Folli Follie

  • 3 811
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Здравейте  Grinning
Някой знае ли в София дали има магазин на Folli Follie -  бижута и часовници. Това е сайта им, койтно успях да изнамеря в Интернет, но не ми върши особена работа http://www.follifollie.com/
Днес връщайки се от Гърция спряхме на FREE SHOP-а, който е на границата и майка ми си купи часовник на тази марка, а аз си харесах един и сега много ме е яд, че не го взех  #Cussing out
Дали някой случайно не е срещал техни продукти и в София?  newsm78
Много ще съм благодарна ако помогнете  Hug

# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
И аз ще се радвам, ако ги има вече тук, защото от 4 год. ползвам продуктите на тази марка и все се оглеждам да ги открия и в Б-я,  но досега купувам само от Гърция.

# 2
  • Мнения: 857
И аз ги търсех в България,но все още ги няма:( Фри шопа на гръцката граница е май е най-близкия вариант.

# 3
  • Мнения: 135
Страхотни са,но и аз незнам да ги има в Б-я  Embarassed

# 4
  • Мнения: 4 111
Как варират цените на чосовниците, майка ти за колко си купи нейния и каишката метална или кожена беше  Blush извини ме за нахалството!

# 5
  • Мнения: 280
Как варират цените на чосовниците, майка ти за колко си купи нейния и каишката метална или кожена беше  Blush извини ме за нахалството!
Не е нахалствоя, моля те Simple Smile
Майка ми взе нейния за 120 EUR, а този, който аз си харесах беше 126 EUR. Значи някъде там варират цените.  Hug

# 6
  • Мнения: 4 111
Много ти благодаря!  Hug

# 7
  • Мнения: 280
Моля Simple Smile
Пак заповядай   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт