LIPOVON - ultimate weight reduction ?

  • 263 326
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 807
Много съм заинтригувана. В момента съм с Фемимодел и мисля още известно време да му дам възможност да заработи. Това, което ме притеснява при Липовон-а, е че пише, че не трябва да се пие алкохол, когато се взима. А аз всяка вечер пия по 1-2 чаши вино.
Но ще ви следя и напълно вероятно скоро и аз да го купя. За София има ли някой, към когото да се обърна за доставка?

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте ,преди 2 месеца пих Липовон и сега видях темата ви и реших да споделя моето мнение.В първите 2 седмици свалих 3 кг, което беше рекорд за мене, понеже от както родих не мога да сваля нищо, а опитвах всякакви продукти. След втората седмица обаче започнах да свалям още по-бързо и за два месеца свалих общо около 9 кг. Това е супер, понеже преди коледа го спрях и досега не съм вземала, но и не сам качила нищо по празниците, което е най-хубавото, няма йо-йо ефект. Бях 70 кг, сега съм 61 кг.

# 62
  • Мнения: 959
е супер ако наистина така се сваля от него. Аз си го поръчах и в петък или понеделник най-късно ще е при мен. Ще пиша за резултатие (ако има  Praynig). А да питам тези които са го пили - правихте ли някакви упражнения или съчетавахте ли го със спорт? И дали е задължително (знам че е желателно, но липсва време).?

# 63
  • Мнения: 0
Винаги със спорт е по добре,но повечето хора които аз познавам и са го пили изобщо не спортуват и ефекта е същият!

# 64
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен.Много моля тези които пият вече ЛИПОВОН да споделят нещо за странични ефекти.Преди време съм пила ЛИНДАКСА,но ми ставаше зверски лошо и се отказах.Много се надявам тези да нямят гадни странични ефекти,че ми писна да ходя гладна и дебела.......

# 65
  • Мнения: 0
Ами аз докато съм ги пила несъм забелязала нищо по различно от нормалното ми състояние или някакви странични ефекти,единственото нещо е ,че ти пресъхва гърлото и трябва да пиеш повече вода,което не шчитам за страничен ефект Simple Smile надявам се и други да споделят своето мнение

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте ,искам да помоля тези който си закупиха вече ЛИПОВОН  от мен да напишат някой ред за това как отслабват .Нека помогнем и на
други които имат проблем с топенето на мазнините .Някои вече повториха други потретиха ,а никой нищо не пише ,нека не бъдем егоисти
всеки човек иска да изглежда добре и да  има повече самочувствие.Споделете с всички нека да има повече усмивки в  това сиво ежедневие!Желая ви здраве и успех!0888087098 очаквам вашите въпроси!

# 67
  • Мнения: 5
Важи ли все още промоцията за ЛИПОВОН?

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
...Аз се интересувам...щом е от Мексико...дали са платени дължимите държавни вземания при вноса... и как е регистриран изобщо този....препарат.....и дали именно след 31.01 няма да заглъхнат безвъзвратно обявените в темата мобилни

# 69
  • Мнения: 40
Здравейте.аз си поръчах липовона и го пия вече една седмица.След като родих преди 3 години и качих 34кг не можах да сваля почти нищо.Сега за една седмица съм с 3кг по-малко.Не бих си позволила да публикувам мнение или да правя реклама на някокго,но ефекта е налице.Ако някои от вас са пили преди време мазиндол ефекта е същия.Цялята  работа е в това ,че подтиска апетита нищо повече....съставките са гарциния и худея(билки,за действието на които има писано много)Бях питала в същащата тема за странични ефекти преди да си го купя .Сега след като го пия мога да ви кажа как е при мен-съхне ми устата и леко от време на време ми се вие свят.За мен това е тайната на успеха...надявям се този път да се отърва от излишните килограми.

# 70
  • Мнения: 113
Колко странно ThinkingПочти всички ,които хвалят продукта и го предлагат са регистрирани от съвсем скоро,нямат мнения в други теми и си дават мобилните в нормален пост ,което не е много прието в този сайт Thinking.На  мен ми прилича на безпочвена реклама ,възползвайки се от отчаяни хора с наднормено тегло ,които едва ли не се хващат като удавник за сламка при всеки нов продукт тип ЛИВОПОН ,а дали е наистина от Мексико този продукт или от някоя маза ,защо няма почти нищо в интернет за него.Това не е нормално.Аз не бих се излъгала на тази реклама която върви в тази тема.И как тези които имат най- зашеметяващите резултати са пак хора с НУЛА мнения във форума и регистрирани от кажи речи от декември насам. ThinkingНе си играйте със здравето на хората и техните надежди,това е подсъдимо!!!! Naughty

# 71
  • Мнения: 40
Нe ми е нужно да карам който и да било да ми вярва на тово което казвам,давала съм си парите за какви ли не хапчета(лида,линдакса,биокорект,фемимодел,кларинол)и още много други и никога нямяше ефект,всъщност с линдакса имаше но ми ставаше много лошо и се отказах.ако искате вярвайте  ....но с ЛИПОВОНА свалям килограми и това е.а по въпроса в гараж или мазе се прави не ми пука изобщо....нима за всичко с което се храним знаем къде е произведено.от какво и как.....и аз като повечето от вас не вярвях за това си разделих хапчетата с една приятелка (ако се набутам както обикновено да е с по-малко пари)този път обаче не съжалявам изобщо.не ви агитирам да си ги купувате всеки си намира начин да изглежда добре.Аз намерих своя.

# 72
  • Мнения: 23
Вчера си поръчах липовона и днес сутринта ми го доставиха. В момента пия чай инхуа. Също така взимам и противозачатъчни, от които имам вълчи апетит. Смятам щом приключа този цикъл да ги спирам и тогава ще започна с Липовона. Малко се притеснявам да няма странични ефекти и да ми навреди нещо. Моля тези, които са пили по-дълго да споделят има ли нещо, което ги притеснява.

# 73
  • Мнения: 657
ами присъединявам се към мнението, че повечето постове звучат прекалено рекламно. Все едно съм в Телешоп, че и това с телефоните...
Все пак, следя с интерес дали има резултати. Името на Вики съм срещала и по други диетични темички и смятам да се доверя на нейната преценка.

# 74
  • Мнения: 3
В Пловдив някой знае ли откъде мога да го намеря?

Общи условия

Активация на акаунт