Как Ви изправиха косата трайно?

  • 1 048
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Ходих на трайно изправяне преди 1 седмица,като излезнах от салона бях много доволна защото косата ми беше права и гладка,но след като си я измих след 3 дни ми бухна на места.
Изправяха ме със продукта на Шварцкофт който се казва Glatt.Първо ме намаза със крема стоях още 20 мин след като ме намаза,после ме изми и ме изсуши и изправи със преса и след това нанесе фиксажа със който стоях към 10 минути след като ме намаза.Мисълта ми е фризьора ли не направи както трябва нещата или продукта не е хубав.

Моята коса е чуплива.

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Мисълта ми е фризьора ли не направи както трябва нещата или продукта не е хубав.
Ами едно от двете ще да е. Peace

# 2
  • Мнения: 11
аз имам приятелка фризьорка и съм с къдрава коса, тя ми каза, че процедурата не е 100 процента ефективна и се получава този ефект. Трябва да си правиш пак изправяния макар и леки след това. Ако все пак откриеш как да я изправяш трайно следя темата с интерес

# 3
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Ходих на трайно изправяне преди 1 седмица,като излезнах от салона бях много доволна защото косата ми беше права и гладка,но след като си я измих след 3 дни ми бухна на места.
Изправяха ме със продукта на Шварцкофт който се казва Glatt.Първо ме намаза със крема стоях още 20 мин след като ме намаза,после ме изми и ме изсуши и изправи със преса и след това нанесе фиксажа със който стоях към 10 минути след като ме намаза.Мисълта ми е фризьора ли не направи както трябва нещата или продукта не е хубав.

Моята коса е чуплива.

Като казваш чуплива имаш предвид на вълни или къдрава ? Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
Правила съм си преди много време,но не бях доволна,косата ми се изтощи,не беше и права.Няма хубав продукт за трайно изправяне Peace

# 5
  • Мнения: 3
Или продукта не е добър или косата ти е трудно податлива на подобни третирания. Като цяло продуктите са два вида, само с нанасяне на крема за изправяне и след това фиксиране със или без преса между процедурите.
Не мисля, че фризьорката не е спазила правилата за процедурата... косата ти суха или много жива е по принцип?

# 6
  • Мнения: 1 520
Я кажете някоя от вас ползвала ли е шампоана за изправяне на GLISS - лилавия, и наистина ли изправя с ефект на преса? Защото аз много не вярвам.

# 7
  • Мнения: 221
Косата ми е суха и имам къдрици,но са отпуснати и не много навити.Явно зависи от доста фактори за да стане.

И на мен ми е интересно за този шампоан ако някой го е ползвал да пише отзиви.

# 8
  • Мнения: 3
Косата ми е суха и имам къдрици,но са отпуснати и не много навити.Явно зависи от доста фактори за да стане.

И на мен ми е интересно за този шампоан ако някой го е ползвал да пише отзиви.

Значи е възможно ако е по- суха или твърда, трудно податлива коса е възможно ефектът да не е добър.

# 9
  • Мнения: 11
аз ползвам шампоана за изправяне, но ефекта поне при мен е никакъв пак съм къдрава

# 10
  • Мнения: 1
въобще не вярвам ,4е един продукт какъвто и да е той мойе да изправи косата трайно

Общи условия

Активация на акаунт