Невроза след късно махане на бибата, при едното ми дете

  • 1 059
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Драги, мами!
Моля споделете опита си, защото съм много объркана. Едното ми дете на 2,8г махна бибата. На пръв поглед, без видими сътресения. Плака една нощ и това беше. Но много скоро , се вкопчи в мен до толкова, че не мога да направя крачка без да ме държи за дрехата. По - рано заспиваха сами , а сега трябва да лежа до него. На обяд отказва да спи и вечерта е ужасно нервен от безсънието. Не плаче, а крещи , като че ли го колят. Много сме притеснени. Строгото отношение още повече го разкрещява. Не знам какво да правя. Да търся ли лекарска помощ или е обичайна реакция, която безболезнено ще отмине?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 414
Няма да мога да помогна със съвет.Но по добре попитай в подфорума има детски психолози.
Успех

# 2
Благодаря, но как става това. Не съм много добра в комп.си умения?

# 3
  • Мнения: 7 803
според мен сте в инатната фаза (не знам бг наименованието  Embarassed ) със или без биба това се случва. започват да се тръшкат за всичко, да реват истерично и да ти висят по крачолите. повод за тръшкане се намира винаги. например и давам шише с вода и тя казва, че не иска. взимам си го, прибирам го и тя започва с истериите, аз ти казах, че искам и това може да откара 30 минути. друг пример, тръгваме си от детска градина и само аз съм можела да и отворя вратата. ми 3 часа рева, ужас просто. слава богу поотмина, пак се тръшка, но не толкова зверски

# 4
  • Мнения: 125
Да беше само това,щях да го изтърпя,но детето не спи.Деням постоянно казва:'"нани",а не може да заспи.Вече две нощи е същото.Снощи щях да викам бърза помощ да му сложат някакво приспивателно.Беше Ад! Един лекар - хомеопат твърди, че е последствие от ваксините.Днес ще видя какво да правя..

Общи условия

Активация на акаунт