Избор?

  • 746
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,

става въпрос по-специално за 1агб Света София. Май най-накрая изборът падна върху д-р Динчо Георгиев за раждането (впреки 1-2 силно отрицателните мнения, другите са много повече), въпросът е кое е по-добре - да се ходи на прегледи в частния му кабинет или на платения абонамент в поликлиниката към болницата - там техниката сигурно е по-добра?

Може ли тези от вас които са ходили в неговия кабинет да споделят как е - от техническа гледна точка и кабинет ли е или в някой апартамент на 6тия етаж  Simple Smile и кое в крайна сметка би било по-добър избор? А дали може той да води платената ЖК в поликлиниката?

# 1
  • Мнения: 619
Привет! В частния му кабинет техниката е по-добра. Той не може да води женската консултация, в "Света София" , тя се води от други лекари в Гинекологичен блок. Съветвам те да ходиш при него от време на време, за сверка на данните и то например след 6 месец  Wink
И не си струва в женската консултация да плащаш абонамент, ако си здравно осигурена.

# 2
Мерси!

А има ли 3D/4D видеозон при него? И ако там е по-добре, има ли смисъл да се ходи и на ЖК или може само при него?

# 3
  • Мнения: 619
Ами да ти кажа, не съм питала какъв е видеозона, но от посещенията си при различни лкари, единствено при него видеозонът се ползва чрез вкарване във влагалището...незнам какво означава това и какъв тип може да е този видеозон, но на други места, както знаеш, само се маже корема и така се наблюдава...Rolling Eyes
Така че на Д.Георгиев е друг тип и ми се струва, че се вижда по-ясно с неговия. Защо не го питаш? Аз сега не ходя при него, просто си избрах друг лекар за раждането и затова....
За ЖК има смисъл, защото там работят с касата, издават направления и другите документи, които ще ти трябват за постъпване в болницата. А частно-практикуващите лекари не вадят такива документи. Освен това там ти мерят кръвното, следят теглото и т.н., което си има своите предимства.

# 4
  • Мнения: 246
Извинявайте, че се намесвам в темата, но вниманието ми привлече изказването за видеозона. Всичко опира до накрайника, който ползва лекаря, а не до вида на видеозона. Мен самата са ме гледали и по двата начина - вагинално - в самото начало на бременността и след това по стандартния начин през корема. Вагиналният преглед не се препоръчва при напреднала бременност - в случая цитирам мнението на моята гинеколожка.
А що се отнася до това къде да ходиш на женска консултация и аз ти препоръчвам ако си здравноосигурена да ходиш в някоя поликлиника - много мои познати ходеха в 14 поликлиника и съм чувала добри отзиви за лекарите там. А при доктор Динчо Георгиев можеш да ходиш когато искаш да си "свериш часовника" а и все пак да го поопознаеш, за да можеш след това да се чувстваш сигурна при самото раждане.
Желая ти лека бременност и раждане Grinning

# 5
Мерси за съветите, ама аз да поясня че съм бъдещ татко и няма да раждам аз Simple Smile

Това за ЖК и отделно Георгиев е добра идея пък и две мнения е по-добре от 1, ама мисля да платим 200лв абонамента или направо пълния пакет, защото с тези направления и т.н. бюрокрация на човек може да му се отще да ражда сигурно, помня една приятелка като беше бременна..

Засега имаме час за другата седмица при Георгиев после мисля да се запишем и в Света София и да се приключи с четенето на форуми аз се образовах доста Simple Smile

# 6
  • Мнения: 246
Похвално е, че един бъдещ татко проявява такава загриженост Grinning
Щом сте решили да ползвате абонамента в Света София - добре. Само попрегледай темите във форума защото не всички лекари, които следят бременността при абонамента са добри. Спомням си, че се е обсъждало при кого е за предпочитане да се ходи. Thinking
Успех и леко раждане на бъдещото мамче Grinning

# 7
Simple Smile ами те май не са много, ще може ли някой да си напише впечатлението?

# 8
Simple Smile ами те май не са много, ще може ли някой да си напише впечатлението?

ами виж дали д-р Савова или д-р Златева са към този абонамент:) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт