Отговори
  • Мнения: 4
и изнудва да подпише че дължи 8000 лв. и да прехвърли колата на негова име. Някой пострадал ли е този мошеник. Става дума за ЕТ"РОКРИ' Красимир Николов

# 1
  • Мнения: 2 401
Вие па с едно просто ЕТ ли не можете да се справите?  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
 Joy Joy Joy Ще падна!

# 3
  • Мнения: 677
Как да ти помогнем? Нали е вързан човека вече? Не иска да подпише ли?

# 4
  • Мнения: 4
вие май се подигравате това е самата истина подведен  е под отговорност в 4-то районно това се случи вчера а отгоре на всичко е заплашил че ще отвлече децата

# 5
  • Мнения: 4
има няколко магазина за хранителни стоки в София  а е имало и други оплаквания от него

# 6
  • Мнения: 2 401
Аз не се подигравам, чудех се защо търсиш помощ тука, а не в полицията.
Я разкажи по-подробно, какъв е тоя неандерталец?

# 7
  • Мнения: 6 617
вие май се подигравате това е самата истина подведен  е под отговорност в 4-то районно това се случи вчера а отгоре на всичко е заплашил че ще отвлече децата
Добре де отишли сте в полицията смяташ ,че ние може да направим нещо повече от тях ли?
Дано да си получи заслуженото  Peace

# 8
  • Мнения: 2
Обърни се към народната милиция.
Ако там не ти помогнат ти препоръчвам ето този вариант http://www.finnrappel.fi/Glock17.jpg.

# 9
  • Мнения: 677
Освен тва е против правилата на форума тази тема. Освен че е написана и неграмотно. И най-вероятно е партенка.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Днес е весело във форОма  Joy

# 11
  • Мнения: 194
Темата ми звучи като написана от шизофриник.

# 12
  • Мнения: 5 710
кой кого връзва, кой на кого дължи 8000 лева..

# 13
  • София
  • Мнения: 3 972
аз мога да взема осемилядото лева.... Joy А иначе "кризата" доста изнерви хората, ако разбирате какво искам да кажа...

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
А дали този човек нямаше преди време магазин за хранителни стоки и цигари в Търговския дом? А преди доста време и в Младост?

Общи условия

Активация на акаунт