ЗА или против сте?

  • 3 233
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
В някой страни има списание Плейгърл обратното на Плейбой бихте ли искали да го има на български ,с българско  участие и кого бихте искали да видите в него сниман без дрехи ???  Thinking






п.п. Да не забравите все пак възмущенията си и коментарите, относно сексуалната ми ориентация,психично състояние и тем подобни реплики   Peace  Laughing Laughing

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В някой страни има списание Плейгърл обратното на Плейбой бихте ли искали да го има на български ,с българско  участие и кого бихте искали да видите в него сниман без дрехи ???  Thinking
п.п. Да не забравите все пак възмущенията си и коментарите, относно сексуалната ми ориентация,психично състояние и тем подобни реплики   Peace  Laughing Laughing

а анкета защо няма?

# 2
  • Мнения: 6 608
Все ми е едно, аз поне не бих си го купила.

# 3
  • Мнения: 2 448
Да, бих си го купила, но да е от типа на Плейбой, и статиите и интервютата, а не като Космо с голи мъже.
Чак да припадам да видя определен известен мъж гол, не бих казала, но готини екземпляри, радващи окото по без дрехи, защо не. Аз намирам мъжката голота привлекателна ( на хубави мъже разбира се ).

# 4
  • Мнения: 3 634
Каква полза за жените от едно такова списание?! Очи пълни, ръце празни!

Гейовете обаче сигурно ще го посрещнат с овации.  Whistling

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Честно казано, в последните години, откакто имам достъпен нет вкъщи, списания не си купувам почти. Ами така де...Вестниците се купуват за новини - ок. Книгите - за духовна наслада. Ама списанията са точно за развлечение в свободното време. Едно време като студентка си купувах за във влака, за в 280, за вкъщи - нямахме нито комп, нито тв. Сега едно, че нямам толкова свободно време, второ - запълвам си го с развлечение в нета. Така че ако има ново списание на пазара, няма да съм му аз първия почитател Laughing

А иначе кой бих искала да видя без дрехи newsm78 Де да знам....Някой готин и поддържан мъж...Сега, примерно, Любо Нейков е разкошен, но ако го видя гол, сигурно ще припадна Joy

# 6
  • Мнения: 2 759
                           Не намирам причина, за да си купя такова нещо. Ако някога съм искала да видя някого гол, съм го видяла  Blush.

# 7
  • Мнения: 14 654
Сигурно ако имаше интерес у българските жени, щяха да са го издали това списание. Мен лично не ме вълнуват голите хора, да не кажа, че ме отвращават, така че не бих си купила подобно четиво.

# 8
  • Мнения: 2 448
Мен лично не ме вълнуват голите хора, да не кажа, че ме отвращават,

 С дрехите ли правите секс с мъжа ти, или само на тъмно? 

# 9
  • Мнения: 2 388
Против.
Харесвам списания с голи жени.

п.п. Редактирам се. Не съм против, но аз няма да си го купувам или да го чета/ разглеждам.

# 10
  • Мнения: 2 476
Не съм против, но не вярвам да ми е по-интересно и забавно от Playboy. Все пак в женката фотография има повече естетика Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Все ми е тая.Аз лично не бих си го купила,но не ми пречи попътьом да му хвърля едно око,ей така на вентилатор Mr. Green
 

# 12
  • Мнения: 5 647
Ами много ясно, че искам да има такова списание. Писна ми да гледам циците и гениталиите на разни фолк величия.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много ясно , че искам  Grinning

# 14
  • Мнения: X
Не е н,жно да има чак цяло списание, щото ще вземе по някое време да се пълни с съвсем неизвестни някакви си тинейджъри пробили на модната сцена .
Дори и в Плейбой бих се зарадвала да видя Бойко Брисов, Юксел Кадриев и Ники Кънчев - голи Peace

Общи условия

Активация на акаунт