     Пиене,пушене,жени - НЕ......поне не в същия ред   angel008
     Хобита:Семейството и още куп неща
     Дом.любимец:9 кг котак Пух4о - все още е в БГ - страх от грани4на полиция,нередовни документи,клаустрофобия.  
     Музика: casi todo...
     Скоро ми свършва отпуската,така 4е се присъединявам към призива на BeaZtiE ....  cheers & до скоро  55

# 14
Аз съм Чавдар - сапруг на DEianaZ и баща на Адриан.
на 27 години съм и най-много обичам да прекарвмам всяка свободна минута със семейството си.
Това е засега.

Общи условия

Активация на акаунт