Младежи от Бургас имат нужда от помощ

  • 6 883
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 978
Здравейте мами от Бургас!
Казвам се Деси и съм социален работник от "Защитено жилище за хора в риск" гр.Бургас.
Обръщам се към Вас с молба да помогнем на младежите, които скоро ще напуснат институцията и ще се настанят в общинско жилище.Жилището трябва да се обзаведе, а както се сещате момчетата нямат финансовата възможност да се справят сами. Ще се радват на всякаква помощ, която могат да получат за самостоятелния си старт в живота.Младежите не разполагат почти с никаква покъщина-посуда ,мебели, уреди...Готови сме да издадем съответните документи за дарение.Благодаря Ви предварително-надявам се, че все още има хора с големи сърца, готови да помогнат на тези ,които са в неравностойно социално положение.  bouquet
"Защитено жилище за хора в риск" гр.Бургас ул."Поп Грую"№45 тел. 056 813989

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Здравей, Деси.
Мога да помогна с някои работи. Кажи кога ще ти е удобно да се видим.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 289
 Здравей Деси !
 
 Нови неща ли търсите или може и стари , но запазени уреди и посуда ?
 
 Ще следя темата и ще  помисля с какво мога да помогна   bouquet

 
 

# 3
  • Мнения: 1 978
Благодаря ви момичета!
Няма проблем ако нещата са ползвани Hug
Когато  ви е удобно може да се видим-аз ще се съобразя с вас.Оставила съм телефон за връзка. Ето и мобилния ми 0894656658
Още веднъж ви благодаря  bouquet

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 14:22 от D_e_s_i_t_o

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 289
 Деси, аз съм от Пловдив   и не знам дали ще може да се видим   Hug
 Това , обаче не ми прече да помогна ,ако мога.
 Има вероятност да пътувам за Бс    през май и ако не ми се размине , ще се свържа с теб  Peace
 

# 5
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
И аз съм от Пловдив, мога да помогна с чаши/стъклени/ и чинии,
perah ако май месец пътуваш за Бургас моля драсни на ЛС
ако имаш възможност да вземеш и малко багаж от мен  Praynig

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 289
 antom , пътуване ми ще е по работа и  ще е с влак , в краен случай с автобус   Sad
 Ако може да се натовари и  някой да ги вземе от влак / автобуса  newsm78 , няма проблем да се наема .
 За сега обаче ,нищо не обещавам ,защото и аз още не знам дали ще пътувам .

 П.С. Чудя се  кога ,ще се престраша да се присъединя към Пловдивчанки  Thinking
 
 

# 7
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
П.С. Чудя се  кога ,ще се престраша да се присъединя към Пловдивчанки  Thinking
 
Идвай смело тук сме
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383352.165

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 289
 Идвам   animal037
 
 Да побутнем темичката  Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
По лесно ще бъде ако се изнесе примерен списък какво е необходимо, и по колко бройки и от тук нататък да се отмята какво е набавено. Peace
Това вместо запис да следя ще се включа разбира се но ми е по лесно с насоки Flutter

# 10
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
По лесно ще бъде ако се изнесе примерен списък какво е необходимо, и по колко бройки и от тук нататък да се отмята какво е набавено. Peace
Това вместо запис да следя ще се включа разбира се но ми е по лесно с насоки Flutter

добре би било наистина, а и така всеки ще пише какво може да изпрати, за да не се
окаже че саполучили много неща от едно, а от друго 0

# 11
  • Мнения: 2 249
веднага давам автомати4на пералня-много добро състояние Веко и една фурна от тези по-малките с 2 котлона отгоре,която е ползвана само месец,но по -принцип не е от най-ка4ествените-трябват ли??? newsm78
п.с оба4е транспорта ще ми е проблем май

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз ще уредя транспорт ако намериш хамали  Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 289
 
 Момичета ,  не знам какви са правилата , но дали да не се даде линк  при майките от Бс   Thinking

# 14
  • Мнения: 1 978
Момичета, благодаря ви много от името на младежите. Имаме нужда от всичко, което е необхимо за един дом-всякаква техника, обзавеждане. Стараем се сега да им осигурим поне първоначално най-необходимите неща защото борбата за това общинско жилище беше голяма-но успяхме-това е най-важното Peace
веднага давам автомати4на пералня-много добро състояние Веко и една фурна от тези по-малките с 2 котлона отгоре,която е ползвана само месец,но по -принцип не е от най-ка4ествените-трябват ли??? newsm78
п.с оба4е транспорта ще ми е проблем май

Хамалите са осигурени много ясно Laughing-всички момчета ще се включат-само кажете кога ви е удобно и къде да дойдем.Немога да ви опиша колко много ще се зарадват.Ако ти е удобно да се свържеш с мен, или да ми оставиш координати на лични.
Аз ще уредя транспорт ако намериш хамали  Peace
Много, много ти благодаря-дай ми координати на лични ,или ако ти е по-удобно по телефона, за да се уговорим.
В жилището ще бъдат 6 момчета. Имаме и 1 момиче, но тя засега си е при нас.
Искрено благодаря на всички за бързите отговори и за подкрепата.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт