Подходяща кошарка за близнаци

  • 2 261
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте, предстои ни да купуваме кошарка за игра, но не съм сигурна кой е най-подходящия модел за близнаци, засега съм се спряла на два модела на Cam -квадратна 96 на 96 см за 109 лв. и правоъгълна 110 на 118 см. за 198 лв. Моля, споделете и вашия опит Simple Smile

# 1
  • Мнения: 141
Използваме 2 кошари. Едната стандартна 100см/70см, а другата по-голяма110см/110см. Просто на моменти имат нужда от лично пространство, пък и като им стане скучно когато са заедно в една кошара започват да се дразнят и в такива случаи ги разделям. Аз лично все още използвам кошарите, защото там е най-безопасно и контролирано положението Wink

# 2
  • Мнения: 138
Най добре отделно. Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 6 522
Отделно, ама трябва да имаш хол около 50 кв.м  #Crazy това първо, второ като са заедно след 7-мия месец натам, много по-дълго се забавляват, когато са заедно.
Досега  за 4-5 мeсeца само 2 пъти Плами е скубала Цвети и се е стигало до рев от това. Верно -вземат си играчките, но в кошарата има още поне 50 .
Нашта е Сам модел Америка 110/118- страшно съм доволна.
Не зная, дали щото са момичета, ама си кротят вътре поне по 1 час.

Последна редакция: пт, 19 авг 2005, 15:00 от bibi

# 4
  • Мнения: 138
Леле как ти завиждам и моите са момичета но ела да видиш,какво хапане скубане и бой с всяка играчка.Дано се поуспокоят като пораснат малко:))

Общи условия

Активация на акаунт