Разстройство и подсечено.

  • 2 796
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Вече незнам какво да правя.  Confused
От два дни Ния е с разстройство и въпреки редовното миене и плескане с крем се подсече толкова, че на места и се смъкна кожата. Много е болезнено и с триста зора ми дава да я измия и намажа, вече съм се видяла в чудо smile3511 Мажа с крем Бочко и с едно кремче на Нивеа с цинков окис, ама нъцки. Давам Смекта - пак нъцки smile3515

Какво да направя, повече ме притеснява подсеченото, разстройството все ще мине.
Възможно ли е да се получи такова чудо от зъби, защото тя никога не се е подсичала, а сега за една нощ такова чудо........уфффф моля ви помагайте, че луднах  Crazy

# 1
  • Мнения: 8 769
Против подсечено - цинкова паста, разбъркана с кремчето против подсичане (аз ползвам Пенатен). Действа перфектно.

# 2
  • Мнения: 287
И моя момък беше така преди две седмици, мажех го само с тоалетното мляко и слава богу не се стигна до падане на кожичка. Първо мисля че трябва да я сложиш на стягаща диета, защото докато има разтройство ще се подсича. Той беше на диета 1 седмица, милия постоянно беше гладен. Желая Ви успешно оздравяване Wink

# 3
  • Мнения: 955
Бебе Пам или Дефламол!

# 4
  • Мнения: 1 800
Хмм, тука има един крем, в аптеката на Валя Дечева го правят, цяла Варна е луднала по него и педиатрите масово го препоръчват, ама ти си в София ooooh! newsm78

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Аз още нямам опит, но майка ми ми е казвала, че на един братовед като му никнели зъбките, акото направо си течало от дупето. Може наистина от това да е разстроена. Оставяй я по-дълго време с голо дупе, да се поизсуши кожичката преди да я намажеш и обуеш отново. Не знам дали преварена свинска мас за мазане помага  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 645
За пореден път ще подкрепя крема на АВЕН който се казва ЦИКАЛФАТ.
На нас само той ни помогна,когато Дани се беше подсечел яко от разтройство,предизвикано от антибиотик.Друго нищо не ни помогна.
Този крем е невероятен и може да се използва от всички възрасти.Ето част от написаното на опаковката,за да можеш да добиеш представа.
"Епитализиращ крем с антибактериално действие.За чувствителни,възпалени и наранени кожи.Препоръчва се в случаи ,когато кожата е раздразнена,зачервена или с нарушена цялост на епидермиса."
И много е важно да се мие дупето след всяко ако.
Дано да се оправите по - бързо.

Даниел - 21.04.2004г.

# 7
  • Мнения: X
Уф, много ви благодаря  Hug дано да се оправим по-бързо, че много кофти работа с това подсичане.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 298
Оставяй я по 15-20 минути поне по голо дупе на всяко преобуване. И от аптеката вземи Бейби тан - не е скъп, но е много добър за тая работа.

# 9
  • Мнения: 3 360
Възможно ли е да се получи такова чудо от зъби, защото тя никога не се е подсичала, а сега за една нощ такова чудо........

Възможно е !При нас беше същото-първите 6 зъбчета изникнаха след два -три дни сериозно разтройство и нищо не помагаше...Добре че не продължи докрая така.Дано при вас да не е така,че няма оправия Sick

# 10
  • Мнения: 4 564
Хмм, тука има един крем, в аптеката на Валя Дечева го правят, цяла Варна е луднала по него и педиатрите масово го препоръчват.......
 
 миленка къде се намира тази аптека
 

# 11
  • Мнения: 1 107
С две ръце за ДЕФЛАМОЛ!!!
Не само ни помага при всяко подсичане /3-4 намазвания/, ами оправи и едни доста по-сериозни изгаряния на дупето, причинени от злоупотреба с едно лекарство.
Дефламолът е най-великото мазило на света  Simple Smile Сигурна съм, че ще ви помогне!!!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
По принцип, във всяка аптека би трябвало да могат да приготвят кремче против подсичане. Съставките са едни и същи, някъде добавят парфюмни вещества. Тъй мисля.
Във Варна, освен в аптеката "Валя Дечева" срещу Окръжна болница, такъв крем съм купувала по съвет на  нашта DiVa  Heart Eyes от аптека "ваня Попова",на "27 юли",  който ми се струва по-хубав и ми върши перфектна работа. Мая често се подрисква, дупето веднага се зачервява, обикновеното Бочко не смогва да помогне. А то върши повече работа на нашето дупе, от Бюбхен и Чико...
Та пипитай в близката аптека дали не правят случайно крем за подсечено, току виж ти забъркат!
Скорошно оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт