София - Красна поляна

  • 38 062
  • 209
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 24
Здравейте,
Съвсем случайно попаднах на темата докато търсех частна детска ясла или клубче в района. Не знаех че има такава групичка, с която можело да се разхождаме... Много сме изпуснали определено! Ааааа всъщност исках да попитам дали някой знае за частна детска ясла (остават ни 6 месеца до 3 годинки) или клубче в района? Мойта госпожица е много асоциална (напълно осъзнавам вината си за това). Вкъщи е пълно с играчки, но е сама и съответно не умее да комуникира с връстници. Затова се търся клубче, мисля че щее  добра подготовка за детската градина - първо по час-два, после по 3-4 и ... се надявам да посвикне без мама... (дали мама ще свикне без нея е друг въпрос)

# 151
  • Мнения: 45
Здравейте мамииии Hug Не съм писала в темата от много време виждам че и няколко срещи сте си правили.Ще се радвам ако се видим в някой от последните хубави дни.Междо другото Just а Woman аз също съм от Илинден ще ми в приятно да се съберем и да се видим всичките  bouquet

# 152
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Привет!   bouquet
Много ни е пуста темата. Я малко да я пораздвижа.
Радвате ли се на зимната приказка навън? А дечковците ви? Шейните, снежните човеци и боевете с топки ни чакат нали?

# 153
  • Мнения: 10
Като си гледам през прозореца много й се раздвам на зимата  Joy А моето бебче не иска да се вози в шейната newsm78

# 154
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте и от мен.Наистина темата ни е много пуста.

# 155
  • Мнения: 539
Момичета, някой да има мерак за НЕМСКИ ?
Търсим още някого, защото ММ започва курс за начинаещи,(много добра учителка, опитна)198 лв. за 44 часа, но имат промоция "2-ма с една такса". Така че, търсим още един, да си делят таксата. По 99 лв. за 44 часа. Има ли мераклии?

# 156
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Като си гледам през прозореца много й се раздвам на зимата  Joy А моето бебче не иска да се вози в шейната newsm78

Ооо ами случва се. Някои дечковци като са толкова малки ги е страх и от самия сняг. Но ще го опознаят и после нямат насита. Снежни топки, човеци, шейни голям кеф. Нямам търпение обаче да се постопли и разтопи, че голям студ навън и да тръгна по разходки.

# 157
  • Мнения: 32
Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Simple Smile Praynig  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви Simple Smile

# 158
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Simple Smile Praynig  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви Simple Smile
Не знам къде е АГ Овча купел,но с автобус 83 сте право на пазара на красна поляна където всъщност е ДМ!Помолете шофьора да ви кажа на коя спирка да слезнете за пазара на красна поляна!

# 159
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мисля, че 83 не отива в Овча купел. Някъде навярно ще трябва да се прекачи... Thinking

# 160
  • Мнения: 10
Мисля, че 83 не отива в Овча купел. Някъде навярно ще трябва да се прекачи... Thinking
Да права сте,обърках се.Автобус номер 11 ходи до овча купел,той също ви върши работа!

# 161
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Simple Smile Praynig  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви Simple Smile

Качваш се на трамвай 11 ( спирката е там където спира и трамвай 5 ) и слизаш на пазар Красна поляна ще попиташ в трамвая, след като слезеш пресичаш улицата и зад спирката е DM
АГ=Автогара

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 14:37 от pommellina

# 162
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Simple Smile Praynig  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви Simple Smile

Качваш се на трамвай 11 ( спирката е там където спира и трамвай 5 ) и слизаш на пазар Красна поляна ще попиташ в трамвая, след като слезеш пресичаш улицата и зад спирката е DM
АГ=Автогара
аха  Laughing

# 163
  • Мнения: 32
Много ви благодаря, милички   bouquet Hug

# 164
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Stop
Навън вече се затопли и е време за разходки . Имали желаещи мами ? Живея в бл 228 , ако има някоя съседка наблизо ще се радвам да се запознаем .

Общи условия

Активация на акаунт