Мъж-би

  • 3 908
  • 37
  •   1
Отговори
Съпругът ми се оказа,бисексуален!!Бях шокирана...споделете,моля ви има ли и сред вас такъв проблем....как да постъпя,аз си го обияам...какво да правя!!!!!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Дай малко инфо де- как разбра, той призна или отрече ?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 074
Защо да дава инфо, за клюката ли ?
Фанка, най- малко аз мога да ти дам съвет какво да направиш.
Ти сама ще прецениш и решиш, щом го обичаш.
Познавах и познавам много хора с подобна ориентация.
Имат отлични семейства.
Аз лично не ги разбирам.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Съпругът ми се оказа,бисексуален!!Бях шокирана...споделете,моля ви има ли и сред вас такъв проблем....как да постъпя,аз си го обияам...какво да правя!!!!!
Щом го обичаш какъв е проблема newsm78

# 4
  • Мнения: 25 565
Заведи го при джипито.  Laughing

# 5
  • Мнения: 49
Той също те обича нали?И аз познавам такова семейство,в което мъжа си има и друга ориентация-мога само да ти споделя, че семейството все още си съществува.

# 6
  • Мнения: 2 755
Сигурна ли си, че е "би" да не се окаже след 1-2г., че си е обратен, но го с страх да си признае. А ако е само "би", значи ли това, че ще спи с мъже докато сте женени? Доколко си готова да приемеш и да делиш мъжа си с други хора? Деца имате ли? Те как биха приели новината?

# 7
  • Мнения: 2 160
Изневерява ли ти? Какъв е проблема?

# 8
  • Мнения: 4 509
Отворих темата от препратка и се изненадах, че не е в ДиС.
fanka, какъв съвет търсиш? Ако правите секс без презервативи, бих ви посъветвала да се изследвате за болести. Ако търсиш съвет за моралната страна на въпроса, бих те посъветвала двамата да идете на среща с психолог и да прецените можете ли да продължите така. Всяка друга страна на въпроса мисля, че е за ДиС.  Simple Smile
Успех, макар да не знам в какво!

# 9
  • Мнения: 4 585
Помъчих се да се поставя на мястото на авторката, но не успях.
Тогава опитах да си представя жена ми би - това ми се видя забавно.

# 10
  • Мнения: 776
Изследвай се за ХИВ, хепатит и др.болести, предавани по полов път сега и след 6 месеца пак се изследвай !

Ти си го обичаш, но си дай ясна сметка, дали можеш да се примириш и да живееи с такъв човек? Освен всичко друго те е лъгал. Пък и едва ли ще се откаже от срещите си с мъже  Naughty Решението е твое, просто помисли за всичко!

# 11
  • Мнения: 571
До тук всички приемат това за нормално- аз пък не. Ако авторката напише, че мъжа й има любовница , ще го оплюем, но щом е любовник всочко е ок. Е- не.
Аз не бих търпяла това.

# 12
  • Мнения: 107
Приеми, че ще спи с мъж, дори ще търси любов с друг мъж(чувства). Ако можеш,продължи с него, щом го обичаш. Сама трябва да решиш. Знам за едно такова семейство. Не бих живяла така. Но хората сме различни и съвет не мога да дам.

# 13
  • Мнения: 686
Абе това е по-гадно отколкото да има любовница ooooh!.
Купи си от онези колани с вибратор,ако не му стига му давай зелена светлина да си ходи Rolling Eyes

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Или го приемаш или не!
Какво да правиш ти ще решиш...

Общи условия

Активация на акаунт