Цефамадар - бори апетита

  • 15 899
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095
Купих си цефамадар , смятам да го пия,но даже не знам дали се смуче като останалите хомеопатични хапчета или се гълта . Никъде в листовката не пише, а пък аз забравих да питам в аптеката.
Има ли и други мацки,които го пият?
Доволни ли сте?
Дано да повлияе на апетита и да поотслабна

# 1
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
Със етърва ми си го взимахме миналата година,но и при двете ни нямаше никакъв резултат.
Надявам се поне на теб да ти помогнат!

# 2
  • Мнения: 581
 Преди време го пиех на капки.Освен че нямаше никакъв ефект ми ставаше и лошо.Естествено не съм сигурна дали беше точно от него, но като го спрях престана и неразположението.Спомням си също, че диетоложката, която ми го препоръча ме пита дали имам проблеми със щитовидната жлеза или някакви хронични заболявания.
 В момента отслабвам с гарсиния и една добавка с фибри и хром.При мен има ефект и освен това се чувствам много добре.

# 3
  • Мнения: 10
незнам дами според мен наистина е нужен и малко спорт.от лятото съм ка4ила близо 10 кила.много ми е трудно да задържам постоянно тегло.но ти4ам крос със баща ми по 4 км.не е много но стяга а и намаля апетита. Winkискам да ви кажа 4е трябва да се радвате пове4е на живота защото ако само килограмите са ви проблем то с малко воля и упр.стават 4удеса и постоянство разбира се!успех на вси4ки в на4инанието  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 336
Аз имам Цефамадар, много нередовно го пия, но като че ли не съм забелязала да ми намалява апетита. Дори мисля, че когато пропусна хапче, повече ми се яде  Mr. Green Хапчето го гълтам цяло, с вода, не съм се сещала че може би трябва да се смуче или сдъвче Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 095
Преди време го пиех на капки.Освен че нямаше никакъв ефект ми ставаше и лошо.Естествено не съм сигурна дали беше точно от него, но като го спрях престана и неразположението.Спомням си също, че диетоложката, която ми го препоръча ме пита дали имам проблеми със щитовидната жлеза или някакви хронични заболявания.
 В момента отслабвам с гарсиния и една добавка с фибри и хром.При мен има ефект и освен това се чувствам много добре.
Моля те, сподели точно как ги приемаш и изобщо всичко,ако не те затруднява  Praynig

# 6
  • Мнения: 581
Моля те, сподели точно как ги приемаш и изобщо всичко,ако не те затруднява  Praynig
   Гарсинията я пия половин-един час преди ядене, а фибрите преди самото хранене.Първото ограничава апетита, а второто понижава усвояването на калории от мазнини и въглехидрати в храната.
 Естествено не прекалявам с тестените и тежки храни, гледам да се движа повече.Резултата при мен за месец е -4кг без глад и зор.

# 7
  • София
  • Мнения: 807
Знам, че отдавна не е писано тук, но подновявам темата, защото започнах да пия Цефамадар и усещам намаляване на апетита. Хапвам учудващо малко количество храна, естествено внимавам много за качеството, но смятам, че при мен има ефект. Пия го 3 пъти на ден по 1 табл. около 15 мин. преди ядене с голяма чаша вода.  До момента не съм пропускала Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 98
Snow4eva, още ли ги пиеш. Има ли някакво действие при теб? Мисля и аз да си ги купя, но още се колебая

# 9
  • Мнения: 1 095
Аз спрях да ги пия, на практика почти не съм ги пила.
Сега борбата продължава, но с други методи,ще ви се похваля по-натам.
Ако някой иска Цефамадара, ще го дам изгодно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт