Давате ли дроб

  • 2 107
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 302
Искам да попитам дали давате дроб на децата си и какъв.Чувам от много майки че дават и то от доста ранна възраст.Нашето педи каза че въобще не е полезен и да не го давам.Не че напирам да давам ами просто набирам информация.Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 12 055
Не, не давам. И без това месата са тъпкани с какви ли не хормони и тн, а във вътрешностите тези неща се отлагат в най-голяма степен.

# 2
  • Мнения: 8 242
Давала съм хм.. пилешки дреболийки на супа  Laughing От домашна кокошка - та там има и дроб..
Може би 3-4 пъти се е случвало досега..
Иначе само дроб - не готвим вкъщи, защото никой не го обича.. Не го и намирам за особено подходящ за деца  Thinking

# 3
  • Мнения: 4 017
Давала съм само пюрето на Семпер с черен дроб: веднъж на три месеца.

# 4
  • Мнения: 1 763
Не, не ми е идвало на ум, че трябва, съответно не съм се сещала да питам педи. Доколкото знам, дробът е полезен за хемоглобина, но аз не обичам и не готвя вкъщи. Ще ми е интересно да прочета мнения дали трябва или не трябва да се дава.

# 5
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не, не давам никакви субпродукти.
Особено купешки! Naughty
А други нямам възможност да намеря...

# 6
  • Мнения: 6 713
Не съм давала досега дроб

# 7
  • Мнения: 4 433
И аз не съм давала още Confused

# 8
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
давам пилешки дроб за разнообразия, правя го с картофче и моркоф на пюренце  Peace

# 9
  • Мнения: 1 669
Не, не давам.

# 10
  • Мнения: 15 379
Никога не съм му давала досега. Карантията вкъщи не е на особена почит, само понякога купувам пилешки дробчета за нас.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 554
Искам да попитам дали давате дроб на децата си и какъв.Чувам от много майки че дават и то от доста ранна възраст.Нашето педи каза че въобще не е полезен и да не го давам.Не че напирам да давам ами просто набирам информация.Благодаря предварително  bouquet

Не, не съм му давала дроб досега. А и не вярвам да го яде.

# 12
  • Мнения: 552
Не съм давала.Самата аз не обичам особено,а и познавайки си детето вярвам ,че няма да му хареса.

# 13
  • Мнения: 284
Не давам дроб,пък и в къщи не се ядат такива субпродукти.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ако имаш от къде да вземеш чист дроб, който не е пълен с хормони и антибиотици наистина е полезен. Но купешки аз за нас не взимам камо ли за детето.

Общи условия

Активация на акаунт