Фирми за почистване

  • 210 917
  • 375
  •   1
Отговори
# 315
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
По описаното от теб основно почистване, едва ли Доместина ще могат да свършат работа. Дори да наемеш 1 жена за цял ден (т.е. 2 х 4 часа) едва ли ще успее да изпълни списъка. Може би, ако наемеш 2 за целия ден евентуално... но имай предвид, че те са по-скоро ориентирани към поддържащо чистене, всяка седмица, или нещо подобно, отколкото като пролетно/основно почистване.
Някъде тук в темата хвалиха някаква друга фирма, която бях разглеждала и имаха подобна услуга. Разгледай назад Wink

# 316
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Здравейте, бихте ли ми препоръчали фирма за почистване на двуместен диван и матрак. Интересуват ме също така и цените, колко горе-долу би ми излязло почистване на такива мебели.

Благодаря предварително :–)

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 12:48 от SilverDream

# 317
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Нашият диван го праха Мистър Клийн (2 места+лежанка+разтегателен) - 50лв. Не съм очарована от резултата. Отделно, че съхна два дена, хем беше лято и жега.

# 318
  • Мнения: 1
Здравейте   bouquet.
Има ли някой, който да ползва абонаментно почистване на дома - веднъж или два пъти седмично или жена - за София? Може ли да споделите цени, какво включва услугата и евентуално координати, ако сте доволни от конкретен човек или фирма.
Основно прочетох за Рефлекс М положителни отзиви, но на страницата им не намерих цена за абонамент.

Аз съм споменавала за една фирма, която съм ползвала за оснвоно чистене и пране на дивани. Те предлагат абонаметно почистване, гледала съм на сайта им. Веднъж седмично = 40 лв. на посещение. Имаха описание какво включва. Долколкото знам долу горе това е тарифата, но си зависи и от големината на апратамента.

Catty m,
shte mojesh li da mi dadesh koordinatite na tazi firma?
Moje i na lichno suobshtenie Simple Smile
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 18:36 от AnMary

# 319
  • София
  • Мнения: 1 809
От няколко дни и аз съм в процес на търсене на читава фирма за основно почистване и ме заболя главата направо. Вече 2 фирми минаха и направиха оглед. ОТ едната фирма припаднах направо от цената. Междувременно прочетох всичко писано в темата от 2015, 2016 и 2017 и съм тотално объркана.
Мислех, че Рефлекс са добра фирма, ама сега като ви чета вече не знам. Цената, която ми дадоха веднага, без да чакам изготвяне на оферти, е височка, но никой не е говорил за ДДС, тоест да очаквам да ми го начислят без да са ме уведомили ли?
Обещаха ми иначе за цял ден от 9 сутринта, с 3-ма души да успеят да изчистят, апартамент, в който се живее, не е след ремонт, изпиране и на матраци и диван. Естсествено прозорци и баня основно.
Но ме притеснява, че апартамента е около 70 квадрата, а ми обявиха цена 340лв. И то устно, нямам оферта писмена.
Но като се има предвид, че Мистър Клийн се оляха за същото нещо 550 лв. Shocked Sunglasses
Аз ли нещо не съм в час. newsm78
Та ако можете да ми помогнете, чудя се дали да звънна на Свежест, София Клийн и Кристъл Сървисиз? АКо обаче ще ми обявят цена 400-500 лв.да не се занимавам. Отворена съм за всякакви предложения.  Praynig

# 320
  • София
  • Мнения: 6 248
Както съм писала и преди, ползвала съм няколко пъти СофияКлийн. За апартамент 70 кв.м би трябвало да ти вземат под 300 лв. Но най-добре се обади и говори с тях по тел., защото съм ги ползвал преди 2 г. и може да има корекция на цените.

# 321
  • София
  • Мнения: 1 809
За София клийн малко ме притесни това, че искат да им се плати предварително, преди почистването.
С какви препарати и техника чистят?

# 322
  • София
  • Мнения: 6 248
За София клийн малко ме притесни това, че искат да им се плати предварително, преди почистването.
С какви препарати и техника чистят?

Ха, изненада ме с това за плащането. Не съм плащала предварително, а след почистването ми даваха плик с фактура и там оставях парите. Малко е странно това, да.
Не си спомням препратите, честно казано. Знам, че останах доволна от банята, че там съм с едни тъмнокафеви плочки, които са ужасни.
Перат с някаква професионална прахосмукачка, но не е Рейнбоу.

# 323
  • Sofia
  • Мнения: 1 693
Аз пък търся фирма за почистване само на дограма, прозорци и щори за 4 стаи за София.
Ако някой може да сподели конкретно само за тази дейност пресни наблюдения Hug

# 324
  • Мнения: 5
Момичета, препоръчайте ми фирма за пролетно почистване на апартамент.

# 325
  • София
  • Мнения: 452
Аз пък търся фирма за почистване само на дограма, прозорци и щори за 4 стаи за София.
Ако някой може да сподели конкретно само за тази дейност пресни наблюдения Hug
Момичета, препоръчайте ми фирма за пролетно почистване на апартамент.

Препоръчвам Кристъл сървиз ЕООД.
Вж. постинг #274:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395212.msg34079779#msg34079779
Смятам да ги викам отново за великденското чистене на прозорци.

# 326
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..............

Препоръчвам Кристъл сървиз ЕООД.
Вж. постинг #274:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395212.msg34079779#msg34079779
Смятам да ги викам отново за великденското чистене на прозорци.
iv6, Тези ли имаш предвид?

# 327
  • София
  • Мнения: 452
Честно казано, не помня сайта, защото като търсех, въртях наред - трябваха ми срочно за след ремонт. Но сигурно са те - "Кристъл сървиз" ЕООД, нарочно съм цитирала точното име в първия си постинг преди месеци. Аз комуникирах с един отворен млад мъж - Бисер, много оправен и любезен. С него ме свърза управителят на фирмата.
Впрочем преди 3 дни видях същата фирма да чисти отвън стените на Операта.

# 328
  • София
  • Мнения: 3 960
Мами, някоя да е чистила скоро с Час Пик 007 - видях похвални постове, но преди 3-4 години....

# 329
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има ли някой от Варна, който ползва Доместина? Пуснах един пробен абонамент за 4 посещения, но ми се иска да имам конкретни отзиви. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт