София - Красна поляна

  • 38 080
  • 209
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 83
Има ли мами от Красна поляна ?Simple Smile

# 1
  • Мнения: 48
Здраввей,ние сме в Красна поляна 1,бл.14  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 83
Здравей iremka,
май сме само ние 2те .... или поне само ние пишем.

# 3
  • Мнения: 48
не вярвам да сме само ние Simple Smile ,но маи никой не пише.
Ти в коя част си?

# 4
  • София
  • Мнения: 83
В 3та - бл. 331
Кое се води 1ва част ? аз живея от около 1 гд и 1/2 и не ги знам много ... Simple Smile

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 83
Аз съм точно в противоположния край ... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 342
Здравейте мами и ние от скоро сме в София,кв.Красна поляна.Живеем в бл.344  Hug

# 8
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Аз съм в във втора част.

# 9
  • София
  • Мнения: 83
май почнахме да се увеличаваме малко по малко Simple Smile)

# 10
# 11
  • Мнения: 158
Здравейте момичета,ние след около месец ще се местим в Красна поляна,и нииикой не познаваме там.Ще ми е приятно да си намеря компания за разходки. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 83
Ихаааа групата нараства ....  Laughing

# 13
  • Мнения: 342
Добре дошла  Hug Ще се радвам да се запозная с всички  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 203
И аз да се включа - в бл.241 сме (срещу детска градина 140).

# 15
  • Мнения: 158
Момичета,ние ще сме в 103 бл.,има ли някой наблизо?От 1 октомври ще сме там,надявам се да запознаем. Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте и на вас Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 569
Еееее наааай-накрая да намеря подфорум за мами от кр поляна  Hug аз съм в къщите до общината и почти всеки ден се разхождаме в парка "Боримечката". Много ще се радвам, ако има и други като мен да пишат и да си организираме една срещичка!   bouquet

ПС. Имам дъщеричка на 2 месеца и малко Simple Smile

# 18
  • Мнения: 342
yana-sladurana
аз съм в блок 344,но не знам нио общината,нито "Боримечката " къде е  Embarassed Иначе съм винаги "ЗА" срещичка и нови запознанства  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте,
yana-sladurana, ние  ходиме в градинката при читалището .... че там ми е по-близо

# 20
  • Мнения: 337
Толкова ли сме зле в Красната. Толкова много мами виждам по градинките а тук май картинката е доста бледа. Да се запиша и аз, въпреки, че временно съм в провинцията. От време на време се включвам в градинките, но след януари ще сме се прибрали. Надявах се някоя позната да видя тук но уви. Няма ли мами с 4 годишни  дивачета че да обменим опит по отглеждането им ooooh!

# 21
  • Мнения: 81
Ха здравейте и от нас  Hug
Хера   love001 познах го аз малкия бонбон  Heart Eyes
И ние сме на читалището срещу детската кухня  Peace

# 22
  • Мнения: 539
приемате ли още членове,макар че съм в кв.Стрелбище.Направих тема ама няма да я бъде и си помислих ,че може да се присъединя  bouquet

# 23
  • Мнения: 539
уф момичета,колко съм завеяна,обърках се с Красно село Embarassed,ама можем да си пишем поне Embarassed

# 24
  • Мнения: 81
jeni80 -стига да ти е удобно заповядай в градинката  Hug

# 25
  • Мнения: 539
ама може,ние сме големи вече,с едно такси и сме при вас Laughing Peace  bouquet

# 26
  • Мнения: 45
здравейте аз съм от илинден ще ми е много приятно ако се запознаем и излизаме заедно с малките сладури  Hug Hug Hug Hug Hug newsm51 Two Hearts txtloves newsm76

# 27
  • Мнения: 132
Здравейте мами от Красна поляна, аз съм бъдеща мама от квартала. От скоро живеем тук и трябва да си сменя личният лекар, пък и хем да е педиатър за детенцето. Имате ли някакви предложения, мнения за докторите в околията? Четох малко за доктор Мицева, дали някой ходи при нея и би ли споделил малко информация? Благодаря ви предварително!  Hug

# 28
  • Мнения: 342
gerito225 , Anuck Добре дошли   bouquet
Нашия педиатър е др.Заяков,но е в Зона Б-5.Много съм доволна,изключително готин доктор,преглежда си основно,направи ми впечатление,защото предишната ни лекарка на малкия го преглеждаше на бързо и само мерки и фонтанела.А той гледа ушичките,пипа коремчето...изобщо много съм доволна.Ако искаш мога да ти дам кординати.Практикува в "Полимед" частна клинка,но на 3-ти етаж са само джипита.Сега приема само бебета и деца,за да може да практивува само с тях.На мен ми отказа да ме вземе поради тази причина.Много е нежен към децата,като плачат говори,успокоява ги,има страшно много хора,което също ме кара да се убеждавам,че е наистина съвестен лекар.От пациентите му чух също много добри отзиви и казаха,че си обича работата и я работи с удоволствие,а това е много важно  Peace

# 29
  • Мнения: 132
gerito225 , Anuck Добре дошли   bouquet
Нашия педиатър е др.Заяков,но е в Зона Б-5.Много съм доволна,изключително готин доктор,преглежда си основно,направи ми впечатление,защото предишната ни лекарка на малкия го преглеждаше на бързо и само мерки и фонтанела.А той гледа ушичките,пипа коремчето...изобщо много съм доволна.Ако искаш мога да ти дам кординати.Практикува в "Полимед" частна клинка,но на 3-ти етаж са само джипита.Сега приема само бебета и деца,за да може да практивува само с тях.На мен ми отказа да ме вземе поради тази причина.Много е нежен към децата,като плачат говори,успокоява ги,има страшно много хора,което също ме кара да се убеждавам,че е наистина съвестен лекар.От пациентите му чух също много добри отзиви и казаха,че си обича работата и я работи с удоволствие,а това е много важно  Peace
Перличка, добре заварила Simple Smile
Моля те дай ми кординати на този доктор и да  запиша детето при него евентуално! Благодаря предварително! Simple Smile

# 30
  • Мнения: 337
Да ударя едно рамо на темата, че ще се изгуби. Ние ходим на Тодор Александров в отсечката между Христо Ботев и Опълченска в близост до Макдоналдс. Клиниката се казва Полимед, ако не се лъжа, при доктор Николова, за сега сме доволни, а и от Красна Поляна дори да си без кола не е далече. В старата поликлиника никой не познавам, но имам опит от там, преди години се наложи да водя големия ми син, че беше му се закачил кърлеж на ръката и хирурга ми идеше да го убия, толкова некомпетентен и сакат хирург дано да не се пада на никой, та тогава я отписах  тая барака дето ползват за поликлиника.

# 31
  • Мнения: 342
И ние сме в Полимед  Mr. Green при др.Заяков
Anuck Извинявай,че толкова се забавих,не съм влизала в темата.Ето и кординатите:
Д-р.Стефан Заяков ул.Брегалница 47;ет.3;каб.35  раб.време-четни дати-1-ва смяна/мисля,че беше от 8:30-13:30ч./ нечетни дати-2-ра смяна от 13:30-18:30/ориентировъчно/ ето и каде се намира http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=2a3743b5aa5acc828126ea9a1039aef5&tip=1
тел. му е 0888922441 на рецепция не го знам  Peace

# 32
  • Мнения: 72
Здравеите и от мен,ами да се включа и аз ,то преди време имаше темичка за Красна поляна но маи е поизчезнала някъде назад,ние сме малко по голямки от вас скоро станахме на 5г.но все пак понеже имаше въпрос за др.Мицева,да кажа че тя е наш педиатър от както малкия се е родил и лично аз съм много доволна Hug иначе и ние сме в градинката до читалището понеже си е до нас Hug

# 33
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Запис.

# 34
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
walantana. kakvo pravite sabota i nedelya. a hodite li na detska. che gledam samo vie ste po-golemichki, a ie sashto hodim na chitalishteto.

# 35
  • Мнения: 72
Здравеите Hug
bobi67 знаеш ли  малкият ти сладур ми е познат със сигурност сме се виждали но тъи като не се познаваме не сме и говорили  Mr. Green както и да е ще ми е приятно да се запознаем,така сега ще кажа- ходим на детска в "Шарл Перо" сме,в момента сме си в къщи че започна една кашлица преди няколко дни, но мисля че към четвъртък ще го пусна на детска,иначе ние и доста ходим насам натам,не се задържаме много на едно място,скоро не сме ходили на към читалището нали е студено и кално беше а умираме за пързалки и просто няма какво да правим там освен да избършем хубаво пързалаката Mr. Green Mr. Green Mr. Green само да се стопли хубавко и почти всеки ден сме там,аз и с още една мама си писах и нея не познавам- само от форумите и с нея все да се срещнем и така си остана, стана студено.....и така но все пак идва пролет Joy така че задължително ще се видим Hug разкажи вие как сте и предполагам и вие сте на детска  Hug ...... хубав ден за сега от нас на всички Hug

# 36
  • Мнения: 181
Здравейте! Аз съм в Свобода по принцип. Детето ми кандидатства в градина във вашия квартал и сега се откриват нови места. Не мога да намеря никъде инфо за градината - 187 ЦДГ Божур, на ул. Проф.Вайгант зад 51 ДЯ. Можете ли да ми кажете нещо за нея? Моля ви?

# 37
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Здравейте!
Walantana, чак сега влизам и виждам, че си ми отговорила.
Много ми е нанагорно този месец, което е нормално за всички счетоводители.
Ние не ходим на детска, майка ми гледа Марти. Но по градинки и къде ли не - ходим, особено като е хубаво времето. Любими са ни западния парк, ние сме по-близо до парка от вас - от другата страна на Стамболийски сме, зад детската градина Феникс и до 17-от училище. Други любими места са ни - Боримечката, там е идеално за каране на колело, алеите са равни, за разлика от западния парк, има и пясъчник, 2 пързалки и кафе. В западния парк има от около година нови катерушки, много хубави, откакто ги открихме, често ходим. Преди 2 седмици ходихме на Витоша, откъм Бистрица, но съвсем малко походихме, защото още не сме тренирани. Ще се радвам да се видим някой ден - може на читалището, ако на вас ви е близо.
Хубави събота  и неделя на всички!!! Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте!
Синът ми е на 5 месеца и живеем в Красна поляна бл.16В. От скоро сме в квартала и не познавам никого. Скучно ми е и няма с кого да се разхождаме. Много ще се радвам ако си намеря приятели тука.

# 39
  • Мнения: 10 602
Maцки,
препоръчайте фризьорка за кичури с фолио в квартала!  bouquet

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile
Бъдещи мами от Красна Поляна има ли ?

# 41
  • Мнения: 342
Добре дошли на новите попълнения   bouquet
Да ви се похваля,че тръгнахме на ясла в 48-ма в Западен парк.Е бяхме 3 дни и после почти 2 седмици с лек бронхит и още сума ти неща,но е така.Аз скоро почвам работа Simple Smile Ако искате може да си организираме срещичка някой път и да се запознаем  Hug

# 42
  • Мнения: 1
Мами от Красна поляна, споделете къде водите децата си на педиатър. Търся педиатър в райана, но изглежда, че добър такъе в този район няма.

# 43
  • София
  • Мнения: 203
Добър прдиатър в района няма, аз водя моята госпожица във ВМА - д-р Гигова.

# 44
  • Мнения: 342
Аз в Полимед,зона Б5 и съм мн. доволна от Д-р.Заяков.Обича си работата и гледа само в крайни случаи да изписва антибиотик,винаги гледа най-леките и безобидни лекарства да изписва за децата,все пак хич не е полезно да се тровят от малки.Кординати съм дала по нагоре   bouquet

# 45
  • София
  • Мнения: 48
Ние сме при д-р. Лисичкова във Военна Болница. Много съм доволна и е много добър педиатър и страхотен човек, има усет към децата!

# 46
  • Мнения: 710
Здравейте момичета!
Отскоро съм в София,живея в Красна поляна до Западния парк.Сега е времето да сменяме лични лекари.Искам малко помощ.Незнам в коя поликлиника да отида и също кой лекар да си избера.
Много ви благодаря предварително   bouquet.

# 47
  • Мнения: 20
Няма база за сравнение.Като качество на услугата -отглеждане и възпитание на деца от 3 до 7 години ЦДГ №130 най-добрата в района.Питай ,интересувай, се майките  по градинките ще ти кажат.

# 48
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен една бъдеща мама от Красна поляна Wink

Здравейте Simple Smile
Бъдещи мами от Красна Поляна има ли ?

 Вече има Simple Smile

# 49
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравеите и от мен,ами да се включа и аз ,то преди време имаше темичка за Красна поляна но маи е поизчезнала някъде назад,ние сме малко по голямки от вас скоро станахме на 5г.но все пак понеже имаше въпрос за др.Мицева,да кажа че тя е наш педиатър от както малкия се е родил и лично аз съм много доволна Hug иначе и ние сме в градинката до читалището понеже си е до нас Hug

сега Ви намерих.Абе нещо сте ми много познати.Ходте  ли в 6 цдг/евентуално сега сте в бъдещата 3 А група/

# 50
  • Мнения: 45
Здравейте на всички мами отдавна не съм писала в тази тема излизате ли в градинката кога ще направиме среща? Simple Smile.Хайде пишете аз ще влизам да проверявам  bouquet Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен!От София съм и живея в Красно село с родителите ми!Миналата година бяхме в Красна поляна под наем и после пак отидохме при наще,но поради липса на разбирателство,пак ще сме в Красна поляна.След 10 дни ще се местим.Търся си майки с който да излизам!!! Hug  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 28
Побут!!!

# 53
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте съседки   bouquet
Може ли да ми препоръчате педиатър в квартала.
Скоро очакваме бебенце и искам да съм подготвена с избора си на лекар.
Благодаря ви.  bouquet

# 54
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте съседки   bouquet
Може ли да ми препоръчате педиатър в квартала.
Скоро очакваме бебенце и искам да съм подготвена с избора си на лекар.
Благодаря ви.  bouquet

Ние сме при Ади Вълкова в 3 градска

# 55
  • Мнения: 337
То май в  нашия квартал няма читава поликлиника, ние сме "Полимед" на Тодор Александров между Опълченска и Христо Ботев, бързо стигаме до там и е нова и чиста и най-важното има много добри специалисти там

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте съседки   bouquet
Може ли да ми препоръчате педиатър в квартала.
Скоро очакваме бебенце и искам да съм подготвена с избора си на лекар.
Благодаря ви.  bouquet

Здравей, ние записахме бебчо при Татяна Настева /хомеопат/ , кабинета и се намира на бул.Никола Мушанов № 80 до пощата там има медицински център. Ходили сме веднъж за сега, но педиатърката ми допада, а и моя съседка ми я препоръча.

# 57
  • Мнения: 45
Ние сме в люлин 10 в медицински център орион при доктор коцева за сега съм довилна ще видим по нататък  Simple Smile Hug

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

И ние сме в Красна поляна, а чак сега открих темата  Hug
Препоръчайте ми личен лекар (за мен, не за детето) възможно най-близо. Ако има някой свестен в МЦ Медик?  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 178
Само не ходи при д-р Петкова, при нея се обръща внимание само на много възрастни хора,
останалите не боледуват, само се преструват.  Naughty

# 60
  • Мнения: 58
Здравейте. Аз съм от Фондови жилища, но мамите там не са активни май в писането и реших да се включа във вашата темичка. Ако някой от вас ходи в парк Света троица може да се видим някой ден.С интерес ще  следя темата.

# 61
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ами и тук не сме толкова активни,не знам поради какви причини. newsm78

# 62
  • Мнения: 58
ех, здраве да е. Нищо де, поне има една две мами, които пишат.

# 63
  • София
  • Мнения: 28
А дано стане малко по-активна темата и да излезем да се видим да разходим бебчовците!Аз от понеделник съм на линия за разходки.

# 64
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте Simple Smile
Наистина сме малко пишещите в тази тема Sad

Искам да попитам от тези мами , които ми бяха отговорили за педиатрите, дали имат някаква информация за Д-р Ацева от 10-та Поликлиника.
Лична ми лекарка ми я препоръча, запознах се с нея и изглежда готин човек, но дали може да и се доверя ....  newsm78

# 65
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте Simple Smile
Наистина сме малко пишещите в тази тема Sad

Искам да попитам от тези мами , които ми бяха отговорили за педиатрите, дали имат някаква информация за Д-р Ацева от 10-та Поликлиника.
Лична ми лекарка ми я препоръча, запознах се с нея и изглежда готин човек, но дали може да и се доверя ....  newsm78
Нямам лични наблюдения,но съм чувала добри отзиви от други мами.

# 66
  • Мнения: 128
Доктор Ацева е личен лекар на моето дете и аз съм много доволна от нея. Компетентна е според мен , а и отзивчива.

# 67
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте Simple Smile
Наистина сме малко пишещите в тази тема Sad

Искам да попитам от тези мами , които ми бяха отговорили за педиатрите, дали имат някаква информация за Д-р Ацева от 10-та Поликлиника.
Лична ми лекарка ми я препоръча, запознах се с нея и изглежда готин човек, но дали може да и се доверя ....  newsm78
Нямам лични наблюдения,но съм чувала добри отзиви от други мами.
Доктор Ацева е личен лекар на моето дете и аз съм много доволна от нея. Компетентна е според мен , а и отзивчива.

Благодаря ви много за инфото Simple Smile
Мисля когато дойде човечето на бял свят да го запишем при нея.

# 68
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Има ли някоя мама от квартала,която ще ходи на карнавала на 11.12 в НДК?

# 69
  • София
  • Мнения: 28
Какъв карнавал?Аз дори незнам.Би ли обяснила по подробно?

# 70
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Какъв карнавал?Аз дори незнам.Би ли обяснила по подробно?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540568.0

# 71
  • Мнения: 10
здравейте мами ,моля ви някои да ми помогне като сподели мнение за д-р Настева от ;;Медик център в красна поляна,от скоро живея тук и никой и нищо незнам,имам бебе на 3 месеца и до сега бях в 10 ДКЦ при д-р Костадинова-НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ,препоръчват ми доктор в кв.левски,но ми е многоооо далеч.благодаря на всички.много ще се радвам и ако намеря компания за разходки,че ми е скучно сама,аз живея в бл.107

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 14:06 от poli69

# 72
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
здравейте мами ,моля ви някои да ми помогне като сподели мнение за д-р Настева от ;;Медик център в красна поляна,от скоро живея тук и никой и нищо незнам,имам бебе на 3 месеца и до сега бях в 10 ДКЦ при д-р Костадинова-НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ,препоръчват ми доктор в кв.левски,но ми е многоооо далеч.благодаря на всички.много ще се радвам и ако намеря компания за разходки,че ми е скучно сама,аз живея в бл.107

Здравей ,
И аз имах въпрос с избора на педиатър, и ми препоръчаха в 10 -та Д-р Ацева.Запознах се с нея и ми направи добро впечатление.
Поразпитай и ти за нея .
Аз съм решила , като за начало да се запиша при нея, ако ли не ...... ще търсим пак.

# 73
  • Мнения: 10
мерси за споделеното инфо,но аз категорично се отказвам да ходя вече в 10 ДКЦ,много е неприятна и самата обстановка там,а относно д-р Ацева не съм чувала нищо и няма и кой да попитам,за да ти отговоря,за д-р Настева разбрах тук от форумите че е добра,но никъде нищо по конкретно!

# 74
  • Мнения: 10
има ли мами от красна поляна   smile3506 smile3506 smile3506

# 75
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Да не те отчайвам,ама само 2-3 мами пишем тук.

# 76
  • Мнения: 10
ха,супер!значи с мен 3-4 мами. Joy

# 77
  • Мнения: 0
poli69   аз също съм от красна поляна живея в бл.225 и всеки ден излизаме с бебчо на разходки след 13ч, ако искаш ми напиши на лични телефона си и като излизам ще ти се обадя ако ти е удобно да дойдеш с нас. Иначе бебчето ми е на два месеца и съм го записала при д-р Настева, за сега сме много доволни.

# 78
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Скоро ще се увеличим Simple Smile
Живи здрави до няколко дни/ надявам се / и аз ще се присъединя Simple Smile

firolina Тази Д-р Настева , педиатър ли е или общопрактикуващ? В нета излиза че е Общопрактикуващ лекар.

Какви са ти наблюденията от нея.
Аз все още мисля дали да се записваме в 10-та  п-ка newsm78 newsm78

# 79
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Скоро ще се увеличим Simple Smile
Живи здрави до няколко дни/ надявам се / и аз ще се присъединя Simple Smile

.
Аз все още мисля дали да се записваме в 10-та  п-ка newsm78 newsm78


Хайде тогава ще чакаме.Моето мнение за 10 е много противоречиво.Ако си си намерила добър доктори той работи там,се записвай,но иначе си е доста мизерно.

# 80
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Цитат
Хайде тогава ще чакаме.Моето мнение за 10 е много противоречиво.Ако си си намерила добър доктори той работи там,се записвай,но иначе си е доста мизерно.

Ох знам , че е мизерно , а и са ги завряли на последния етаж Sad
Започвам да се двоумя дали Ацева или Настева  newsm78 newsm78
Настева не съм я виждала и нямам никакви впечатления за нея, докато с Ацева се запознах и ми се вижда готина ...
А тук сме много малко и няма мама която да каже по някоя дума за двете.

# 81
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Нито една от двете. И по-далече от десета поликлиника...

# 82
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Нито една от двете. И по-далече от десета поликлиника...

Ами препоръчай някоя друга Simple Smile

# 83
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Всяка друга поликлиника, но не и Десета... Naughty

# 84
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
 Joy така не ми помагаш Simple Smile))

# 85
  • Мнения: 10
карма 135 обоснови защо не 10-та,така наистина не помагаш

# 86
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Защото е мизерия, защото няма специалисти, защото съм минала от там и съм се убедила във всичко това. Защото искам да помогна по един чисто човешки начин...

# 87
  • Мнения: 58
Здравейте и от мен. Препоръчвам педиатър, но е от 7 п-ка. Далечко е доста...

# 88
  • Мнения: 10
ок, Карма135,не се ядосвай,аз също съм с две ръце не за 10-та,но беше хубаво да кажеш защо!  bouquet

# 89
  • Мнения: 0

firolina Тази Д-р Настева , педиатър ли е или общопрактикуващ? В нета излиза че е Общопрактикуващ лекар.


Д-р Настева е и общопрактикуващ лекар и педиатър и хомеопат ... аз съм  доволна за сега . Единственото което не ми допада особенно е, че изписва скъпи лекарства ....

# 90
  • Мнения: 337
Както съм писала няколко страници назад препоръчвам Полимед на Тодор Александров, и с количка можеш да се качиш на етажа, не е много далеч и има супер специалисти а за отношението им просто няма сравнение, не се примирявай с мизерията и некадърниците в 10, докато им ходим на крака там няма да я закрият и тези некомпетентни наричашти се доктори ще са практикуващи и ще си взимат големите заплати а децата ни след като са преглеждани от тях ще се чудим къде да ги водим за да ги спасим от грешна диагноза

# 91
  • Мнения: 0
Аз пък не съм доволна от докторите в Полимед и по специално от д-р Янева. В деня които ни изписаха с бебчо я викнахме вкъщи да го прегледа както си му е реда. Първо се държа много високомерно и го прегледа на две на три и накрая ми каза 40 лв ..... до колкото знам този преглед си е безплатен ....

# 92
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Аз пък не съм доволна от докторите в Полимед и по специално от д-р Янева.

И при нас беше така.Само че д-р Якова/която преди беше в 10,а сега в Полимед/.Е смених я,ама майната му-да са живи и здрави децата.

# 93
  • Мнения: 10
останах  без  думи          Shocked   40лв?      #Crazy     и в полимед са ужасни,проблема е че незнам кои са по-ужасни 10ДКЦ или ПОЛИМЕД,и изобщо има ли такива  които не са ужасни!!!    Tired

# 94
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен   newsm53

От вчера сме си в къщи с моя юнак  newsm44
Малко кофти , че прекарахме празниците в болницата , но .. важното е че детенце е добре.
Аз избрах Д-р Ацева от 10 -та , вчера и се обадих че ни изписват , днес дойде жената, точно в уговорения час.
Много ми хареса докторката, и за сега се радвам че избрах нея.

Благодаря на всички за помощта  smile3525

# 95
  • Мнения: 10
  ylinfant  Да е живо и здраво бебчето,много да ви радва и всичко най-хубаво!И по-хубав подарък за празниците от това няма.  Hug

# 96
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Reason да ти е живо и здраво детенцето.Когато бяхме при старото джипи,Ацева ни е преглеждала  няколко пъти и останах с много добри впечатления.Дори един път беше на 30 декември звъня на джипито /д-р Якова/и тя ме отряза,като ми каза да изчакам до 7 вечерта и да отида в  спешения к-т.Естествено не чаках ,а звъннах в тогава бяхме в 10 д.к.ц. и д-р Ацева предложи да мине да прегледа детето.В уречения час дойде,прегледа го,не изписа антибиотик ,а ми каза да и се обаждам по всяко време на денонощието,ако има промяна в състоянието ,и учудващо за мен ми поиска само 20 лв.Та от това съдя за нея,не трябва само да се водиш доктор,а да бъдеш и Човек.

# 97
  • Мнения: 0
Reason Да ви е живо и здраво бебчето, да ви радва, да ви дава топлина, само радости от сега, много щастие всеки ден, и любов от сърце!

# 98
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте Hug и аз живея наблизо/води се по-скоро Разсадника/.Нашата лична беше Якова от Полимед. МЦ е много хубав, но не съм доволна от докторката. Новата ни лична е чак в Редута, но дано е по-внимателна.

# 99
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте Hug и аз живея наблизо/води се по-скоро Разсадника/.Нашата лична беше Якова от Полимед. МЦ е много хубав, но не съм доволна от докторката. Новата ни лична е чак в Редута, но дано е по-внимателна.

Бягайте далеч от Якова.

# 100
  • Мнения: 2
Здравейте! Hug  И аз да се присъединя към мамите в Красна поляна. Ние сме в 209 бл. Надявам се да има някоя мама на близко въпреки, че не съм засичала. Sad

# 101
  • София
  • Мнения: 28
И аз отскоро съм в Красна поляна и си търся компания.Този 209 блок къде горе долу се намира?Аз съм в 331 блок  Hug

# 102
  • Мнения: 2
Ами намира се срещу Виетнамските общежития горе долу и до пешеходния светофар преди OMV-то на Никола Мушанов. Този 331 трябва да е от страната към стадиона или се лъжа? newsm78

# 103
  • София
  • Мнения: 28
Aз изобщо незнам къде има стадион!!! #Crazy Joy

# 104
  • Мнения: 10
http://www.bgmaps.com/old/    ето тук може да видите къде е 209бл. и 331 и всички останали  Grinning

# 105
  • Мнения: 0
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами!
Аз също съм бъдеща мама и настъпи момента,в който трябва да се замисля за педиатър за малкото!
Днес говорих с един познат и той горещо ми препоръча д-р Якова.Поразрових се из форума и видях,че всъщност има доста недоволни от нея! Същевременно има добри отзиви за д-р Ацева!!!!
Имам едно малко питане-живеем до ЦУМ и не знам дали д-р Ацева се "разхожда" до тук  Rolling Eyes защото 10-та поликлиника определено не е към този район!!!
Има ли някой в тази част на София,чийто педиатър е д-р Ацева,и изобщо знаете ли дали ходи на посещения извън нейния район?
Благодаря ви предварително и успех на всички!!!!

# 106
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами!
Аз също съм бъдеща мама и настъпи момента,в който трябва да се замисля за педиатър за малкото!
Днес говорих с един познат и той горещо ми препоръча д-р Якова.Поразрових се из форума и видях,че всъщност има доста недоволни от нея! Същевременно има добри отзиви за д-р Ацева!!!!
Имам едно малко питане-живеем до ЦУМ и не знам дали д-р Ацева се "разхожда" до тук  Rolling Eyes защото 10-та поликлиника определено не е към този район!!!
Има ли някой в тази част на София,чийто педиатър е д-р Ацева,и изобщо знаете ли дали ходи на посещения извън нейния район?
Благодаря ви предварително и успех на всички!!!!

Здравейте,

Ние сме в този район. Педито ми я препоръчаха съседи, като цяло очаквах нещо по добро, но на фона на други доктори май ще съм ОК. Тя е като цяло за късното захранване и гледа да не набутва веднага АБ, но за направление, ако не си поискаш няма да те насочи, стига да не види, че нещата са на зор. И най важното за всяко едно нещо си иска питане. НО ВИНАГИ СИ ВДИГА ТЕЛ.!!! /Е поне на този етап, досега когато ми е трябвала/
П.С Ако те интересува при кой доктор сме ми пиши на лични, ще ти дам повече разяснения.

# 107
  • Мнения: 44
Здравейте, мами от Красна поляна! Ще се радвам да си кажете мнението за д-р Настева от "Медик" и д-р Ценкова от "Полимед" - явно една от двете ще ми предстои - живи-здрави -  да избера за педиатър.

# 108
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте, мами от Красна поляна! Ще се радвам да си кажете мнението за д-р Настева от "Медик" и д-р Ценкова от "Полимед" - явно една от двете ще ми предстои - живи-здрави -  да избера за педиатър.

Ами за Ценкова съм чула добри отзиви, но доколкото знам май не приема нови пациенти, така че се поинтересувайте допълнително.

П.С Исках да запиша малката при нея декември месец.

# 109
  • Мнения: 10
за Настева с две ръце,Ценкова не я знам...    Grinning

# 110
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Добър вечер! Малко да побутна темичката. Времето се подобрява и предразполага за разходки. Желаещи дали има?   bouquet

# 111
  • Мнения: 10
ооооо,има  Grinning

# 112
  • София
  • Мнения: 164
И аз и аз  Party

# 113
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Има има Wink))

# 114
  • Мнения: 10
Reason,да му ядеш на Бобо д....  Joy

# 115
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Има,има,ама никой не определя среща.Какво ще кажете?Кога вие удобно?

# 116
  • София
  • Мнения: 164
Ами аз да се включа с предложение за сряда newsm53

# 117
  • Мнения: 10
Аз съм на линия и днес,и утре,и в сряда  Joy polina6916 ми е скайп,който иска да пише да се разберем къде е срещата!  Wink Живея близо до Европата!

# 118
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
poli1 , хахаха аз ще му го изям , ама и ти на Дари   Laughing

# 119
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Хайде тогава да се разберем за сряда/дано е хубаво времето/ в градинката до читалището.Примерно към 12.30.Устройва ли ви?

# 120
  • Мнения: 10
Всряда ни устройва,ама към 13ч,че аз Дари я храня 12-12.30ч Simple Smile Отличиелни белези?  Joy

# 121
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ако е хубаво времето съгласна. Аз съм с черно-жълто яке. Зелени очи и малко коремче.  Laughing   Мария се казвам.

# 122
  • Мнения: 10
Ние сме две,колички розаво+сиво и оранжева+черно  Grinning

# 123
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Аз ще съм с един палавник на 5 год.С черна коса съм.

# 124
  • София
  • Мнения: 164
Ние все още кашлюкаме и то сериозно, надявах се, че ще се оправим затова предложих сряда, но май ще пропуснем срещичката, но се надявам, че при следваща такава, ще можем да се класираме...Съжелавям, че така се получава, но детенце още не е много здрава и смятам, че  не е много удачно да разболяваме и други дечица, грипа е ужасен и явно ще ни държи по дълго.

Приятно прекарване на всички и слънчево временце   Nature Sun With Face

# 125
  • Мнения: 10
Егати и времето,до-де излезнахе и то заваля  #Cussing out

# 126
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Синоптиците пак не познаха.Уж днес щеше да бъде 20 градуса,ама-не.

# 127
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ще има ли срещичка? Аз се бях отчаяла с вчерашния дъжд, но сега гледам слънцето се подава. Ще има ли удачни места да поседнем как мислите? И нали говорим за градинката с люлките и пързалката, а не тази пред църквата?

# 128
  • Мнения: 35
Здравейте майчета Simple Smile
Вероятно ни предстои  местене в Красна поляна 3, района на стадион Септември.
Та молбата ми е до мамите познаващи района, ако може да кажете какви са плюсовете и минусите на този район( има ли детски площадки, преобладаващо хората какви са, има ли от братята Simple Smile, и по-конкретно ме интересува въпроса с градините - бихте ли посочили плюсовете и минусите на детските градини в района от собствен опит ?).
Много благодаря предварително на отзовалите се   bouquet

# 129
  • Мнения: 10
Elat аз мога да кажа че има много градинки между блоковете,има и много майка с деца,има и по-много от братята(те са навсякъде),има и доста детски градини(по наблюдение от разходките с количката),но как стои въпроса с тях незнам,че още сме малки  Simple Smile

# 130
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
По повод градините.Не си и помисляйте за 6 цдг.Почива на стари лаври,и сегашната д-ка е, по мое мнение, неспособна да накара персонала да работи както трябва.

# 131
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Както каза Поли наистина има доста места за игра за дечицата, аз съм обикаляла доста и по други квартали по една или друга причина за тия почти 4 години откак съм майка и тук си е доста добре. А има и доста варианти за превоз за където и да е. Развит си е квартала бих казала.
За градините, незнам 3хи какво приключение е имала да даде такава оценка на 6 ЦДГ, може би ще пожелае да ни сподели. Аз лично мисля че то си е доста до учителките на които ще попаднеш. Все пак нали на една група са 2 + 2 помощник възпитателки, което значи близо 20 учителки и толкова помощник възпитателки. Моето детенце в момента е първа година там. Имам само хубави впечатления. Минавайки наблизо или взимайки детето виждам и останалите възпитателки. Някакъв род физическо насилие над децата или устна агресия от сорта на обиди не съм видяла или чула. В градината и кучета не съм видяла пикаещи и ...... да не казвам какво също.
За сравнение аз живея в блок до 40 ОДЗ Жар птица. Още преди да родя съм виждала разни случки. Учителка влачи детенце мисля на 2-3 годинки като го вдига и пуска и мъкне нанякъде за ръката. Самата таз дейност за мен е насилие над това малко дете, да не казвам че може и ръката да му измъкне. Детенцето реве жално за мама, а тя го обиждаше и се държеше грубо.
Друг случай едно дете беше метнало някаква лопатка отгоре на едно такова като как да го обесня 4 стълба с покривче. Реално височината на тоя покрив беше ниско за голям човек и възпросната учителка само с присягане можеше да я свали. Така се разфуча тая жена, сякаш е края на света. Великото престъпление е извършило детето. Гълчането върху детето беше придружено с обиди от сорта на тъпак идиот. Това приспособление вече го няма в градината.
Друг случай който ми е разказан от позната майка. Детето й е там на ясла. Реве неистово по времето за спане следобед. Тя си го е познала по плача. Мисля че доста майки успяват да различават плача или смеха на детето си. След като повече от 1 час рева не престава, тя отива и си прибира детето у тях по собствена инициатива. Нито са успокоили детето, нито й са се обадили.
А учителките и охраната там редовно ги виждам с цигари в устите. Да отбележа не всички, но има редовните заподозрени. Освен това в градината редовно влизат хора с кучета и си вършат работата там където децата играят.
А за другата градина 140 Тинтява мисля беше името съм чувала хубави неща от съседи с деца там.
Това е общо взето, в момента друго не се сещам.

# 132
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

За градините, незнам 3хи какво приключение е имала да даде такава оценка на 6 ЦДГ, може би ще пожелае да ни сподели. Аз лично мисля че то си е доста до учителките на които ще попаднеш. Все пак нали на една група са 2 + 2 помощник възпитателки, което значи близо 20 учителки и толкова помощник възпитателки. Моето детенце в момента е първа година там. Имам само хубави впечатления. Минавайки наблизо или взимайки детето виждам и останалите възпитателки. Някакъв род физическо насилие над децата или устна агресия от сорта на обиди не съм видяла или чула. В градината и кучета не съм видяла пикаещи и ...... да не казвам какво също.
 
Това е общо взето, в момента друго не се сещам.

Веднага казвам.На една група от 30 деца учителката е 1 до обяд и 1 след обяд,като имат и една леличка обща за двете групи.Това 2+2 не знам къде го има?Казвам го и заставам зад думите си защото детето ми е по-дълго в градината и има доста нередности,с които тепърва ще се сблъскваш.Редовно засичам сестрата да идва да си вземе обяда от градината,и също така рано сутрин да си пие кафенцето с охраната,отколкото да направи преглед на децата и най-важното да ВЪРНЕ БОЛНИТЕ.Директорката с цялата си гордост се изправи септември месец пред всички/дошли/родители и ОБЕЩА всяка сутрин да се извършва филтър на всички деца.Е ТОВА НЕ БЕШЕ ПОВЕЧЕ ОТ 3 ДНИ И ВСИЧКО СЕ ЗАБРАВИ.Не може да изискваш родителите да си плащат редовно таксите,да носят тоалет.принадлежности,всяка година да се отчетат с 50-60 лв.,да се съобразяваш с това на г-жите да им е удобно, и всякакви други подробности,а ти да не изпълниш даденото от теб обещание и то пред всички родители.Оф толкова много други неща има,че.....чак не ми се разказва.
П.П.Градината има 3 къщички по 2 групи във всяка-12 учителки и 3 лелички,по една за всяка къщичка.Не знам какви възпитателки ти се привиждат.Нещо си с много грешни виждания.Една жена за охрана,1 касиерка,1 сестра и 2 готвачки и 2-3 общи работници.Това е.Агресия няма,но когато детето ти порасне,само ще ти казва,какво са казали г-жите и как то се е почувствало.

# 133
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ами аз на тия лелички им викам така. Да по 1 е учителката, но имах предвид че допира на групата е с 4 броя общо.
Нямам твоите наблюдения, тъй като както казах сме първа година едва. Макар че детенцето ми не е от мълчаливите и всичко си ми казва и отсега. А и ми е доста послушна, нито е буйна, нито се лигави. От учителките които са на моето дете съм доволна много. Немога да си кривя душата. За останалите много немога да кажа, тъй като ги виждам само минавайки.
Ще видим занапред как ще бъде. Благодаря ти, че ни сподели впечатленията си!

# 134
  • Мнения: 1 569
Привет и от мен, краснополянкиии.  Hug И какво? В крайна сметка не се ли срещнахте? Simple Smile Като се оправи времето и ние сме "За" разходка в парка. Simple Smile

За района около стадиона аз мисля, че не е лош. Стадионът е наблизо, което е супер за разходка и спорт; бул. Възкресение е близо с достата магазинчета отдолу в дългия блок; пазара; комуникативен район - рейсове+трамваи, спирки наблизо; детска кухня; 54 ОДЗ е точно до стадиона. Относно "братята" не мисля, че са повече от други райони. Peace Колкото до градинките в интерес на истината рядко ходя натам и не помня как стоят нещата с детските площадки.  newsm78

# 135
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
О срещнахме се но в доста малък състав. Надявам се като се стопли повече съседки да се включват.  Simple Smile

# 136
  • Мнения: 35
 Hug  bouquet Много ви благодаря момичета, определено ме успокоихте Simple Smile
Ако стане така, че наистина се пренесем там, ще продължавам да ви тормозя с питанки, както виртуално, така и на живо -надявам се Simple Smile

# 137
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ехоооо момичета.Никой не пише в темата.Среща?
Я да ви питам-някъде из квартала да са минавали от общината да пръскат?
Писах им мейл,дали имат намерение някакво,но от умрял писмо не се получава.

# 138
  • София
  • Мнения: 164
Тъй като съм по близо до Света Троица, та да споделя, че в парка "Света Троица" са пръскали, днес една мама ми каза...Иначе за среща съм навита, ако има желаещи разбира се...

# 139
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Това е хубаво,че в парка са пръскали.Но в междублоковите пространства,където също играят деца-не са.За срещата и аз съм навита,но явно сме само ние. Thinking

# 140
  • София
  • Мнения: 164
Това е хубаво,че в парка са пръскали.Но в междублоковите пространства,където също играят деца-не са.За срещата и аз съм навита,но явно сме само ние. Thinking

Ами може другата седмица, ако си навита да си направим една, може пък междувременно и други да се включат, разбира се Simple Smile

# 141
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Чудесно.Ще се уговорим допълнително за точния ден.

# 142
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Пу и аз за среща, ако не ми изникне нещо спешно. За другата седмица разбирам, но ден и място и час какви? Оставям си скайпа, че съм отплесната и мога да забравя да проверя тука. blood_shadow777

# 143
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Момичета дават го дъждовно другата седмица.Което е кофти.Ако искате в понеделник да се уточним за точен час и ден.
Например сряда,10.30ч.,кафето до църквата-Frends

# 144
  • София
  • Мнения: 164
Момичета дават го дъждовно другата седмица.Което е кофти.Ако искате в понеделник да се уточним за точен час и ден.
Например сряда,10.30ч.,кафето до църквата-Frends

Ами ако е това което си мисля, говорим за църквата която е близо до 28-мо у-ще ли? Аз по принцип съм от Илинден, но това няма особено значение, така че....Предлагам обаче в неделя предполагам тогава ще се знае какво ще е горе долу времето да се разберем тогава за деня, а после и час и мястото да доуточним?

# 145
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
неделя.чудесно.

# 146
  • София
  • Мнения: 164

Нещо май не се разбрахме вчера... Outta Joint незнам какво стана и се унесох  ooooh!... Тази седмица в сряда няма да мога, но за другите дни /а и без събота и неделя/ съм ок, но времето май нещо няма да е много подходящо  Tired

# 147
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Така е.Май само ние двете се уговаряме.Няма лошо.Наистина времето е леко гадно.Тогава да се разберем за първата седмица на юли?

# 148
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Аз за тази отпадам, че нещо подсмърчам от снощи. За другата ако съм здрава ще ви следя за срещата. И май следващата е по-удачна. Дават тия дни все да превалява и духа гадно.  ooooh!

# 149
  • София
  • Мнения: 164
Ако и вие сте ОК може за другата, макар, че съпругът май първите дни ще е почивка и може да пътуваме, но след това мисля няма да има проблем само да сме живи и здрави  Laughing

# 150
  • Мнения: 24
Здравейте,
Съвсем случайно попаднах на темата докато търсех частна детска ясла или клубче в района. Не знаех че има такава групичка, с която можело да се разхождаме... Много сме изпуснали определено! Ааааа всъщност исках да попитам дали някой знае за частна детска ясла (остават ни 6 месеца до 3 годинки) или клубче в района? Мойта госпожица е много асоциална (напълно осъзнавам вината си за това). Вкъщи е пълно с играчки, но е сама и съответно не умее да комуникира с връстници. Затова се търся клубче, мисля че щее  добра подготовка за детската градина - първо по час-два, после по 3-4 и ... се надявам да посвикне без мама... (дали мама ще свикне без нея е друг въпрос)

# 151
  • Мнения: 45
Здравейте мамииии Hug Не съм писала в темата от много време виждам че и няколко срещи сте си правили.Ще се радвам ако се видим в някой от последните хубави дни.Междо другото Just а Woman аз също съм от Илинден ще ми в приятно да се съберем и да се видим всичките  bouquet

# 152
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Привет!   bouquet
Много ни е пуста темата. Я малко да я пораздвижа.
Радвате ли се на зимната приказка навън? А дечковците ви? Шейните, снежните човеци и боевете с топки ни чакат нали?

# 153
  • Мнения: 10
Като си гледам през прозореца много й се раздвам на зимата  Joy А моето бебче не иска да се вози в шейната newsm78

# 154
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте и от мен.Наистина темата ни е много пуста.

# 155
  • Мнения: 539
Момичета, някой да има мерак за НЕМСКИ ?
Търсим още някого, защото ММ започва курс за начинаещи,(много добра учителка, опитна)198 лв. за 44 часа, но имат промоция "2-ма с една такса". Така че, търсим още един, да си делят таксата. По 99 лв. за 44 часа. Има ли мераклии?

# 156
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Като си гледам през прозореца много й се раздвам на зимата  Joy А моето бебче не иска да се вози в шейната newsm78

Ооо ами случва се. Някои дечковци като са толкова малки ги е страх и от самия сняг. Но ще го опознаят и после нямат насита. Снежни топки, човеци, шейни голям кеф. Нямам търпение обаче да се постопли и разтопи, че голям студ навън и да тръгна по разходки.

# 157
  • Мнения: 32
Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Simple Smile Praynig  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви Simple Smile

# 158
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Simple Smile Praynig  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви Simple Smile
Не знам къде е АГ Овча купел,но с автобус 83 сте право на пазара на красна поляна където всъщност е ДМ!Помолете шофьора да ви кажа на коя спирка да слезнете за пазара на красна поляна!

# 159
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мисля, че 83 не отива в Овча купел. Някъде навярно ще трябва да се прекачи... Thinking

# 160
  • Мнения: 10
Мисля, че 83 не отива в Овча купел. Някъде навярно ще трябва да се прекачи... Thinking
Да права сте,обърках се.Автобус номер 11 ходи до овча купел,той също ви върши работа!

# 161
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Simple Smile Praynig  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви Simple Smile

Качваш се на трамвай 11 ( спирката е там където спира и трамвай 5 ) и слизаш на пазар Красна поляна ще попиташ в трамвая, след като слезеш пресичаш улицата и зад спирката е DM
АГ=Автогара

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 14:37 от pommellina

# 162
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Simple Smile Praynig  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви Simple Smile

Качваш се на трамвай 11 ( спирката е там където спира и трамвай 5 ) и слизаш на пазар Красна поляна ще попиташ в трамвая, след като слезеш пресичаш улицата и зад спирката е DM
АГ=Автогара
аха  Laughing

# 163
  • Мнения: 32
Много ви благодаря, милички   bouquet Hug

# 164
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Stop
Навън вече се затопли и е време за разходки . Имали желаещи мами ? Живея в бл 228 , ако има някоя съседка наблизо ще се радвам да се запознаем .

# 165
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравей аз съм в 245. Пред 40 ОДЗ, твоя блок къде е? Аз съм Мария.

# 166
  • Мнения: 0
аз съм Гергана , приятно ми е
228бл е близо до 92 ОУ
имали други желаещи мами за разходки  Simple Smile

# 167
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Далеч съм от вас,при пазара

# 168
  • Мнения: 0
той пазара не е далеч
детската площадка на читалището е идеално за среща
други идеи ?

# 169
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
 Laughing
За мен понятието далеч не съществува, вървенето никога не ме е плашело. Но за момента не ходя на прекалено дълги разходки, тъй като ми е студено да я нахраня. Май идната седмица щяло да е по-слънчево. Ха дано.  Wink

# 170
  • Мнения: 106
Здравейте мами  Hug Времето днес е прекрасно ,има ли желаещи за разходка ?  Grinning Аз съм Ели  smile3525

# 171
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравей Ели!
Някой друг път с удоволствие. Леко ме наболява гърло и голямата ми е хремава. Приятна разходка!   bouquet

# 172
  • Мнения: 106
Оо ,много жалко!  Sad Дано се оправи скоро детенцето...Ще имаме други възможности за срещи ,времето се затопли  Grinning Пиши ,когато решиш ,аз съм на линия  Flutter Това се отнася и за другите мами ,ще се радвам да се съберем повече ,така е по-весело  Grinning Party Hug

# 173
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Благодаря! Добре е вече. Тия дни гледали ли сте какво ще бъде времето за разходки?

# 174
  • Мнения: 106
Да ,аз само това дебна..у дома е пълна скука..И компютър не помага ,когато си между четири стени..Дават го хладно до сряда ,след това ще се затопли уж..ама знам ли го тоя април..  newsm78 #2gunfire Имаш ли нещо в предвид ??  Praynig Grinning

# 175
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ами аз почти не пропускам ден за разходка, днес май ще е доста кратка нещо не ми харесва времето. Иначе читалищните градинки и двете не ме влекат особено. За отправна точка за среща стават ама не и да се стои повечко време. Предпочитам си в парка.

# 176
  • Мнения: 106
Времето днес наистина е много начумерено..ха да завали.Ние ходихме в Пикадили в Мол София и се прибрахме веднага след това.Не ми се рискува да излизам пак днес.Иначе по принцип и аз предпочитам парка,по-просторно е и наблизо няма движение..ако се отскубне да стане беля.Е,ще изчакаме да мине сряда пък дано се позатопли.  Praynig  Flutter

# 177
  • Мнения: 45
Здравейте мами и аз съм тук не бях влизала Hug Готова съм за разходки ще влизам по често за да виждам уговорки  Simple Smile Heart Eyes

# 178
  • Мнения: 106
Еее ,най-после една смела мама ! Аз тук самичка цяла седмица кукам.. #2gunfire Дано сте били извън града за празниците или имате добро оправдание да не ме поканите на разходка  Joy Освен времето ,разбира се...  Flutter Hug Как си прекарахте Великдена ?? Разказвайте  Grinning Heart Eyes

# 179
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Да тук си бяхме , но знаете времето не е от най-прекрасните + лични ангажименти. От понеделник го дават прекрасно време, дано са познали!

# 180
  • Мнения: 106
До понеделник има много време ,давайте да се организираме и да идем някъде за целия ден  Grinning В Южен парк например ,отдавна не сме ходили с бебка ,че все я времето е лошо ,я превоз няма.. Crossing Arms Коя от вас момичета има книжка и кола на разположение??  newsm78 Гери? Неймлез?  Flutter Енибади?  Joy Whistling   Hug

# 181
  • Мнения: 45
Аз нямам книжка за жалост но съм навита за разходка в южния парк макар и с риск малкия да ме побърка там защото има много забавления Laughing Simple Smile

# 182
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Южния парк ми е никак любим. Пренаселен с джобоизпразващи глупости, липсва удобен превоз дотам, може би 83 става донякъде. Отделно движението е усилено по булевардите.
Ако не ви е страх от повечко ходене, нека идем до главната алея на Западен Парк пеша. Само да ви питам с какво превозвате децата, пеша ли ходят или с колички или с някакви колела триколки? Моето си лежи в количката още, тъй че ми е лесно. Има много пейки, беседки, масички, както и катерушки за по-големите. Скайпа ми е blood_shadow777 пишете там ще ме намерите по-бързо че да се организираме най-после.  Wink

# 183
  • Мнения: 45
Ние ходиме пеша мойто момче е голямо за колична но на по-дълги разтояния ни се налага защото сме малко мързеланковци baby_neutral Laughing.Западния парк ми е близко така че аз съм ЗА.Стига другите да не навият Simple Smile

# 184
  • Мнения: 106
Ами ,момичета ,не знам какво да ви кажа..Западният е далечко за пешеходец ,особено надарен с моя мързел ! Joy За Южния бих се навила с кола и то точно заради глезотийките ,на моята ще и е много приятно да ме натовари с куп нещица за занимавка  ooooh! Whistling Другите варианти са парк Св. Троица - много приятен и има къде да си поръчаш нещо за пиене и другият по-близо до квартала е тоя зад ЛукОйл с 22.Не го знам как се казва ,един такъв малък и пренаселен с майки с колички ,колкото пъти съм минала!  1stroller newsm08 Аз за всеки случай ще повторя въпроса ,за Герито разбрахме ,че не разполага с книжка и кола ,но може би Неймлез има и ще може да ни посъбере и извози до Западния Парк!  Flutter  bouquet Може да се чакаме пред някоя от градинките  Flutter Пишете ми на е-майл-а ,че съм си забравила паролата за Скайп и ме мързи да се занимавам  Joy : elena.hristova85@abv.bg

# 185
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Тоя зад Лукойл е Свети Петър и Павел или още известен като Боримечката. Но аз ви предлагам едно малко приключение, разходка в един по-истински парк какъвто е Западен парк. А относно пийването близо до главната му алея се намират : ОМВ, Лукойл и Макдоналдс. Точно до входа пък има и будка на спирката където има да се купи по нещо за занимавка, както и кафенца за желаещите. Ели хайде да те пробваме на по-дълга разходка, току го пребориш мързелчето.   Wink
Герито бих ти препоръчала да си вземеш количката за малкия за дрямка или като се измори. Сигурно ще му е много забавно там на катерушките, а конкретно понеделник е работен ден и няма да има много народ там. Е? Казвайте какво правим ще се поразтъпчем ли?
Света Троица е толкова малък че ми изглежда като "градинка" отделно е доста пренаселен.
На въпроса имам книжка, но колата немога да я взема защото е изключително нужна другиму.

# 186
  • Мнения: 45
Съгласна съм с NaMeLeSz пратих ти пълномощно в скайпа, а другите да пишат ден и час кога да направим срещата Hug Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 106
Момичета ,чухте ли за изгубеното детенце в Заимов? Много страшно..знае ли се нещо ново ??Дано го намерят по-бързо и живо и здраво...Къде им е ума на тия майки ,да си оставят децата без надзор.... newsm11

# 188
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Посърнах. То е такова слънчице... Боже, моля се дано го намерят по-скоро, дано вече да е намерено... Praynig

# 189
# 190
  • Мнения: 106
Наистина,много грозно..Как може?!Напоследък само на трагедии се натъквам...Преди няколко дни почина мъжът на една позната и то при изключително нелепа трудова злополука.Беше дограмаджия,въжето,с което бил вързан се разхлабило (не ме питайте как) и онзи полетял надолу..И на място,етажът бил висок..Жената е с малко момченце на 7 години,не знам как ще се оправя оттук насетне.. no cry Аз като разбрах и цялата се разтреперах,звънях на моя да го чуя как е,хем неговата е лесна,работи в офис..Две вечери не съм могла да мигна..Да не говорим,че оня ден една кола щеше да ме отнесе с детето-за сведение шофьорът не беше жена...Имайте си едно наум и много се пазете,че всичко полудя.......

# 191
  • София
  • Мнения: 164
Наистина,много грозно..Как може?!Напоследък само на трагедии се натъквам...Преди няколко дни почина мъжът на една позната и то при изключително нелепа трудова злополука.Беше дограмаджия,въжето,с което бил вързан се разхлабило (не ме питайте как) и онзи полетял надолу..И на място,етажът бил висок..Жената е с малко момченце на 7 години,не знам как ще се оправя оттук насетне.. no cry Аз като разбрах и цялата се разтреперах,звънях на моя да го чуя как е,хем неговата е лесна,работи в офис..Две вечери не съм могла да мигна..Да не говорим,че оня ден една кола щеше да ме отнесе с детето-за сведение шофьорът не беше жена...Имайте си едно наум и много се пазете,че всичко полудя.......

Малко като спам де, ама  Peace Peace Peace абсолютно точно казано /като не изключвам себе си/...

# 192
  • Мнения: 106
Да ,сигурно не е мястото тук на тоя пост ,но все пак имах нужда да го споделя с някой  newsm12  Вижте какъв дъжд се изля ,на балканите валяло даже сняг.. ooooh! Май скоро няма да се ходи на разходка...

# 193
  • Мнения: 7
Здравейте мами!
Моля за мнение за 40 ОДЗ, тъй като детенцето ми е прието там и трябва бързо да реша! За съжаление не познавам Красна поляна, тъй като живея в Овча купел, но там детенцето нямаше никакъв шанс за прием! Благодаря предварително на всички отзивчиви мами!
Хубав ден на всички!

# 194
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте мами!
Моля за мнение за 40 ОДЗ, тъй като детенцето ми е прието там и трябва бързо да реша! За съжаление не познавам Красна поляна, тъй като живея в Овча купел, но там детенцето нямаше никакъв шанс за прием! Благодаря предварително на всички отзивчиви мами!
Хубав ден на всички!
моето дете завърши друга градина,но за 40 съм чувала много добри отзиви.

# 195
  • Мнения: 106
Момичета ,чухте ли какво е станало в квартала ?? Някакъв индивид складирал експлозиви и запалителни вещества в блок 24 в Красна поляна и заради жегите имало опасност да гръмнат!Евакуирали са хората..Аз лично не знам къде се намира въпросния блок,даваха го по новините.. Вие имате ли повече информация за локацията на блока и самоличността на човека ??  Sick

# 196
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
блока е в близост до 6 ЦДГ

# 197
  • Мнения: 106
Takaa,kakvi ujasii stavat v vartala ni...Momicheta,edna priatelka podariava dekorativni zaicheta,ne rastat poveche ot kilogram i polovina,izkliuchitelno sladki puhancheta Grinning Ne iziskvat koi znae kakvi griji - pochistvane na kletkata dva puti sedmichno i hranene,mnogo sa podhodiashti za zaeti maiki s deca,koito iskat domashen liubimec..Ostanali sa edno dve,ako imate jelanie,pishete...Puk dano tova stane povod i da se sreshtnem ..   bouquet

# 198
  • Мнения: 106
Честит имен ден на всички мами и бебоци ,които празнуват днес ,  на Св. Св. Петър и Павел! Много здраве ,щастие и успехи !  newsm51 smile3501

# 199
  • Мнения: 3 786
Здравейте дали между вас има живеещи в блоковете около парка Петър и Павел,защото гледаме апартамент за продажба в района и искам да задам няколко въпроса за мястото?

# 200
  • Мнения: 106
Мястото е хубаво ,доста по-цивилизовано от Красна поляна.Пада се Разсадника ,мисля.. newsm78 Аз съм ходила на гости у съфорумка и много ми хареса ,не е обрасло и мръсно ,както тук ,макар че не е много далеч от нашия квартал...Има удобен транспорт до всякъде и  мола ти е на 5 минути с трамвай Tired  Whistling Flutter

# 201
  • Мнения: 3 786
Да Разсадника е ,но няма тема за този квартал.Ако не те затруднява може ли да ми кажеш коя е съфорумката за да и задам по-подробни въпроси мястото.

# 202
  • Мнения: 106
Да ,но не съм я виждала отдавна.Пиши и на лични ,може да ти отговори, ако още има време да пише тук Peace

Последна редакция: нд, 05 яну 2014, 10:36 от ElenaHristova

# 203
  • Мнения: 3 786
Благодаря   bouquet дано я намеря!

# 204
  • Мнения: 3
imali se oshte niakoi ot krasna polana tuk as sam ot treta chas v blok 329 tarsia si kompania za rashodka

# 205
  • Мнения: 9
Има ли мами за разходка Rolling Eyes малката е на годинка и един месец ще се радваме да си намерим компания за игра и разходки.

# 206
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте на всички майки от квартала Simple Smile) Не съм писала отдавна, но реших да обновя малко позабравената тема за добър педиатър в квартала.
Аз съм много доволна от моята, но ми е далече а съм с 2 момченца и предпочитам да ми е наблизо.
Да препоръчате някой педиатър от МЦ Медик, 10та поликлиника или някъде в района ...
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

# 207
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте на всички майки от квартала Simple Smile) Не съм писала отдавна, но реших да обновя малко позабравената тема за добър педиатър в квартала.
Аз съм много доволна от моята, но ми е далече а съм с 2 момченца и предпочитам да ми е наблизо.
Да препоръчате някой педиатър от МЦ Медик, 10та поликлиника или някъде в района ...
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Здравей,
Нашия личен лекар- педиатър се казва д-р Галина Ацева , и съм много доволна.
Намира в сградата срещу 10 ДКЦ.

# 208
  • Мнения: 320
Здравей,
Нашия личен лекар- педиатър се казва д-р Галина Ацева , и съм много доволна.
Намира в сградата срещу 10 ДКЦ.
[/quote]

Здравейте Reason - предстои ми да раждам през Април, а все още се лутам за избор на педиатър. Видях, че сте споделила положително мнение за тази докторка и бих искала да попитам малко повече - работи ли със ЗК или е на частно? Срещу 10 ДКЦ има някакъв Медицински център ли? Интересува ме прави ли домашни посещения при нужда, откликва ли ако я търсиш на мобилния и такива разни въпроси.
Благодаря предварително - ще се радвам да споделите Simple Smile

# 209
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте, и аз чух, че има нова сграда срещу 10-та поликлиника, там се е преместила от МЦ Медик др. Мицева, мисля при нея да запиша малкия, имате ли впечатления от нея? Майка ми като я е питала дали ще запише едно ново дете, тя я е питала дали има сложени ваксини, а аз съзнателно отлагам синфлорикса, да не направи проблем нещо?

Общи условия

Активация на акаунт