Флустерон

  • 3 626
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Здравейте!Искам да попитам поставяли ли са на някои от вас по време на бременост Флустерон за разгъване на белите дробчета на бебето.Моля за повече информация.

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не са ми поставяли, слава Богу.Знам, че се поставя когато има риск от преждевременно раждане.Той подпомага белите дробчета на бебето и му помага по-бързо да се развие.По този начин се избягва дългото стоене в кувьоз Peace
Каква информация искаш точно?

# 2
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На мен ми сложиха тези инжекции и благодарение на тях Софи нямаше особени проблеми с дишането, когато се роди в началото на 7ми месец Tired Слава Богу, че малкото ми геройче успя да изчака цялата терапия, която е 4 инжекции през 12 часа, защото иначе щеше да бъде много трудно и доста по-рисковано за нея. Лекарите тогава ме предупредиха, че успеем ли да сложим и 4те инжекции, шансът на бебето е голям, ако не ....Божа работа. През това време лежах в предродилна с изтекли води, разкритие и контракции, но Господ чу молбите ми и удържах докато не завършим терапията.
Наистина е важно да се поставят, ако има риск бебето да се роди преди края на 8 месец.Peace

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 12:30 от ЛЮБИМА

# 3
  • Мнения: 125
Благодаря ви момичета за информацията.

# 4
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Аз имам два курса по 4 инжекции, детето ми се роди в 32г.с. с тегло 1490кг, беше на кислород само 1 денонощие, в кувьоз само 4 дни, е полежа си в болницата малко повечко - близо 2 месеца, но трябваше да си направи теглото.  Определено флустерона има голяма заслуга.

Общи условия

Активация на акаунт