zdravete!!!

  • 906
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Na 21 sum i ot okolo 6 godini vijdam petna pred o4ite si,ne6to kato lek valej,bu4at mi ujite i mi prilo6ava.prez posledniq 1 mesec po4ti nemoga da stana ot legloto,kruvnoto mi e 40/70,no dori kogato mi se normalizira pak ne se 4uvstvam dobre,vzeha da me bolqt o4ite,vsi4ko mi stana bezrazli4no,sqka6 ne sum na tozi svqt i dori sprqh da hodq v universiteta ot strah da ne mi prilo6ee tam.hodila sum na o4en(nosq o4ila za astigmatizum),hodih na izsledvaniq na hormonite na 6titovidnata jleza,no pokazatelite sa v normata,nevrologat mi kazva,4e e hipotoniq,no az vse si mislq za razni hormonalni naru6eniq.ne iskam da hodq na psihiatri,za6toto znam 4e 6te me tup4at s razni trankvilanti,koito o6te pove4e 6te me karat da se 4uvstvam smazana.ako nqkoi ima podobni problemi ili moje da me naso4i neka mi pi6e Cry

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Смени си лекаря като начало и си направи пълни изследвания! Не може да няма причина за състоянието ти! А това да си стоиш в къщи и да лежиш не е решение!  Naughty

# 2
  • Мнения: 923
Ако е просто хипотония, би трябвало след като се нормализира кръвното да се чувстваш по добре newsm78
Ако всички изследвания са нормални хормонални , кръвни и други и си физически здрава може би трябва да отидеш  при психолог.
При мен световъртежа в началото беше точно както го описваш ти Peace
Успех

# 3
  • Мнения: 628
Аз бих те посъветвала да направиш пълни излседвания при друг лекар. Ако всичко е ок, посети психолог. Не се настройвай предварително, че ще ти изпишат лекарства. Може въобще да не се стигне до там.

# 4
  • Мнения: 1 484
Здравей  това  което  пишеш  ми  е  напълно  познато.Моя  съпруг е  така  вече  повече  от  месец.Само  че  при  него  кръвното  се  повишава.Ходи  на  скенер  ,на  очен,на  кардиолог  2  пъти  изследвания  правим  и  нищо.Накрая  отиде  на  алерголог  и  се  оказа  че  има  алергия  и  то  много  отдавна.А  досега  не  е  имал  алергия  към   нищо.

Общи условия

Активация на акаунт