Силвия,

  • 1 145
  • 8
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Какво стана с твоята цитонамазка? Надявам се да е било гршка и вече всичко да е наред!

# 1
  • Мнения: 1 101
Абе,аз не смеех да се похваля. Embarassed Още миналата седмици излязоха резултатите и са добри-РАРІІ. Лекаря не можа да ми даде обяснение как е станало това. В началото се съмнявах кой от двата резултата в крайна сметка е верния,но реших (естествено),че по-добрия е верен.А и освен това него го правих в частна лаборатория, а първия беше в държавна.Надявам се ,да съм права.Сега ще лекуваме гъби този месец и от другия ако искам може да ходя на фоликулометрия да видим как е овулацията.
Но сега на пръв план е спермограмата.Много се притеснявам за нея,защото моята половинка е доста слаб ........Но се опитвам да не се притеснявам.И без това на него му е по-кофти от това което му предстои. Wink

# 2
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Силвия Василева
Абе,аз не смеех да се похваля. Embarassed Още миналата седмици излязоха резултатите и са добри-РАРІІ. Лекаря не можа да ми даде обяснение как е станало това. В началото се съмнявах кой от двата резултата в крайна сметка е верния,но реших (естествено),че по-добрия е верен.А и освен това него го правих в частна лаборатория, а първия беше в държавна.Надявам се ,да съм права.Сега ще лекуваме гъби този месец и от другия ако искам може да ходя на фоликулометрия да видим как е овулацията.
Но сега на пръв план е спермограмата.Много се притеснявам за нея,защото моята половинка е доста слаб ........Но се опитвам да не се притеснявам.И без това на него му е по-кофти от това което му предстои. Wink


Браво - ето още една добра новина за тази седмица Grinning  Simple Smile  Simple Smile Радвам се за теб Силвия и стискам палци и спермограмата да е наред  Sign Exclamation

# 3
  • Мнения: 1 101
Цитат на: Tania79


Браво - ето още една добра новина за тази седмица Grinning  Simple Smile  Simple Smile Радвам се за теб Силвия и стискам палци и спермограмата да е наред  Sign Exclamation

Стискай,стискай много силно! А вие какво решихте-ще ходите ли в сряда за спермограма:?:

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Браво, много се радвам за този резултат. Хубавото е, че са наред нещата. Не се притеснявай за спермограмата, хубаво е, че ще си правите Simple Smile

# 5
Silvia,

znaesh li kakvo tochno znachi PAPII. Na men sled poslednoto mi izsledvane mi kazaha che imam PAPII i tova bilo normalno, no ne mi objansiha nishto poveche nito tochno kolko e normalno ili kakyv trjabva da byde PAP. Ot togava nasam vse se kanja da potyrsja njakakva po-obstoina inforcia i vse neshto drugo iznikva. Tyi kato mi go syobshtiha na rezepziata sled kato bjah minala veche prez lekarja, prosto njamashe kogo da popitam.

Mnogo ti blagodarja predvaritelno!

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравей Гост, мисля, че тази статия напълно ще отговори на твоите въпроси-http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=655

# 7
# 8
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Силвия Василева
А вие какво решихте-ще ходите ли в сряда за спермограма:?:


За съжаление (както и предполагах) точно тогава нямаме възможност да пътуваме. Пък и София ми е малко далеч за целта  Sad

Силви - на вас стискам палци всичко да ви е наред  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт