Отговори
  • Мнения: 9
 Имам роднина с тази диагноза.Бих искал да ми помогнете с информация за най-адекватното лечение,защото в интернет няма почти нищо,което може да ме насочи.Благодаря на всички!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Лекува се оперативно.Баща ми имаше проблеми с безименните пръсти на двете ръце.Бяха почти прибрани към дланта.Операцията прави д-р Симедтчиев от клиника "Тримонциум" в Пловдив,преди 4 години.Струваше около 300 лева, но тогава касата нямаше пътека за тази диагноза.Сега мисля че вече има.Да спомена че е много добре в момента.Пръстите са изправени на 90 процента.Въстанови се сравнително бързо.

# 2
  • Мнения: 9
Благодаря ,Razel!Предполагам,че сте правили рехабилитация,масажи,физиотерапия.....

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
След операцията на лявата ръка, защото логично оперира първо дясната ходи на рехабилитация ама той си е капризен и много го тормозел рехабилитатора, боляло го, та можел да мине и без нея.След операцията ти дават насоки какво да правиш, с какво да мажеш.Ако искаш можеш и сам.
 


# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Само да добавя, че при баща ми беше в много напреднал стадий и се наложи операция.Може да има и друг начин, но това ще прецени лекар травматолог.

Общи условия

Активация на акаунт