Болка в ухото

  • 5 224
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 436
От 2 дни съм с постоянна болка в дясното ухо, не е силна, не е пронизваща, лека, като тежест, но на моменти обхваща цялата дясна половина на главата, зъбите, всичко  ooooh! не изтича нищо от ухото, чувам нормално, няма промяна, ако дръпна ушната мида или пипна отвора, със сигурност не е от зъб ...

Мога ли да слагам Отипакс като не знам причината или има вероятност да замажат симптомите и да не усетя, ако нещата тръгнат на зле?

На гости съм в друг град и хич не ми се ходи при непознати лекари  Tired

# 1
  • Мнения: 21
Мила, моят съвет е да тръгваш към доктора, защото болките в ухото са много опасни. Зимата така ме заболя ухо и а днес ще мине, а утре, а тя стана една- оказа се че имам два цирея точно на костта. Няма да ти казвам каква болка беше! За парите за антибиотиците и инжекциите също, но мисълта ми е, че лекарката каза тогава- ухо заболи ли трябва веднага да се отиде при специалист. Дано да мине

# 2
  • София
  • Мнения: 204
Защо си сигурна,че не е зъб?Аз имах същите проблеми,оказа се мъдрец Confused

# 3
  • Мнения: 46 436
Any_V, при цирей няма ли болка като пипаш отвън?

lubenova, мъдреците ми избиха изцяло преди 12 г., а скоро бях на профилактичен, понеже имам коронки от тази страна, правих и профилактично снимка, да видим какво става под тях и всичко от дясно е без проблем ... 

# 4
  • вкъщи
  • Мнения: 704
на всяка цена отиди на лекар не прибягвай до самолечение

# 5
  • Мнения: 21
Боли и от вън- да! Накрая се бях подула от страната, където ме болеше. При мен казаха, че е слаба имунна система и организма е предразположен към инфекции.

# 6
  • Мнения: 2 110
Може да са много причините и не са безобидни ! Отиди на лекар и после ,ако искаш като се върнеш пак посети твоя. Задължително отиди обаче !

# 7
  • Мнения: 27 524
Уф, Никол, за всичко в главата не се чака, познат непознат, нали е доктор, иди, няма да ти навреди. И пиши после  Hug

# 8
  • Мнения: 46 436
Не ходих на лекар, защото болката се оказа не в ухото, а във врата, и от там в цялата дясна половина на главата, нещо разтегнато предполагам, с 2-3 леки масажета направо изчезна  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт