Шанс за Роси

  • 3 945
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Приятели , вече на много места съм пускала темата за Роси , но може и да има хора , които не са попадали на нея .
Моето пораснало момиче се разболя преди пет години . На 5 май 2004 г. съвсем изневиделица й бе поставена диагноза ХРОНИЧНА БЪБРЕЧНА НЕДОСТАТЪЧНОСТ , на следващия ден - Георгьовден , вече я включиха на диализа . Тогава беше ученичка 13 клас . От този ден живота ни се промени . Преди 05.05.2004 г и след това . По ирония на съдбата  24 дни преди да навърши 20 години . Прекрасна възраст за всеки . Време за влюбване , за купони , за екскурзии . А сега Роси не може да напуска София за повече от 2-3 дни .
Вече 5 години се боря със ситемата ни . По всички министерства съм ходила - при предишното правителство , при сегашното , и при следващото ще ходя .
Имахме предложение за бъбречна трасплантация от Санкт Петербург на стойност 35 000 евро . Разговарях лично с кординатора на клиниката - д-р Ищук преди 2 години . Той ми каза , като съберем парите да му се обадим . Тогава по сметките на Роси имаше 20 000 лева . Днес са близо 40 000 евро . Но в Санкт Петербург не правят бъбречни трансплантации на българи .
За това потърсихме възможности в Германия . Получих отговор от д-р Щрака от Мюнхен . Той казва ,че трансплантацията ще струва 100 000 евро . Сега гоним тази сума . Има въможност Здравната каса да поеме 30 000 евро . Молих ги , но те ме пратиха към Комисията за лечение в чужбина в МЗ . Аз съм се обръщала много пъти към тях и пак го направих . Те от своя страна ми искат оферта от д-р Щрака . А той е лаконичен и казва , че въпроса е приключен .
Въобще - пълен абсурд .
Въпреки това продължаваме да търсим нови възможности . Събираме ден след ден , лев по лев нужните средства .
Благодарни сме на всички , които ни помагат . Моля , всеки с добро сърце и щедра душа , въпреки кризата  да помогне . Всеки абонат на GLOBUL ,Vivatel и Mtel  може да изпрати смс на единен дарителски номер 17 777 с текст DMSrosy . това ще му струва само 1.20лв с ДДС .
Всеки лев е крачка напред , макар и малка , но все пак напред .
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org , www.dmsbg.com

# 1
  • Мнения: 210
За месец април бяха изпратени 102  смс-а . Благодаря , ви приятели ! newsm51
През месец май нека смс-ите да са много повече .
 За абонатите на GLOBUL , Vivatel и Mtel , на единен дарителски номер 17 777 с текст DMSrosy , на стойност 1.20лв всеки може да поднесе своя подарък на Роси .  baloni
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !

# 2
  • Мнения: 210
До рождения ден на Роси остават 14 дни .
Моля , изпрати смс на единен дарителски номер 17 777/за абонати на ГЛОБУЛ , Вивател и МТел / с текст DMSrosy , стойността на един смс е 1.20 с ДДС .
Нека това да е нейния подарък за рождения й ден !   Simple Smile
Нека по-скоро Роси да забрави за ежеседмичните диализи !    Cry
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
   

# 3
  • Мнения: 210
До рождения ден на Роси остават 10 дни .
Моля , изпрати смс на единен дарителски номер 17 777/за абонати на ГЛОБУЛ , Вивател и МТел / с текст DMSrosy , стойността на един смс е 1.20 с ДДС .
Нека това да е нейния подарък за рождения й ден !    Simple Smile
Нека по-скоро Роси да забрави за ежеседмичните диализи !     Cry
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
   

# 4
  • Мнения: 210
Сигнал за измамници !   
Моля , за вниманието на всички !
Получих съобщение , че някакви субекти са се педставили за фондация "Св. Иван Рилски" и набират средства за Роси .
Много моля , не се лъжете !!!!Никой освен мен не се занимава с кампанията на Роси . Молила съм за помощ мои близки , приятели , съмишленици , като информират и разпространяват листовки . Но никога на никого не съм предоставяла правата да събира пари на ръка .
Ако чуете и разберете нещо за други случаи , моля , за съдействие
   

# 5
  • Мнения: 210
Една седмица до  рождения ден на Роси !  newsm38
Моля , изпрати смс на единен дарителски номер 17 777/за абонати на ГЛОБУЛ , Вивател и МТел / с текст DMSrosy , стойността на един смс е 1.20 с ДДС .
Нека това да е нейния подарък за рождения й ден !      Simple Smile
Нека по-скоро Роси да забрави за ежеседмичните диализи !     Cry
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
www.chance-for-rosi.orgwww.koleda365.org

# 6
  • Мнения: 210
Остават 3 дни до рождения ден на Роси . Вярвам , че който е пропуснал да прати смс ,ще го направи поне веднъж и ще каже и на свой близък да го направи .
На единен дарителски номер 17 777/за абонати на ГЛОБУЛ , Вивател и МТел / с текст DMSrosy , стойността на един смс е 1.20 с ДДС .
Нека това да е нейния подарък за рождения й ден !   Simple Smile
Нека по-скоро Роси да забрави за ежеседмичните диализи !     Cry
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
   

www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org

# 7
  • Мнения: 210
Тази нощ - 28 срещу 29 май Роси ще навърши 25 години . Тя дойде с росата и така я нарекох . Вярвах , че живота й ще е щастлив , изпълнен с красиви мигове .
Но ...уви ! Роси вече пет години е на хемодиализа . Пети пореден рожден ден й пожелаваме следващия рожден ден да е забравила за диализа . Утре пак ще й го пожелаваме . Ще стисаме палци да се сбъдне .
За да се случи това моля, изпрати на единен дарителски номер 17 777 с текст DMSrosy , за абонатите на GLOBUL , Vivatel и Mtel . Стойността на един смс е  1.20лв всеки може да поднесе своя подарък на Роси .  baloni
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !

# 8
  • Мнения: 1 877
Дарих,подарих  Peace
Да е честит рождения ден на Роси!   Gift

# 9
  • Мнения: 210
Благодаря !

# 10
  • Мнения: 210
Кампанията продължава !
Изпрати на единен дарителски номер 17 777 с текст DMSrosy , за абонатите на GLOBUL , Vivatel и Mtel . Стойността на един смс е  1.20лв
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org
Благодарим на всички , които ни подкрепят през тези пет години , благодарим на тези , които ще ни помагат и занапред !
Да сте живи и здрави , скъпи приятели !

# 11
  • Мнения: 210
Честит празник , малки , големи и още по-големи момичета и момчета !

# 12
  • Мнения: 210
Набраните до момента средства са :
101.41 лв , 39 676.34 евро и 300 долара

За месец май - рожденния месец на Роси бяха изпратени 1193 смс-и . След толкова месеца на спад , това е голям напредък .
Благодаря на всички , които се включиха и поднесоха своя дар към Роси !  newsm51

Кампанията продължава !
Изпрати на единен дарителски номер 17 777 с текст DMSrosy , за абонатите на GLOBUL , Vivatel и Mtel . Стойността на един смс е  1.20лв
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org

# 13
  • Мнения: 210
Искам още веднъж да апелирам за вашето внимание !
Не се лъжете да давате пари на ръка . Не събирам пари по този начин .
Единственият начин е да се внесат в банкова сметка .

Средствата се набират в ПИРЕОСБАНК , клон Младост , гр.София

    Росица Симеонова Симеонова
    Сметка в лева (BGL): BG05PIRB71715716071282
    Сметка в долари (USD): BG07PIRB71715716071343
    Сметка в евро (EUR): BG60PIRB71715716071359

    BIC: PIRBBGSF


    До днес са събрани: 101.41 лв.    39 676.34 евро    300 долара

Другият начин е чрез смс-и , на единен дарителски номер 17 777 с текст DMSrosy , за абонатите на GLOBUL , Vivatel и Mtel .
Стойността на един смс е  1.20лв .
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
Винаги може да намерите актуална информация на www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org .
Телефоните , които са публикувани са действащи , актуални и винаги включени . Винаго можете да се свържете с мен .
Моля за вашето съдействие , за да не злоупотребяват с нещастието ни !

# 14
  • Мнения: 210
Кампанията продължава !
Изпрати на единен дарителски номер 17 777 с текст DMSrosy , за абонатите на GLOBUL , Vivatel и Mtel . Стойността на един смс е  1.20лв
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org

Общи условия

Активация на акаунт