Мнения за д-р Ани Атанасова-Майчин дом Варна

  • 921
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
Мамчета раждали при нея .....дайте ми мнението си, как се държи , какво е отношението и

А и ако някой знае как става това с викането по телефона когато всичко започне, надявам се че не е необходимо да се дава нещо на лекаря .....нали даваме ДОСТА парички на Майчин дом
Ще съм ви благодарна за отговорите Laughing

# 1
  • Мнения: 4 578
моя приятелка ходи при нея чрез здр. каса обаче изобщо не е доволна
ще и кажа за въпросът ти да ти напише няколко реда че така ако преразказвам да не объркам нещо

# 2
  • Мнения: 1 216
Мамчета раждали при нея .....дайте ми мнението си, как се държи , какво е отношението и

А и ако някой знае как става това с викането по телефона когато всичко започне, надявам се че не е необходимо да се дава нещо на лекаря .....нали даваме ДОСТА парички на Майчин дом
Ще съм ви благодарна за отговорите Laughing
Аз не съм раждала при нея, ходех на профилактични прегледи докато работеше в Медикс. Винаги е била много внимателна и отзивчива и изчерпателна с отговорите на въпросите ми.

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Здравей,
Докторката не ми е позната, но мога да обясня за повикването-звъниш и обясняваш положенвието (имат линейка, но незнам как се ползва), като отидеш, те имат грижата да се свържат с наблюдаващия лекар, напоследък май направо забраниха даровете. Винаги казват, че няма какво да се дава, естествено ако имаш желание-купуваш, но алкохолът е забранен-става торта, например. Аз бях против, но майка ми държеше да извлачи една торта.

Общи условия

Активация на акаунт