Курсове за маникюр и ноктопластика в гр.Бургас

  • 22 648
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 239
Трябва ми помощ..... Thinking Thinking
От месец живея в гр.Бургас и незнам нищо тук....
За това имам нужда от малко помощ,ако някой знае къде има курсове за маникюр и ноктопластика....цени и всичко което знае нека да пише....
Благодаря ви предварително..... Hug Hug

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 19:21 от desislava_87

# 1
  • Мнения: 11
0889342527 - момичето се казва Весела.Знам че тук води училище за маникюр,фризьорство и грим.Приятелка ми е но нищо по-конкретно незнам затова ти пиша телефона и.Ако искаш обади и се и се престави от мое име  - Теди Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 239
Да, благодаря ти много....някой друг с друга инфо за Бургас и курсовете? Thinking Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 239
има ли някой???????????

# 4
  • Мнения: 5
Според мен  в Бургас никой няма да те научи най-добре в Пловдив в  стар нейлс аз също сам карала  курса в Бургас но от от никой не сам доволна ходила сам при Венелина в   хотел Космос но най-добре в Пловдив или София

# 5
  • Мнения: 364
И аз от Венелина не съм доволна. Придържам се към горното мнение, че в Бургас няма да те научат добре. По-близко като вариант ти препоръчвам в Абалико във Варна. Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 239
благодаря ви много за съветите...може би ,наистина трябва да си изкарам курсовете в Пловдив.....
Там да ми препоръчате някой ?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 16
Аз пък мисля, че вече и в Бургас има добри учители. Ето координати - в един блок зад спирката на бул. Христо Ботев и Билкова - точния адрес е Шейново 69 тел.811110 - Маргарита.

# 8
  • Мнения: 131
И аз от Венелина не съм доволна. Придържам се към горното мнение, че в Бургас няма да те научат добре. По-близко като вариант ти препоръчвам в Абалико във Варна. Успех!

Аз да се запиша и да попитам за някакви кординати на Абалико във Варна, че не мога да открия, а от два дни търся? Мерси!

# 9
Аз също доста търсех сайт на Абалико, но явно няма такъв...ако някой има инфо или телефони, моля да сподели Simple SmileИ според Вас наистина ли няма добро обучение в Бургас? Защото на мен точно такова ми трябва... Wink

# 10
  • Мнения: 0
на Шеиново 69 водят много добри курсове.Преподава Маргарита и е  на абалико и на още една фирма.Чух че за всичко дават печатни материали и дипломите им важат в много страни.Моя приятелка го изкара там и сега работи много добре и за нула бройки направи клиентела.

# 11
Аз също междувременно намерих информация за този курс на абалико в Бургас, това е сайта им и там всичко е описано доста подробно: http://intercosmeticabg.com/

# 12
NEW!!! МОБИЛНИ ОНЛАЙН КРАТКИ КУРСОВЕ ПО:
МАНИКЮР, ПЕДИКЮР, НОКТОПЛАСТИКА И ДЕКОРАЦИЯ.
ЗА ВСИЧКО ЦЕНАТА Е 400 ЛЕВА.ОБУЧЕНИЕТО ВАЖИ ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА И ВКЛЮЧВА ТЕОРЕТИЧНИ ОПИСАНИЯ /СТЪПКА ПО СТЪПКА/, ВИДЕО ДЕМОНСТРАЦИЙ И ПРАКТИКА-10 ЧАСА. НА ЗАВЪРШИЛИТЕ ЦЯЛОСТНО ОБУЧЕНИЕ, ИЗДАВАНЕ НА ДИПЛОМА С ЕВРОПЕЙСКИ СЕРТИФИКАТ. GSM:0877/646-051
Тодорова

# 13
Здравейте момичета! Аз изкарах курса в Бургас към CND и Abalico - ул.Шейново 69 - при Маргарита. Изкарах пълния курс за маникюр, педикюр, Спа терапий и Ноктопластика с гел. Преподавателите са страхотни. Много се набляга на практиката, което вече като практикуващ маникюрист ми е в голяма полза. Практикувам от началото на годината и мога да споделя с Вас  отзивите на клиетите ми които са само положителни и което е най - важно че много от тях са от жени които живеят от години извън България. Клиентите ми са доволни както от начина на работа така и от качеството на продуктите, а аз работя изцяло с тяхните продукти. А отзивите на клиентите мисля че говорят достатъчно за изкарания курс.

# 14
  • Мнения: 0
 Привет и от мен!
Аз съм нова в този форум и също се интересувам от това, къде мога да  карам курса за маникюр в Бургас или Сливен. За Сливен вече май не храня никакви надежди, защото не можах да открия нищо и се надявах поне в Бургас да намеря нещо добро. Бях се насочила към Венелина, но прочетох вашите коментари и се отказах от там. Искам да ви попитам какво ви е мнението за Учебен център "Визия" или пък ако слъчайно занете за нещо в Сливен ще съм ви много благодарна.

 Simple Smile  Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт