Коя марка пюрета предпочитате и защо?

  • 1 495
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 796
Бих искала да се ориентирам по-добре измежду различните марки пюрета - Semper, Hipp, Gerber, Nestle - просто предварително.  Бихте ли ми казали коя е предпочитаната от вас марка и защо. Благодаря ви!  bouquet
(Ако има вече подобна тема, моля дайте ми линк!)

# 1
  • Мнения: 1 250
От стари мами отговор приемаш ли?

# 2
  • Мнения: 5 255
Semper, Hipp и на Nestle десертните млекца
Защото Лора ги харесва  Heart Eyes
Веднъж и дадох на Ганчев и повърна  Sick

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ето ти две такива теми (от форума за хранене с адаптирано мляко са):
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10496&start=0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2795&start=0
Иначе марката,с която и двете ми деца са гледани и предпочитат,е "домашно от мама" Laughing

# 4
  • Мнения: 5 228
Месни - Алете и Хип;
Плодови - Хип, Хаме, Гербер, Семпер.
Зеленчукови - Нестле, Сънвал.
Предпочита ги дъщеря ми, а не аз  Wink. Не е фен на домашните.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
какви са тези десертни млекца. На нас още ни рано, но от сега съм се замислила с какво мога да заместя слетобедното хранене, например докато сме на разходка в парка да не бъркам каша, а да дам нещо готово от бурканче Flutter

# 6
  • Мнения: 5 255
...какви са тези десертни млекца...

Ето тук може да ги видиш

# 7
  • Мнения: 6 243
по принцип давам домашни. От купешките НЕ давам нищо от следните марки: нестле - заради антикърмаческата им пропаганда  Mr. Green, на Ганчев - защото за мен са боклуци и другите български пюрета - там Мандев, ала - бала.

Плодови - вземала съм на Ам ам през зимата, сега пробвах някакви чешки с едно телетъби - с Манго, добро е.

Месни - Хип
Рибни - Семпер
Зеленчукови не съм купувала

# 8
  • Мнения: 1 567
И двамата са хапвали и Елпида продължава с "направено от мама".
Твърдо съм против готовата манджа било то за бебе, дете или възрастен.

П.С. Пролетта й бяха подарили едно бурканче Ам-ам, пюре от череши. Пълен отврат. Нищо общо с вкуса на черешата. Направих и аз пюре от пресни, големи, червени , сладки череши. Онова готовото не го и погледна. Отиде в кофата за боклук....

# 9
  • Мнения: 180
Hipp и Nestle, защото наи-лесно се намират и малката ги харесва

# 10
  • UK
  • Мнения: 1 334
мислех да и давам на хип,ама като видях колко захар съдържат нещо се отказах.а и прочетох,че имали някаква съставка дето я слагали в лепилото за пликове за писма(малдрексин или нещо подобно).така и така си седя в нас,нищо не ми пречи да и правя домашни,не им слагам нито сол нито захар и ги яде с голямо удоволствие.

# 11
  • Мнения: 2 807

Точно това са храните, които Дани папка  Wink

Hipp - най-вкусни са му, и зеленчукови, и плодови, и месни и десерти.

Semper - също са вкусни, но трудно намирам комбинации с месата, които той яде (не е захранен с телешко и риба), а повечето им, от мястото, където аз купувам, са с телешко месо.

Gerber - супите им са най-хубави от всички видове пюрета, които предлагат  Wink

Nestle или Alete (пак са на Nestle)  - повечето от зеленчуковите им  Sick, поне за сина ми като вкус (яде ги, ама не с такава охота, както тези на дядо му Клаус Хип  Wink) и за мен като мирис, месните им са хубави, десертите им - мноооого вкусни.

Сокчета - предимно на Hipp и Semper.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
мислех да и давам на хип,ама като видях колко захар съдържат нещо се отказах.а и прочетох,че имали някаква съставка дето я слагали в лепилото за пликове за писма(малдрексин или нещо подобно).така и така си седя в нас,нищо не ми пречи да и правя домашни,не им слагам нито сол нито захар и ги яде с голямо удоволствие.


моля, кажи къде си прочела това за пюретата на Хип!?!?
от това което аз зная, въобще не съдържат сол и продукцията им е мн.добре контролирана.

# 13
  • Мнения: 404
Гербер, Хип, Сънвал, защото са с най-екологични продукти и не съдържат захар и сол.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Ники е гледан само с домашни, но сега за морето реших да пробвам и нещо готово.Взех като начало най-разпространените - Ганчев.Миришат отвратително и седят едни такива желирани, бляяяяк SickЗа месните говоря.Иначе зимата съм вземала плодови - ядват се, ама направо си миришат на химия WinkАм-ам и Нестле казват били отвратително сладки.Хип не бяха лоши, ама от цената ми нагарчат Sad
Абе готово ли е - не ми го хвали...

Общи условия

Активация на акаунт